header

نصب پرده

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب انواع پرده، نصب والن و نصب چوب پرده

شرایط سرویس نصب پرده

• مشتری گرامی به منظور ارایه سرویس هر چه بهتر لطفا چهار پایه مناسب و جارو برقی در هنگام سرویس در دسترس باشد.

• مدت زمان انجام سرویس در شرایط معمولی حداکثر یک ساعت می باشد.

• این سرویس می تواند شامل تهیه چوب پرده شود، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

نصب انواع پرده و نصب ملزومات پرده

خدمات نصب پرده

اهمیت پرده در دکوراسیون داخلی خانه بر هیچ کسی پوشیده نیست. مهمترین عاملی که می تواند زیبایی پرده را تکمیل کند نصب پرده است. شاید نصب پرده در نظر خیلی از افراد ساده به نظر برسد اما در واقعیت این طور نیست.

نصب پرده زیرا، نصب پرده پانچی، نصب کتیبه، نصب ریل گریبر و نصب پرده پلیسه همه از موارد متعددی هستند که زیر مجموعه نصب پرده هستند اما نصب آنها به آسانی آن که نامیده می شوند نیستند. همانطور که پیش تر اعلام کردیم هر پرده ای اگر به درستی نصب نشود زیبایی به همراه نخواهد داشت. نصب پرده یک کارکاملا تخصصی است و باید توسط نصاب پرده حرفه ای انجام شود. در ادامه توضیحاتی در ارتباط با نصب انواع پرده و هزینه نصب پرده و قیمت نصب میل پرده خواهیم پرداخت.

نصب پرده های ساده و شیک پذیرایی و اتاق خواب

از نظر خیلی از افراد زیبایی در سادگی است. نصب پرده ساده نیز یکی از همان المان های ساده و زیبا در طراحی و دکوراسیون داخلی خانه است. نصب پرده ساده پیچیدگی خاصی ندارد مگر اینکه نیاز به نصب کتیبه پرده و یا سایر متعلقات پرده باشد. یادمان باشد که حتی نصب پرده ساده هم باید درست انجام شود. در واقع داشتن وسواس در آویزان کردن پرده ساده خیلی هم بد نیست. اینکه نصاب پرده بتواند نصب چوب پرده را اصولی و صاف انجام بدهد و تمام چین ها و پیله ها درست در جای خودشان قرار دهد، خیلی مهم است.

نصب پرده پلیسه

نصب پرده پلیسهیکی از محبوب ترین و قدیمی ترین مدل پرده از قدیم تا الان است. برای نصب پرده پلیسه دار بهتر است در زیر هر پیله یک گیره قرار بگیرد. بدین ترتیب در پایان آویزان کردن پرده،  پلیسه های پرده ظاهر زیباتری از خودش را نشان می دهند. البته میزان عرض پیله و طرح پارچه نقش مهمی درنحوه ی آویزان کرده و نصب پرده پلیسه دارد.

نصب پرده سلطنتی

معمولا در خانه های سبک کلاسیک اقدام به  نصب پرده سلطنتی می کنند. نصب پرده سلطنتی به علت چند لایه بودن پرده و استفاده از پارچه های گرانبها و سنگین تر به تخصص بیشتر نصاب پرده نیاز دارد. در نصب پرده سلطنتی اغلب از چند لایع چند نوع پرده ساده و پلیسه ای استفاده می شود.

نصب والان پرده

نصب والان در قسمت های بالایی پرده انجام می شود. نصب والان فقط جنبه تزیینی و جهت زیباتر شدن پرده کاربرد دارد. در ابتدا هدف اصلی از نصب والان پرده پوشش دادن کامل میل پرده بوده است.

نصب پرده زبرا

نصب پرده زبرا بیشتر درفضاهای محدود و بسته در منزل استفاده می شود. از مزایای نصب پرده زبرا استفاده حداقل از قاب پنجره است. نصب پرده زبرا به دو صورت دیواری و سقفی انجام می شود و در فضاهایی مانند آشپزخانه و پاسیو نصب پرده زبرا پیشنهاد می شود.

نصب پرده کرکره ای

در قدیم متداول ترین نوع پرده، نصب پرده کرکره ای بود. که امروزه نصب پرده کرکره ای بیشتر در فضاهای کاری پیشنهاد می شود. نصب پرده کرکره ای مناسب فضاهای کوچک است و در بیشتر ادارات که سبک رسمی دارند و نیازمند پرده ساده هستند. نصب پرده کرکره ای پیشنهاد می شود.

 نصب پرده لوردراپه

نصب و تعمیر پرده لوردراپه در مراکز رسمی و اداره جات و مدارس مورد استفاده می گردد. زیرا آلودگی را کمتر به خود جذب میکند . و زیاد نیاز به نظافت ندارند. نصب پرده لوردراپه کار سختی نیست تنها موردی که باید در هنگام نصب پرده لوردراپه توجه کرد. نصب صحیح هر کدام از پره های پرده است.

نصب پرده پارچه ای و حریر

این نوع پرده تور و حریر که تنوع بالایی نیز دارند برای نصب پرده پذیرایی و نصب پرده اتاق خواب مناسب هستند. نصب پرده پارچه ای تور و حریر بسیار ساده است.  فقط باید نصب چوب پرده انجام داد و پرده به راحتی بر روی آن قرار داد.

نصب پرده پانچی

نصب پرده پانچی مصداق بارزی از زیبایی در سادگی است. نصب پرده پانچی از جدیدترین نوع پرده ها است. که برای اتاق خواب و نصب پرده پذیرایی پیشنهاد می شود. سهولت در نصب و شستشو و نصب آسان، از مزیت های نصب پرده پانچ است.

طریقه نصب پرده دیواری

بعد از انتخاب نوع پرده،  نوبت به نصب خود پرده می رسد. آویزان کردن پرده از دو قسمت تشکیل شده است. یکی نصب میله پرده پرده و دوم آویزان کردن خود پرده بر روی ریل اتومات یا چوب پرده.

مهمترین قدم در نصب چوب ، این است که حتما  در ابتدای خط سقف نصب شود. نکته بعدی این است که بلندی پرده بهتر است تا روی زمین باشد. نصب پرده بلند، منزل را بزرگتر و مجلل تر نشان می دهد.

در صورتی که مایل به نصب پرده  تراس، نصب پرده آشپزخانه و یا اتاق خواب هستید، پرده را به صورت درز از وسط نصب کنید. درز میانی موجب میشود شما استفاده بیشتری از نور در طول روز داشته باشید.

اگر مایل به نصب پرده پذیرایی هستید در هنگام نصب چوب پرده طول میل پرده را بزرگتر از قاب پنجره اندازه گیری کنید. در ایصورت در هنگام کنار زدن پرده از تمام پنجره میتوانید استفاده کنید.

طریقه نصب پرده سقفی

برای نصب چوب پرده به پایه دیواری یا سقفی ، پیچ رو پلاک و دریل نیاز دارید. معمولا نصب پرده پذیرایی نسبت به سایر قسمت ها سخت تر است ولی قابل انجام است،  به شرطی که شما دست به آچار باشید و قبلا هم اینکار را رو انجام داده باشید!

جهت نصب کرکره زبرا نیز به مداد و متر  و دریل نیاز داریم. به طوری که 10 یا 15 سانتی متر بالای پنجره را باید به نصب کرکره اختصاص دهیم . مهمترین نکته در هنگام نصب کرکره زبرا اینه که باید کاملا وسط نصب شود.

زیرا هر گونه قناسی را به شدت نشان می دهد. پس با دقت اندازه گیری کنید ، علامت بزنید و بعد به کمک دریل سوراخ کنید.

قیمت نصب پرده در هوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟

هزینه نصب پردهبه موارد مختلفی بستگی دارد. قیمت نصب پرده به نوع ریل اتومات و یا ساده پرده و همچنین متراژ نصب چوب پرده بستگی دارد. خیلی از ما برای صرفه جویی در قیمت ها ترجیح می دهیم خودمان دست بکارشویم. در صورتی که هزینه نصب پرده در مقایسه با قیمت خرید پرده بسیار ناچیز است.

زمانی که اینقدر هزینه کرده اید، اگر مهارت لازم را ندارید، کار را به نصاب پرده بسپارید. چون در صورتی که در حین نصب چوب پرده دیوار را اشتباه سوراخ کنید، هم کارتان انجام نشده هم یک سوراخ در دیوار به یادگاری مانده که همش جلوی چشمانتان خواهد بود.

نصب پرده را به کمک نصاب پرده هوم سرویز انجام دهید.

جدا از مسئله نصب پرده جدید همه ما حداقل سالی یکبار به شستشوی پرده می پردازیم. برای خیلی از ما، شستشوی پرده کار راحتی است. ولی امان از نصب پرده که تقریبا معضلی است برای خودش. بارها شده که بعد از شستشوی پرده واقعا نمی دانیم که این پرده قراره چطور دوباره سر جای خود قرار بگیرد. چون اصلا شبیه اولش نیست!! اینجاست که نصاب پرده هوم سرویز به کمک شما می آید.

جهت ثبت درخواست کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا درکمترین زمان ممکن متخصصین ما در منزل حضور پیدا کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi