اجاره دستگاه زردی نوزاد
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد

از 1201 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت اجاره دستگاه زردی به ازای 24ساعت(دستگاه LED)

400,000 الی 450,000 تومان

قیمت اجاره دستگاه زردی به ازای 24ساعت(دستگاه لامپی)

300,000 الی 350,000 تومان

متوسط قیمت1,390,000 تومانکمینه قیمت1,390,000 تومانبیشینه قیمت1,390,000 تومان

آنچه درباره اجاره دستگاه زردی نوزاد خواهید خواند

 • ​اجاره دستگاه زردی نوزاد بهترین راهکار برای درمان زردی نوزاد در منزل
 • زردی نوزاد چیست و چگونه ایجاد می شود؟
 • از بین بردن زردی کودک در خانه با اجاره دستگاه زردی در خانه
 • دستگاه زردی نوزاد چیست؟
 • نحوه استفاده از دستگاه فتوتراپی نوزاد در منزل چگونه است؟
 • نحوه اجاره دستگاه زردی نوزاد در هوم سرویز چگونه است؟
 • انواع دستگاه زردی نوزاد
 • دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد چه امکاناتی دارد؟
 • نکات بهداشتی که باید در زمان قرار دادن نوزاد در دستگاه فتوتراپی رعایت شود
 • مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل
 • مراحل درمان زردی نوزاد در خانه با اجاره دستگاه فتوتراپی در خانه
 • خرید دستگاه زردی نوزاد یا اجاره دستگاه زردی نوزاد در خانه کدام بهتر است؟
 • قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد به چه مواردی وابسته است؟
 • اجاره انواع دستگاه زردی نوزاد جهت درمان زردی نوزاد در خانه را به هوم سرویز بسپارید

اجاره دستگاه زردی نوزاد بهترین راهکار برای درمان زردی نوزاد در منزل

دستگاه فتوتراپی که به آن دستگاه زردی نوزاد نیز گفته می شود بهترین راهکار درمان زردی نوزاد در منزل است. متاسفانه بیشتر نوزادان در روزهای اولیه پس از متولد شدن درگیر زردی خواهند شد. به همین دلیل یکی از بزرگترین دغدغه والدین کودک نیز درمان زردی نوزادان است. پس از انجام تست زردی با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل می توان از پیشروری یرقان در نوزاد و بروز اتفاق بد بعدی جلوگیری نمود. به این ترتیب به جای صرف هزینه های بالا در بیمارستان ها می توانید با پرداخت هزینه اجازه دستگاه زردی نوزاد در خانه بهترین خدمات را دریافت کنید.

در ادامه به مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل و عوامل موثر بر هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد در خانه می پردازیم.

زردی نوزاد چیست و چگونه ایجاد می شود؟

علت زرد شدن نوزاد عدم دفع بیلی روبین توسط کبد است. کبد نوزاد چون در اوایل تولد کامل نشده است، توانایی دفع کامل بیلی روبین را ندارد. نوزاد در بدو تولد گلبول های قرمز اضافی خون ارا تخریب و تبدیل به بیلی روبین می کند. بیلی روبین تولید شده چون در اکثر نوزاد ها توسط مدفوع به طور کامل دفع نمی شود منجر به زردی می شود. نشانه زردی در نوزاد در ابتدا در سفیدی چشم نوزاد مشخص می شود. به تدریج با بالا رفتن بیلی روبین در بدن، زردی به ناحیه شکم و پاهای نوزاد می رسد. معمولا ۶۰ درصد نوزادان سالم پس از تولد دچار زردی هر چند خفیف می شوند. در مواردی که نوزاد نارس باشد و زود متولد شده باشد احتمال ابتلا به زردی 80 درصد افزایش پیدا می کنند. هر نوزادی که زرد می شود باید توسط پزشک معاینه شود و سطح بیلی روبین خون نوزاد اندازه گیری شود و پس از اندازه گیری در بیشتر موارد باید نوزاد چند روز زیر دستگاه زردی نوزاد قرار بگیرد.

از بین بردن زردی کودک در خانه با اجاره دستگاه زردی در خانه

در صورتی که پس از انجام آزمایش در منزل، درجه زردی عددی بالاتر یا مساوی 10 باشد. این عدد نشان دهنده ی این است که باید پروسه مراقبت از نوزادی که زردی دارد را آغاز کنید. به خاطر داشته باشید از بین بردن زردی کودک اگر به موقع آغاز شود کاملا بی خطر است. در مواردی نوزاد مبتلا به زردی، بدون طی کردن درمان خاصی مداوا می شوند. در سایر موارد که زردی قابل کنترل نیست حتما کودک باید زیر نظر پزشک متخصص اطفال قرار بگیرید. با توجه به شرایط مادر که به تازگی کودک را به دنیا آورده است و شرایط و آلودگی محیط بیمارستان بهترین راهکار استفاده از خدمات درمان زردی نوزاد در منزل و اجاره دستگاه فتوتراپی در خانه است.

دستگاه زردی نوزاد چیست؟

دستگاه زردی نوزاد یا دستگاه فتوتراپی که یک دستگاه پزشکی می باشد که با تابش نور به بدن نوزاد موجب شکسته شدن بیلی روبین در زیر پوست نوزاد شده و موجب دفع این مواد از طریق مدفوع می شود. در گذشته برای درمان زردی نوزاد باید حتما نوزاد در بیمارستان بستری می شد اما خوشبختانه امروز امکان اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل فراهم شده است. به این ترتیب پس از اجاره دستگاه زردی نوزاد و آموزش نحوه استفاده از دستگاه فتو تراپی در خانه می توانید در محیط منزل و در کمال آرامش اقدامات لازم را برای درمان زردی نوزاد در منزل انجام دهید.

نحوه استفاده از دستگاه فتوتراپی نوزاد در منزل چگونه است؟

پس از اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل نحوه استفاده از دستگاه فتوتراپی به والدین آموزش داده می شود. از آنجایی که این دستگاه دمای محیطی که نوزاد در آن محفظه قرار گرفته را نشان می دهد در صورتی که دما از حالت نرمال خارج شود می توان دمای دستگاه را کنترل نمود. زیرا که عدم توجه به این موضوع و عدم کنترل دما موجب تشدید بیماری زردی نوزاد می شود.

دستگاه فتوتراپی دارای آلارم صوتی و تصویری می باشد که در صورت تمام شدن عمر لامپ هشدارها به صدا در میاد. همچنین این دستگاه دارای یک صفحه نمایش است که زمان کارکرد لامپ را نشان می دهد و در حافظه دستگاه مدت زمان استفاده از دستگاه نیز مشخص می گردد.

نحوه اجاره دستگاه زردی نوزاد در هوم سرویز چگونه است؟

اگر به تازگی دارای فرزند شده اید و در پی پیدا کردن مرکز معتبر برای اجاره دستگاه زردی نوزاد هستید هوم سرویز بهترین گزینه برای شماست. تنها با دریافت این خدمات چند کلیک فاصله دارید. پس از ویزیت بیمار در منزل بر اساس میزان زردی و دستور پزشک برای از بین بردن زردی می توان به جای بستری در بیمارستان ها اقدام به اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل نمود. در حدود نیم قرن است که از دستگاه فتوتراپی برای درمان یرقان نوزادان استفاده می شود. قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در مقابل آسایش و ایمنی که به همراه خود دارد بسیار ناچیز است. در صورت نیاز به درمان با دستگاه زردی نوزاد دارید می توانید از سرویس درمان زردی نوزاد در منزل هوم سرویز بهره مند شوید.

· ثبت درخوست رایگان

در صورت تمایل با ثبت درخوست رایگان در سامانه هوم سرویز و درج شماره تماس و آدرس متخصصین ما جهت مشاوره و معرفی دستگاه های موجود و هزینه کرایه دستگاه زردی نوزاد با شما تماس خواهند گرفت.

· انتخاب نوع دستگاه

اجاره دستگاه فتوتراپی در خانه بر اساس وضعیت نوزاد و تعداد روزهایی که برای درمان زردی توسط پزشک تجویز شده انجام می گیرد.

· مراجعه برای دریافت دستگاه و یا ارسال دستگاه به محل

در صورتی که اقدامات قبلی انجام شد به دو صورت امکان استفاده از دستگاه فراهم می شود. مورد اول مراجعه حضوری برای دریافت دستگاه است. مورد بعدی نیز برای خانواده ها فراهم شده است که دستگاه به همراه کارشناس به محل ارسال می شود و دستگاه را راه اندازی می کنند و نحوه استفاده از دستگاه را به والدین آموزش خواهند داد.

انواع دستگاه زردی نوزاد

مدل های مختلفی از دستگاه فتوتراپی یرقان نوزاد در بازار موجود هستند که رایج ترین آنها سه مدل زیر هستند. همچنین دستگاه‌های فتوتراپی به طور معمول دارای 6،4 یا 8 لامپ هستند که با توجه به میزان زردی نوزاد تجویز می شوند. معمولا در صورت بالا بودن زردی نوزاد اجاره دستگاه زردی نوزاد 8 لامپه پیشنهاد می گردد.

· دستگاه فتوتراگی میزی شکل

ساده ترین نوع دستگاه زردی نوزاد این مدل است که بعد از باز کردن پایه ها روی زمین یا یک سطح صاف قرار می گیرد و نوزاد در زیر آن قرار داده می شود.

· دستگاه زردی نوزاد تونلی

این دستگاه نیز کارکردی مشابه دستگاه میزی شکل دارد و تنها مزیت اجاره دستگاه زردی نوزاد تونلی این مورد است که چون سر کودک در داخل دستگاه قرار نمی گیرد، نوزاد نیازی به چشم بند ندارد.

· دستگاه فتوتراپی چهار پایه

این دستگاه نیز مجهز به سنسور نمایش دما و اندازه گیری دمای محیط بوده و در صورت اختلال در دمای محیط یا دمای بدن نوزاد آلازم می دهد. همچنین مزیت اجاره دستگاه زردی نوزاد چهارپایه این مورد است که شدت تابش نور به نوزاد نیز قابل کنترل است.

دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد چه امکاناتی دارد؟

اگر در ارتباط با دستگاه های سنتی بخواهیم توضیح دهیم که تنها دارای لامپ های led بوده اند. اما در نمونه های جدید امکانات زیر نیز در دستگاه ها تعبیه شده اند.

 • دماسنج محیط
 • تب سنج نوزاد
 • آلارم در صورت تغییر شدید در دمای محیط یا بدن نوزاد
 • آلازم تمام شدن مدت زمان فتوتراپی
 • صفحه نمایش ساعت کارکرد دستگاه زردی نوراد
 • آلازم نمایش اشکال در فن دستگاه فتوتراپی

نکات بهداشتی که باید در زمان قرار دادن نوزاد در دستگاه فتوتراپی رعایت شود

در کنار موثر بودن اجاره دستگاه زردی نوزاد در خانه رعایت مواردی نیز در بهبود سریع تر نوزاد تاثیر بالایی دارد. که توضیح می دهیم.

 • قرار دادن نوزاد در دستگاه زردی موجب کم شدن آب بدن نوزاد می گردد. بنابراین باید نوزاد کاملا با شیر در فواصل زمانی کوتاه تغذیه شود.
 • نهایت زمانی که نوزاد در دستگاه قرار می گیرد 2 ساعت است.
 • حتما نوزاد را با پوشک و چشم بند در دستگاه قرار دهید تا ناحیه تناسلی و چشم نوزاد از تابش نور در امان باشد.
 • در صورتی که پوست نوزاد در اثر تابش نور خشک و به حالت پوسته پوسته درآمد هیچ گاه از لوسیون های چرب برای رفع مشکل استفاده نکنید زیرا که تاثیرات مخرب تری به بار می آورد.
 • هیچ گاه به طور خودسرانه از داروهای گیاهی مانند ترنجبین در حین درمان با دستگاه استفاده نکنید و با پزشک مشورت های لازم را انجام دهید.

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل

اجاره دستگاه زردی نوزاد دارای مزیت های بسیاری برای نوزادانی است که دارای زردی های متوسط هستند که در ادامه تعدادی از آنها اشاره خواهیم نمود

· درمان زدی نوزاد در خانه

اولین و البته مهم ترین مزیت، امکان درمان زدی نوزاد در منزل است و به این ترتیب نیازی به انتقال نوزاد به بیمارستان نخواهد بود و به پروسه درمان سرعت بیشتری می بخشد.

· هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد در خانه در مقابل هزینه های بیمارستان!!!

قطعا قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی در مقابل پرداخت هزینه های بیمارستانی قابل مقایسه نیست. از این رو در صورتی که با تشخیص پزشک، با استفاده از دستگاه زردی نوزاد قابل کنترل است تنها با استفاده از اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل می توانید موجب صرفه جویی در هزینه ها شوید.

· امکان حضور والدین در کنار کودک

اغلب کودکانی که در بیمارستان بستری می شوند نیاز به همراه دارند. از آنجایی که مادر به تازگی فارغ شده ممکن است در شرایط ایده آلی نباشد. از این رو با اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل مادر در شرایط راحت تری در کنار سایر اعضای خانواده از نوزاد مراقبت می کند.

· جلوگیری از عفونت های بیمارستانی

قطعا بیمارستان از آلوده ترین محیط ها است. انواع بیماری های مسری در بیمارستان موجود هستند و از این رو کودکان که بسیار بدن ضعیفی دارند ممکن است در معرض بیماری های دیگر قرار بگیرند. از این رو با ادامه درمان نوزاد در منزل با اجاره دستگاه زردی می توان از انتقال بیماری های دیگر جلوگیری نمود.

مراحل درمان زردی نوزاد در خانه با اجاره دستگاه فتوتراپی در خانه

زرد شدن سفیدی چشم، اندام های بدن و مخاط‌ها از علائم شروع زردی در نوزاد است. .میزان زردی نوزاد به طور مداوم در حال تغییر است. از این رو آزمایش زردی نوزاد باید به صورت مداوم انجام می شود. معمولا پیشنهاد می شود پس از تولد و انجام تست زردی در بیمارستان سطح بیلی روبین به طور مداوم اندازه گیری شود تا میزان زردی از حد مجاز بالا نرود.

گاهی والدین و حتی پزشکان و پرستاران نیز در ارزیابی میزان زردی دچار اشتباه می شوند. البته راهکارهایی برای تشخیص و تخمین حدودی زردی در نوزاد وجود دارد. به طور مثال اگر تنها ناحیه سر و صورت نوزاد زرد باشد و سینه و شکم و اندام‌های دیگر نشانه زردی نداشته باشند یعنی میزان زردی بالا نیست. اما هرچه زردی به اندام های پایین تر برسد حاکی از آن است که زردی در حال افزایش است. در نهایت با رسیدن زردی به پاها نشان دهنده ی این است که عدد زردی نگران کننده است. البته این راه تشخیص کاملا قطعی و کامل نیست. ترجیحا پزشکان والدین را ملزم به اجاره دستگاه زردی در خانه می کنند. زردی در کودک نارس دیرتر شروع می شود ولی شدت زردی بیشتر است. از این رو توجه به زردی و درمان زردی نوزاد در منزل در کودک نارس بیشتر مورد نیاز است.

خرید دستگاه زردی نوزاد یا اجاره دستگاه زردی نوزاد در خانه کدام بهتر است؟

خوشبختانه این بیماری در بین بیشتر نوزادان طی چند روز رفع خواهد شد.به این ترتیب اجاره دستگاه زردی نوزاد بهترین راهکار برای افرادی است که تنها چند روز به این دستگاه نیاز دارند. زیرا که هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد در چندین روز نیز از قیمت دستگاه زردی نوزاد کمتر خواهد بود.

همچنین خرید این دستگاه ها بعد از درمان فایده ای در پی ندارد. به همین جهت اجاره آنها باز هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نخواهد بود.

همچنین در صورتی که از مرکز های دارای صلاحیت این دستگاه ها را اجاره کنید مطمئن خواهید بود که آخرین و مجهزترین دستگاه ها را در اختیارتان قرار خواهند داد.

قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد به چه مواردی وابسته است؟

قیمت اجاره دستگاه زردی به موارد متعددی وابسته است. در ادامه به موارد موثر بر هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد می پردازیم.

· نوع دستگاه فتوتراپی بر هزینه اجاره دستگاه زرودی نوزاد تاثیر دارد

هزینه اجاره دستگاه زردی در درجه اول به نوع دستگاه بستگی دارد. انواع مختلف دستگاه زردی با امکانات مختلفی تولید شده اند که علاوه بر لامپ های تابشی دارای انواع آلارم ها نیز هستند طبعا هزینه اجاره دستگاه زردی با امکانات بیشتر، بالاتر می رود.

· مدت زمان استفاده از دستگاه

هزینه کرایه دستگاه زردی نوزاد به تعداد روزهایی که این دستگاه اجاره می گردد وابسته است. معمولا نرخ اجاره دستگاه زردی به صورت روزانه اعلام می گردد. طبعا با افزایش تعداد روزها، هزینه ها نیز افزایش پیدا می کنند.

· کیفیت دستگاه و عمر مفید لامپ های دستگاه

طبعا دستگاه های قدیمی که از لامپ های آنها زیاد استفاده شده است دستگاه کارایی چندانی نخواهد داشت. از این رو دستگاه هایی که دارای لامپ های جدید هستند ارزش پرداخت هزینه دارند و موجب بالا رفتن تاثیر روند درمان می شود.

· هزینه استهلاک دستگاه

استفاده از دستگاه های قدیمی تنها موجب می شود که هزینه های بالاتری برای استهلاک دستگاه پرداخت کنید. از این رو استفاده از مراکز معتبر و رعایت استانداردهای استفاده از این تجهیزات موجب می شود مجبور به پرداخت هزینه های اضافی نشوید.

اجاره انواع دستگاه زردی نوزاد جهت درمان زردی نوزاد در خانه را به هوم سرویز بسپارید

جهت اجاره دستگاه زردی و درمان زردی نوزاد در منزل می توانید از هوم سرویز کمک بخواهید. به این صورت بدون نیاز به انتقال کودک تازه متولد شده به بیمارستان ها می توانید در خانه به درمان کودک سرعت ببخشید. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز، متخصصین ما در کمترین زمان ممکن جهت مشاوره و اعلام، قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد و سایر هزینه ها ها با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد و همچنین ارایه خدمات اجاره دستگاه فتوتراپی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تجهیزات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره اکسیژن ساز خانگی, اجاره کپسول اکسیژن خانگی, شارژ کپسول اکسیژن در محل, اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی, اجاره بای پپ در منزل, کرایه سی پپ, اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور, اجاره نبولایزر در خانه, اجاره پمپ سرم در خانه, اجاره دستگاه ساکشن قابل حمل, اجاره تجهیزات ICU, تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی, اجاره تخت بیمارستانی ساده, اجاره تشک مواج, اجاره ویلچر ساده, تعمیر ویلچر دستی, اجاره آمبولانس خصوصی , اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه فتوتراپی

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه فتوتراپی با نور معمولی

اجاره دستگاه فتوتراپی فیبر نوری

اجاره دستگاه زردی میزی، هرمی (سه بعدی) و دستگاه زردی نوزاد محفظه ای

ارائه مشاوره لازم جهت استفاده از دستگاه زردی نوزاد

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

شرایط اجاره دستگاه زردی نوزاد در خانه

خدمات درمان زردی نوزاد در محل میتواند شامل ارسال دستگاه گرفتن زردی کودک(فتوتراپی) در منزل (به صورت استیجاری) و درمان زردی نوزاد شود.

در طول زمان درمان و پس از ویزیت نوزاد دستگاه های مجهز و پیشرفته(فتوتراپی) درب منزل، توسط متخصصین و کارشناسان مجرب و کارآزموده به شما تحویل و نحوه درمان و کار با دستگاه را به صورت عملی به والدین نوزاد آموزش خواهد داد. در طول این مدت تیم پزشکی آماده پاسخگویی به سوالات و رفع نگرانی های شما هستند.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، پزشک متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات معاینه پزشکی در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

child-care
پرستاری و مراقبت کودک
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
medical-examination
پزشک در منزل
قیمت از 650,000 الی 1,450,000 تومان
send-medicine
ارسال دارو در محل
قیمت از 460,000 الی 460,000 تومان
sampling
آزمایش و نمونه گیری در محل
قیمت از 1,500,000 الی 1,500,000 تومان