banner

گچ کاری و گچبری ساختمان

از 1076 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت انواع گچکاری و گچبری پیش ساخته و دستی مدرن

قیمت گچ کاری روی سطوح صاف(متر مربع)

20,000 الی 31,000 تومان

قیمت گچ کاری روی سطوح ناصاف(متر مربع)

28,000 الی 40,000 تومان

قیمت اجرای ابزار ساده(متر طول)

24,000 الی 37,000 تومان

قیمت اجرای ابزار قاشقی(متر طول)

18,000 الی 26,000 تومان

قیمت نصب هلال اپن با ابزار(متر طول)

150,000 الی 190,000 تومان

قیمت نصب هلال اپن بدون ابزار(متر طول)

85,000 الی 135,000 تومان

قیمت اجرای ابزار گلوئی بزرگ(متر طول)

32,000 الی 50,000 تومان

قیمت اجرای ابزار گلوئی کوچک(متر طول)

25,000 الی 35,000 تومان

قیمت گچکاری و گچبری متراژ کمتر از 10 متر

200,000 الی 500,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط گچ کاری ساختمان و گچبری دیوار و سقف مدرن و سنتی

چنانچه نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه اقلام می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

نمونه کارها توسط همیار قابل ارایه می باشد.

همیار موظف است پس از اتمام کار، محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل دهد.

هزینه گچکاری برای متراژهای کمتر از ده متر به صورت توافقی بوده و توسط همیار اعلام می شود.

درتعیین قیمت گچبری نوع ابزار مورد استفاده و متراژ و نوع طرح تعیین کننده است.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

گچ کاری سقف و دیوار ساختمان را به متخصصین بسپارید

گچ کاری ساختمان آخرین مرحله از نازک کاری ساختماناست. استفاده از گچ به شکل گچ کاری های سنتی بهدلیل قیمت مناسب، کاربرد ساده و رنگ پذیری از دیرباز مرسوم بوده است. امروزهنیز بر اساس سبک خانه ها از انواع گچ کاری مدرن در گچ کاریدیوار و گچ کاری سقف خانه استفاده می شود. امروزه گچبری سقفپذیرایی، دیوار و ستون، گچ کاری سقف و دیوار ساختمان از پردرخواست ترینموارد مربوط به گچ کاری ساختمان هستند. در ادامه به انواع روش های گچکاری سقف و دیوار ساختمان و عوامل موثر بر هزینه گچ کاری ساختمان میپردازیم.

انواع گچبری مدرن در ساختمان سازی کدامند؟

خدمات گچ بریساختمان شامل گچکاری سقف، گچ بری سقف، ابزار نورمخفی، گچبری دور لوستر، گچبریبالای شومینه، گچ بری پشت تلویزیون، گلویی جدید، گچکاری اپن، گچ بری آرک آشپزخانه، گچ بری ورساج، گچ بری نما رومی و انواع گچ بریهای سلیقه ای به سفارش مشتری می باشد.

گچ کاری اپن آشپزخانه

گچکاری اپن آشپزخانه هماهنگی کامل با دیوارهای گچی دارد. مدل آرک اپنگچی طوری است که حس نوستالژیک به فضا می دهد. نمونه هایی از این مدل آرک را درخانه های قدیمی و ویلایی دیده می شود. البته گچ کاری اپن این روزها بامتریال آماده انجام می شود. به این ترتیب که پس از اندازه گیری ابعاد آرک، طراحیانجام می شود و پانل ها به صورت آماده، به محل ارسال می شود. گچ کار پانل ها راروی راویز اپن آشپزخانه قرار داده و پانل های گچی آرک را به هم وصل می کند. اینتکنولوژی در سال های اخیر بسیار پر طرفدار شده زیرا سرعت عمل در ساخت آرگ اپن گچیبالاتر رفته و مهم تر اینکه ریخت و پاش و کثیف کاری های قبل را ندارد.

انواع گچبری در فضای داخلی ساختمان

سبک و سیاق گچبری هایقدیمی از نظر تکنیکی شباهت زیادی به کار گچکاران امروزی دارد. البته از نظرتجهیزات و ابزار، تحولاتی در این زمینه روی داده که کار گچکارها را ساده تر کردهاست. با همه اینها تنها چیزی که موجب برتری یک گچکار با دیگری می شود،توانایی کار با گچ بر روی دیوار و سقف است. با توجه به کیفیت متریال گچ و تکنیکهای به کار رفته در آن، برای فضای داخلی مناسب است. کار با گچ برای فضای بیرونی ومناطقی که تحت شرایط آب و هوایی متغیر هستند، مناسب نیست. در ادامه با برخی ازمعروف ترین طرح های گچکاری آشنا می شویم.

 طرح های زمینهای و سطح

این نوع طراحی بر رویسقف و دیوار قابل اجرا است و یک سطح کلی را با نظمی خاص در بر می گیرد. بااستفاده از این شیوه می توان قاب های گچی را نیز بر روی دیوارهای گچی ایجاد کرد کهزیبایی خاصی دارند. طرح های تذهیب، مقرنس و اقسام گل های ریز و درشت به همراه طرحهای درخواستی مشتری، قابل اجرا در طرح های زمینه ای می باشد.

 طرح های حاشیهای

این شیوه اغلب درکناره و حاشیه سقف ها، گوشه های راه پله، کناره های راهرو و همه گوشه ها و زوایااجرا می شود. برای نمونه اجرای یک شاخه درخت مو با برگ ها و میوه های برجسته برایحاشیه بسیار جلوه زیبایی دارد. گِره، تذهیب، چَنگ و چُدن و بسیاری از نقوش سنتی ومدرن را می توان برای امتداد در یک مسیر و حاشیه در نظر گرفت.

طرح های خاص

این نوع  به صورت تکی و ویژه برای اماکن خاص سفارش دادهمی شود. اغلب کار به صورت مجزا آماده شده و بر روی سازه نصب می شود. بهترین مکانبرای استفاده از این طرح ها، سر در، گچکاری دیوار بالای شومینه، سر قاب وروی ستون ها می باشد. تنوع در طرح های خاص بسیار زیاد است.

گچبر ساختمان و گچکار ماهر ساختمان

قبل از هر توضیحیباید بگوییم که مهارت گچبر ساختمان با گچکار ساختمان یکینیست. در واقعیت یک گچبر را می توان یک گچکار نیز محسوب کرد. اما هر گچکاری مهارتلازم در زمینه گچبری ساختمان را ندارد. اگر بخواهیم نگاه اجمالی به گچ کاریسقف اتاق خواب داشته باشیم، خدمات گچ کاری ساختمان شامل کشیدن چندلایه گچ روی دیوار و سفید کردن دیوار است که موجب صاف و یک دست شدن سقف و دیوارمنزل و ساختمان می شود. اما گچبری سقف پذیرایی و اتاق خواب نقوشبرجسته ای هستند که یا به صورت آماده و یا به صورت دستی توسط ابزار گچبریاجرا می شوند.

 به بیان دیگر گچکاری دیوار و گچکاری سقف ساختمان یک امر ضروری برای نازک کاری ساختمان است که توسط گچکارساختمان اجرا می شود. ابتدا سطح کار گچکاری می شود به این ترتیب زمینه باگچ، سفید کاری می شود و نقش سفارشی روی گچ ایجاد می شود. نقش برجستهبرای نقوش گل، بته و نقوش هندسی انتخاب خوبی است و برجستگی لازم را ایجاد می کند.

مراحل گچ کاری ساختمان

گچ کاری ساختمان مرحله نازک کاری و سفیدکاری ساختمان محسوبمی شود. این کار طیف عظیمی از فعالیت های گچکار را شامل می شود. از مراحل ابتداییمانند کشیدن گچ و خاک یا کشیدن گچ ساده روی دیوار شروع می شود و تا خلقآثار هنری ادامه پیدا می کند. قبل از توضیح درباره مراحل گچ کاریدیوار و سقف ساختمان باید بیان کنیم که این کار باید با دقت و حوصله زیادانجام شود. یکی از دلایل نچسبیدن گچ و یا ریختن گچ ، مقدار آب مخلوط شده با گچ میباشد. پیشنهاد می کنیم که ملات گچ را با آب شرب سرد تهیه کنید. این کاررا به آرامی انجام دهید تا گچ گلوله نشود. بعد از تهیه یک محلول یکدست بررسی کنیدکه خمیر شما آماده است یا خیر! به یاد داشته باشید که باید گچ را به آب اضافه کنیدنه آب را به گچ این مهم ترین ترفند برای تهیه ملات گچ می باشد.

برای تست خمیر یک تکهچوب را در گچ فرو ببرید، اگر به طور قائم در ملات ایستاد پس گچ آماده است. درادامه باید به وسیله ابزار گچکاری کمچه و ماله اقدام به گچ کاریدیوار نمایید. فرآیند ماله کشیدن را از پایین به سمت بالا ادامه دهید و طی هربار ماله کشیدن باید 5 تا 10 سانتی متر از دیوار را پوشش دهید. باید در حین گچکاری دیوار و گچ کاری سقف سعی کنید در همه قسمت ها فشار ثابت وارد کنید تا سطحصافی را ایجاد کنید.

ابزار گچ کاری و گچبری سقف ساده

گچبری سقف ساده و شیک از ابزارهای خاصی مانند قاشقی،دمبر، بومخوار، وردنگی، کاردک، ماله، استانبولی، نقالی، پرگار، الک ، گونیا ،گلویی و کشو زنی استفاده می شود. تمامی این ابزار بر اساس نوع نقشه مد نظر ازابزار گچ کاری سقف ساده تا ابزار نور مخفی گچ کاری همه باهممشترک هستند.

خدمات گچ کاری ساختمان در هوم سرویز

گچ کاری ساختمان و گچ بری ساختمان از آن دسته ازاقدامات می باشند که بیشترین سهم در کیفیت کار به هنر دست گچ کار درتهران بر می گردد. در واقع هیچ عامل دیگری بر نتیجه نهایی به اندازه گچکار حرفه ای تاثیرگزار نیست. اگر نیاز به خدمات گچکاری دارید، شما برایدسترسی به گچکار چند کلیک فاصله دارید. می توانید بهترین استادکاران را با دستمزدگچکار ساختمان منصفانه در کنار خود داشته باشید.

هزینه گچ کاری ساختمان در هوم سرویز چقدر است؟

هزینه گچ کاریساختمان بهمتراژ دیوار یا سقف و نوع زیرسازی دیوار و سقف بستگی دارد. هرچه دیوار مسطح ترباشد قیمت گچکاری دیوار و سقف بیشتر می شود. در حالت معمول قیمت گچ کاریساختمان به صورت متری اعلام می شود. البته هزینه تهیه مصالح از هزینهدستمزد گچ کاری دیوار و سقف جدا است. هزینه گچبری نیزبا توجه به نوع درخواست مشتری به صورت حضوری اعلام می شود.

برای اطلاع از هزینهگچ کاری دیوار و سقف می توانید اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید. بااپلیکیشن و سایت هوم هوم سرویز می توانید بروزترین قیمت گچ کاری سقفپذیرایی، قیمت گچبری دستی، قیمت گچبری دور لوستر وبه طور کل از دستمزد گچ کاری ساختمان را برای قسمت های مختلف مطلعشوید. همیاران ما در کمترین زمان ممکن جهت مشاوره و اعلام قیمت با شما تماس گرفتهو در محل حضور پیدا می کنند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

این سرویس شامل خدمات زیر است

گچکاری کلی ساختمان
گچکاری دیوار، سقف، اپن و ستون
گچبری پیش ساخته و گچ بری دستی و ابزار زنی روی دیوار، سقف و ستون
گچبری دیوار پذیرایی و اتاق خواب
سفیدکاری و نارک کاری دیوار و سقف ساختمان
تعمیرات گچ و لکه گیری و گچ کاری مجدد سقف و دیوار نم زده
تعمیر گچ بری و ابزار گچی
گچ کاری با دستگاه، ابزار و گچ پاش

همیاران سرویس گچ کاری و گچبری ساختمان

 نظرات کاربران

profile picture
محمد احمدی

بسیار موادب و خوش رفتار بودن

خدمات مرتبط

پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
در حال بروزرسانی قیمت
ساخت جاکفشی چوبی
ساخت جاکفشی چوبی
در حال بروزرسانی قیمت
نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 11,500,000 الی 40,000,000 تومان