اجاره دستگاه زردی نوزاد
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد

از 1201 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت اجاره دستگاه زردی به ازای 24ساعت(دستگاه LED)

400,000 الی 450,000 تومان

قیمت اجاره دستگاه زردی به ازای 24ساعت(دستگاه لامپی)

300,000 الی 350,000 تومان

متوسط قیمت940,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت1,390,000 تومان

آنچه درباره اجاره دستگاه زردی نوزاد خواهید خواند

 • ​اجاره دستگاه زردی نوزاد بهترین راهکار برای درمان زردی نوزاد در منزل
 • زردی نوزاد چیست و چگونه ایجاد می شود؟
 • از بین بردن زردی کودک در خانه با اجاره دستگاه زردی در خانه
 • دستگاه زردی نوزاد چیست؟
 • نحوه استفاده از دستگاه فتوتراپی نوزاد در منزل چگونه است؟
 • نحوه اجاره دستگاه زردی نوزاد در هوم سرویز چگونه است؟
 • انواع دستگاه زردی نوزاد
 • دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد چه امکاناتی دارد؟
 • نکات بهداشتی که باید در زمان قرار دادن نوزاد در دستگاه فتوتراپیرعایت شود
 • مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل
 • مراحل درمان زردی نوزاد در خانه با اجاره دستگاه فتوتراپی در خانه
 • خرید دستگاه زردی نوزاد یا اجاره دستگاه زردی نوزاد در خانه کدام بهتراست؟
 • قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد به چه مواردی وابسته است؟
 • اجاره انواع دستگاه زردی نوزاد جهت درمان زردی نوزاد در خانه را بههوم سرویز بسپارید

اجاره دستگاه زردی نوزاد بهترین راهکار برای درمان زردی نوزاد در منزل

دستگاه فتوتراپی کهبه آن دستگاه زردی نوزاد نیز گفته می شود بهترین راهکار درمان زردینوزاد در منزل است. متاسفانه بیشتر نوزادان در روزهای اولیه پس از متولد شدن درگیر زردی خواهند شد. به همیندلیل یکی از بزرگترین دغدغه والدین کودک نیز درمان زردی نوزادان است. پس از انجامتست زردی با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل می توان از پیشرورییرقان در نوزاد و بروز اتفاق بد بعدی جلوگیری نمود. به این ترتیب به جای صرف هزینههای بالا در بیمارستان ها می توانید با پرداخت هزینه اجازه دستگاه زردی نوزاددر خانه بهترین خدمات را دریافت کنید.

در ادامه به مزایای اجاره دستگاه زردینوزاد در منزل و عوامل موثر بر هزینه اجاره دستگاه زردینوزاد در خانه می پردازیم.

زردی نوزاد چیست و چگونه ایجاد می شود؟

علت زرد شدن نوزادعدم دفع بیلی روبین توسط کبد است. کبد نوزاد چون در اوایل تولد کامل نشده است،توانایی دفع کامل بیلی روبین را ندارد. نوزاد در بدو تولد گلبول های قرمز اضافیخون ارا تخریب و تبدیل به بیلی روبین می کند. بیلی روبین تولید شده چون در اکثرنوزاد ها توسط مدفوع به طور کامل دفع نمی شود منجر به زردی می شود. نشانه زردی درنوزاد در ابتدا در سفیدی چشم نوزاد مشخص می شود. به تدریج با بالا رفتن بیلی روبیندر بدن، زردی به ناحیه شکم و پاهای نوزاد می رسد. معمولا۶۰ درصد نوزادان سالم پس از تولد دچار زردی هر چند خفیف می شوند. در مواردی کهنوزاد نارس باشد و زود متولد شده باشد احتمال ابتلا به زردی 80 درصد افزایش پیدامی کنند. هر نوزادی که زرد می شود باید توسط پزشک معاینه شود و سطح بیلی روبین خوننوزاد اندازه گیری شود و پس از اندازه گیری در بیشتر موارد باید نوزاد چند روز زیردستگاه زردی نوزاد قرار بگیرد.

از بین بردن زردی کودک در خانه با اجاره دستگاه زردی در خانه

در صورتی که پس از انجام آزمایش در منزل، درجه زردی عددیبالاتر یا مساوی 10 باشد. این عدد نشان دهنده ی این است که باید پروسه مراقبتاز نوزادی که زردی دارد را آغاز کنید. به خاطر داشته باشید از بین بردنزردی کودک اگر به موقع آغاز شود کاملا بی خطر است. در مواردی نوزاد مبتلابه زردی، بدون طی کردن درمان خاصی مداوا می شوند. در سایر موارد که زردی قابل کنترلنیست حتما کودک باید زیر نظر پزشک متخصص اطفال قرار بگیرید. با توجه به شرایط مادر که به تازگیکودک را به دنیا آورده است و شرایط و آلودگی محیط بیمارستان بهترین راهکار استفادهاز خدمات درمان زردی نوزاد در منزل و اجاره دستگاهفتوتراپی در خانه است.

دستگاه زردی نوزاد چیست؟

دستگاه زردی نوزاد یادستگاه فتوتراپی که یک دستگاه پزشکی می باشد که با تابش نور به بدن نوزاد موجب شکستهشدن بیلی روبین در زیر پوست نوزاد شده و موجب دفع این مواد از طریق مدفوع می شود.در گذشته برای درمان زردی نوزاد باید حتما نوزاد در بیمارستان بستری می شد اماخوشبختانه امروز امکان اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل فراهم شده است. بهاین ترتیب پس از اجاره دستگاه زردی نوزاد و آموزش نحوه استفاده از دستگاه فتوتراپی در خانه می توانید در محیط منزل و در کمال آرامش اقدامات لازم را برای درمانزردی نوزاد در منزل انجام دهید.

نحوه استفاده از دستگاه فتوتراپی نوزاد در منزل چگونه است؟

پس از اجارهدستگاه زردی نوزاد در منزل نحوه استفاده از دستگاه فتوتراپی به والدین آموزشداده می شود. از آنجایی که این دستگاه دمای محیطی که نوزاد در آن محفظه قرار گرفتهرا نشان می دهد در صورتی که دما از حالت نرمال خارج شود می توان دمای دستگاه راکنترل نمود. زیرا که عدم توجه به این موضوع و عدم کنترل دما موجب تشدید بیماریزردی نوزاد می شود.

دستگاه فتوتراپی دارایآلارم صوتی و تصویری می باشد که در صورت تمام شدن عمر لامپ هشدارها به صدا درمیاد. همچنین این دستگاه دارای یک صفحه نمایش است که زمان کارکرد لامپ را نشان میدهد و در حافظه دستگاه مدت زمان استفاده از دستگاه نیز مشخص می گردد.

نحوه اجاره دستگاه زردی نوزاد در هوم سرویز چگونه است؟

اگر به تازگی دارایفرزند شده اید و در پی پیدا کردن مرکز معتبر برای اجاره دستگاه زردی نوزاد هستیدهوم سرویز بهترین گزینه برای شماست. تنها با دریافت این خدمات چند کلیک فاصلهدارید. پس از ویزیت بیماردر منزل بر اساس میزان زردی و دستور پزشک برایاز بین بردن زردی می توان به جای بستری در بیمارستان ها اقدام به اجارهدستگاه زردی نوزاد در منزل نمود. در حدود نیم قرن است که از دستگاهفتوتراپی برای درمان یرقان نوزادان استفاده می شود. قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد درمقابل آسایش و ایمنی که به همراه خود دارد بسیار ناچیز است. در صورت نیاز به درمانبا دستگاه زردی نوزاد دارید می توانید از سرویس درمان زردی نوزاد درمنزل هوم سرویز بهره مند شوید.

· ثبت درخوسترایگان

در صورت تمایل با ثبتدرخوست رایگان در سامانه هوم سرویز و درج شماره تماس و آدرس متخصصین ما جهت مشاورهو معرفی دستگاه های موجود و هزینه کرایه دستگاه زردی نوزاد با شما تماسخواهند گرفت.

· انتخاب نوعدستگاه

اجاره دستگاهفتوتراپی در خانه بر اساس وضعیت نوزاد و تعداد روزهایی که برای درمان زردی توسطپزشک تجویز شده انجام می گیرد.

· مراجعه برایدریافت دستگاه و یا ارسال دستگاه به محل

در صورتی که اقداماتقبلی انجام شد به دو صورت امکان استفاده از دستگاه فراهم می شود. مورد اول مراجعهحضوری برای دریافت دستگاه است. مورد بعدی نیز برای خانواده ها فراهم شده است کهدستگاه به همراه کارشناس به محل ارسال می شود و دستگاه را راه اندازی می کنند ونحوه استفاده از دستگاه را به والدین آموزش خواهند داد.

انواع دستگاه زردی نوزاد

مدل های مختلفی ازدستگاه فتوتراپی یرقان نوزاد در بازار موجود هستند که رایج ترین آنها سه مدل زیرهستند. همچنین دستگاه‌های فتوتراپی به طور معمول دارای 6،4 یا 8 لامپ هستند که باتوجه به میزان زردی نوزاد تجویز می شوند. معمولا در صورت بالا بودن زردی نوزاداجاره دستگاه زردی نوزاد 8 لامپه پیشنهاد می گردد.

· دستگاه فتوتراگیمیزی شکل

ساده ترین نوع دستگاهزردی نوزاد این مدل است که بعد از باز کردن پایه ها روی زمین یا یک سطح صاف قرارمی گیرد و نوزاد در زیر آن قرار داده می شود.

· دستگاه زردینوزاد تونلی

این دستگاه نیزکارکردی مشابه دستگاه میزی شکل دارد و تنها مزیت اجاره دستگاه زردی نوزاد تونلیاین مورد است که چون سر کودک در داخل دستگاه قرار نمی گیرد، نوزاد نیازی به چشمبند ندارد.

· دستگاه فتوتراپیچهار پایه

این دستگاه نیز مجهزبه سنسور نمایش دما و اندازه گیری دمای محیط بوده و در صورت اختلال در دمای محیطیا دمای بدن نوزاد آلازم می دهد. همچنین مزیت اجاره دستگاه زردی نوزاد چهارپایهاین مورد است که شدت تابش نور به نوزاد نیز قابل کنترل است.

دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد چه امکاناتی دارد؟

اگر در ارتباط بادستگاه های سنتی بخواهیم توضیح دهیم که تنها دارای لامپ های led بوده اند. اما در نمونه های جدید امکاناتزیر نیز در دستگاه ها تعبیه شده اند.

 • دماسنجمحیط
 • تب سنجنوزاد
 • آلارم درصورت تغییر شدید در دمای محیط یا بدن نوزاد
 • آلازمتمام شدن مدت زمان فتوتراپی
 • صفحهنمایش ساعت کارکرد دستگاه زردی نوراد
 • آلازمنمایش اشکال در فن دستگاه فتوتراپی

نکات بهداشتی که باید در زمان قرار دادن نوزاد در دستگاه فتوتراپیرعایت شود

در کنار موثر بودناجاره دستگاه زردی نوزاد در خانه رعایت مواردی نیز در بهبود سریع تر نوزاد تاثیربالایی دارد. که توضیح می دهیم.

 • قرار دادننوزاد در دستگاه زردی موجب کم شدن آب بدن نوزاد می گردد. بنابراین باید نوزادکاملا با شیر در فواصل زمانی کوتاه تغذیه شود.
 • نهایتزمانی که نوزاد در دستگاه قرار می گیرد 2 ساعت است.
 • حتمانوزاد را با پوشک و چشم بند در دستگاه قرار دهید تا ناحیه تناسلی و چشم نوزاد ازتابش نور در امان باشد.
 • در صورتیکه پوست نوزاد در اثر تابش نور خشک و به حالت پوسته پوسته درآمد هیچ گاه از لوسیونهای چرب برای رفع مشکل استفاده نکنید زیرا که تاثیرات مخرب تری به بار می آورد.
 • هیچ گاهبه طور خودسرانه از داروهای گیاهی مانند ترنجبین در حین درمان با دستگاه استفادهنکنید و با پزشک مشورت های لازم را انجام دهید.

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل

اجاره دستگاه زردینوزاد دارایمزیت های بسیاری برای نوزادانی است که دارای زردی های متوسط هستند که در ادامهتعدادی از آنها اشاره خواهیم نمود

· درمان زدی نوزاددر خانه

اولین و البته مهمترین مزیت، امکان درمان زدی نوزاد در منزل است و به این ترتیب نیازی بهانتقال نوزاد به بیمارستان نخواهد بود و به پروسه درمان سرعت بیشتری می بخشد.

· هزینه اجارهدستگاه زردی نوزاد در خانه در مقابل هزینه های بیمارستان!!!

قطعا قیمت اجارهدستگاه فتوتراپی در مقابل پرداخت هزینه های بیمارستانی قابل مقایسه نیست. ازاین رو در صورتی که با تشخیص پزشک، با استفاده از دستگاه زردی نوزاد قابل کنترلاست تنها با استفاده از اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل می توانید موجب صرفه جوییدر هزینه ها شوید.

· امکان حضوروالدین در کنار کودک

اغلب کودکانی که دربیمارستان بستری می شوند نیاز به همراه دارند. از آنجایی که مادر به تازگی فارغشده ممکن است در شرایط ایده آلی نباشد. از این رو با اجاره دستگاهفتوتراپی در منزل مادر در شرایط راحت تری در کنار سایر اعضای خانواده ازنوزاد مراقبت می کند.

· جلوگیری ازعفونت های بیمارستانی

قطعا بیمارستان ازآلوده ترین محیط ها است. انواع بیماری های مسری در بیمارستان موجود هستند و از اینرو کودکان که بسیار بدن ضعیفی دارند ممکن است در معرض بیماری های دیگر قراربگیرند. از این رو با ادامه درمان نوزاد در منزل با اجاره دستگاه زردی می توان ازانتقال بیماری های دیگر جلوگیری نمود.

مراحل درمان زردی نوزاد در خانه با اجاره دستگاه فتوتراپی در خانه

زرد شدن سفیدی چشم،اندام های بدن و مخاط‌ها از علائم شروع زردی در نوزاد است. .میزان زردی نوزاد بهطور مداوم در حال تغییر است. از این رو آزمایش زردی نوزاد باید به صورت مداومانجام می شود. معمولا پیشنهاد می شود پس از تولد و انجام تست زردی در بیمارستانسطح بیلی روبین به طور مداوم اندازه گیری شود تا میزان زردی از حد مجاز بالا نرود.

گاهی والدین و حتیپزشکان و پرستاران نیز در ارزیابی میزان زردی دچار اشتباه می شوند. البتهراهکارهایی برای تشخیص و تخمین حدودی زردی در نوزاد وجود دارد. به طور مثال اگرتنها ناحیه سر و صورت نوزاد زرد باشد و سینه و شکم و اندام‌های دیگر نشانه زردینداشته باشند یعنی میزان زردی بالا نیست. اما هرچه زردی به اندام های پایین تربرسد حاکی از آن است که زردی در حال افزایش است. در نهایت با رسیدن زردی بهپاها نشان دهنده ی این است که عدد زردی نگران کننده است. البتهاین راه تشخیص کاملا قطعی و کامل نیست. ترجیحا پزشکان والدین را ملزم به اجارهدستگاه زردی در خانه می کنند. زردی در کودک نارس دیرتر شروع می شود ولی شدت زردیبیشتر است. از این رو توجه به زردی و درمان زردی نوزاد در منزل در کودکنارس بیشتر مورد نیاز است.

خرید دستگاه زردی نوزاد یا اجاره دستگاه زردی نوزاد در خانه کدام بهتراست؟

خوشبختانه این بیماریدر بین بیشتر نوزادان طی چند روز رفع خواهد شد.به این ترتیب اجاره دستگاه زردینوزاد بهترین راهکار برای افرادی است که تنها چند روز به این دستگاه نیازدارند. زیرا که هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد در چندین روز نیز از قیمت دستگاهزردی نوزاد کمتر خواهد بود.

همچنین خرید ایندستگاه ها بعد از درمان فایده ای در پی ندارد. به همین جهت اجاره آنها باز هم ازنظر اقتصادی مقرون به صرفه نخواهد بود.

همچنین در صورتی کهاز مرکز های دارای صلاحیت این دستگاه ها را اجاره کنید مطمئن خواهید بود که آخرینو مجهزترین دستگاه ها را در اختیارتان قرار خواهند داد.

قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد به چه مواردی وابسته است؟

قیمت اجاره دستگاهزردی به موارد متعددی وابسته است. در ادامه به موارد موثر بر هزینه اجارهدستگاه زردی نوزاد می پردازیم.

· نوع دستگاهفتوتراپی بر هزینه اجاره دستگاه زرودی نوزاد تاثیر دارد

هزینه اجاره دستگاهزردی در درجهاول به نوع دستگاه بستگی دارد. انواع مختلف دستگاه زردی با امکانات مختلفی تولیدشده اند که علاوه بر لامپ های تابشی دارای انواع آلارم ها نیز هستند طبعا هزینهاجاره دستگاه زردی با امکانات بیشتر، بالاتر می رود.

· مدت زماناستفاده از دستگاه

هزینه کرایه دستگاهزردی نوزاد به تعدادروزهایی که این دستگاه اجاره می گردد وابسته است. معمولا نرخ اجاره دستگاه زردی بهصورت روزانه اعلام می گردد. طبعا با افزایش تعداد روزها، هزینه ها نیز افزایش پیدامی کنند.

· کیفیت دستگاه وعمر مفید لامپ های دستگاه

طبعا دستگاه هایقدیمی که از لامپ های آنها زیاد استفاده شده است دستگاه کارایی چندانی نخواهد داشت.از این رو دستگاه هایی که دارای لامپ های جدید هستند ارزش پرداخت هزینه دارند وموجب بالا رفتن تاثیر روند درمان می شود.

· هزینه استهلاکدستگاه

استفاده از دستگاههای قدیمی تنها موجب می شود که هزینه های بالاتری برای استهلاک دستگاه پرداختکنید. از این رو استفاده از مراکز معتبر و رعایت استانداردهای استفاده از اینتجهیزات موجب می شود مجبور به پرداخت هزینه های اضافی نشوید.

اجاره انواع دستگاه زردی نوزاد جهت درمان زردی نوزاد در خانه را بههوم سرویز بسپارید

جهت اجاره دستگاهزردی و درمان زردی نوزاد در منزل می توانید از هوم سرویز کمکبخواهید. به این صورت بدون نیاز به انتقال کودک تازه متولد شده به بیمارستان ها میتوانید در خانه به درمان کودک سرعت ببخشید. با ثبت درخواست رایگان درسامانه هوم سرویز، متخصصین ما در کمترین زمان ممکن جهت مشاوره و اعلام، قیمت اجارهدستگاه زردی نوزاد و سایر هزینه ها ها با شما تماس خواهند گرفت وتوضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد و همچنین ارایه خدمات اجاره دستگاه فتوتراپی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تجهیزات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره اکسیژن ساز خانگی, اجاره کپسول اکسیژن خانگی, شارژ کپسول اکسیژن در محل, اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی, اجاره بای پپ در منزل, کرایه سی پپ, اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور, اجاره نبولایزر در خانه, اجاره پمپ سرم در خانه, اجاره دستگاه ساکشن قابل حمل, اجاره تجهیزات ICU, تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی, اجاره تخت بیمارستانی ساده, اجاره تشک مواج, اجاره ویلچر ساده, تعمیر ویلچر دستی, اجاره آمبولانس خصوصی , اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه فتوتراپی

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه فتوتراپی با نور معمولی

اجاره دستگاه فتوتراپی فیبر نوری

اجاره دستگاه زردی میزی، هرمی (سه بعدی) و دستگاه زردی نوزاد محفظه ای

ارائه مشاوره لازم جهت استفاده از دستگاه زردی نوزاد

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

شرایط اجاره دستگاه زردی نوزاد در خانه

خدمات درمان زردی نوزاد در محل میتواند شامل ارسال دستگاه گرفتن زردی کودک(فتوتراپی) در منزل (به صورت استیجاری) و درمان زردی نوزاد شود.

در طول زمان درمان و پس از ویزیت نوزاد دستگاه های مجهز و پیشرفته(فتوتراپی) درب منزل، توسط متخصصین و کارشناسان مجرب و کارآزموده به شما تحویل و نحوه درمان و کار با دستگاه را به صورت عملی به والدین نوزاد آموزش خواهد داد. در طول این مدت تیم پزشکی آماده پاسخگویی به سوالات و رفع نگرانی های شما هستند.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، پزشک متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات معاینه پزشکی در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

child-care
پرستاری و مراقبت کودک
قیمت از 10,000,000 الی 12,000,000 تومان
medical-examination
پزشک در منزل
قیمت از 650,000 الی 1,200,000 تومان
send-medicine
ارسال دارو در محل
قیمت از 317,000 الی 850,000 تومان
sampling
آزمایش و نمونه گیری در محل
قیمت از 350,000 الی 450,000 تومان