header

سرویس کاشی کاری و سرامیک

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت کاشی کاری و سرامیک

شرایط سرویس کاشی کاری و سرامیک

• کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

• تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• هزینه قرنیز کاری به همراه هزینه کاشی کاری محاسبه می گردد و هزینه مازاد برای مشتری نخواهد داشت، تنها در صورتی که سرویس قرنیز کاری مورد نظر مشتری باشد هزینه آن به صورت مجزا لحاظ خواهد شد.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی کاشی کاری و سرامیک

تاثیر کاشی وسرامیک بر زیبایی منزل:

از تاثیر شگفت انگیز کاشی وسرامیک بر طراحی خانه اصلا نمیشود چشم پوشی کرد.  انتخاب کاشی زیبا و هنر دست کاشی کار همه در رقم زدن یک اثر هنری زیبا و بی نقص تاثیرگزارند. انتخاب طرح کاشی متناسب با فضا و همچنین نصب کاشی با سلیقه و با کیفیت تغییر چشم گیری در محیط ایجاد میکند.

شناسایی کاشی و سرامیک مرغوب به چه صورت میباشد؟

کاشی مرغوب دارای سطح کاملا صاف و گوشه های کاملا 90 درجه میباشد. برای تست، سطح کاشی یا سرامیک ها را از سمت لعاب روی هم قرار دهید، در صورتی که کاملا بر هم منطبق و گوشه های کاشی کاملا قائمه باشند، در رده کاشی وسرامیک مرغوب قرار میگیرند. یکی دیگر از راهها گذاشتن کاشی یا سرامیک درون فریزر است. اگر کاشی یا سرامیک در مدت 24 ساعت در فریزر ترک بر ندارد، از ظریب انبساط بالایی برخوردار است.

روش های نصب کاشی به چند طریق میباشد؟

بعد ار انتخاب کاشی و اطمینان از کیفیت و مناسب بودن برای مکان مورد نظرمان نوبت به نصب کاشی  توسط استادکار نصب کاشی میباشد. روش نصب کاشی باید پس از مشورت کاشی کار انتخاب شود. زیرا تمامی روش ها قابل اجرا در تمامی فضاها نمیباشد.
نصب کاشی با استفاده از چسب  که یک روش تغریبا جدید محسوب میشود،  با استفاده از انواع چسب کاشی ایرانی و خارجی قابل اجرا است. نکته قابل توجه در نصب کاشی با چسب این است که مناسب برای فضاهایی که در معرض آب هستند، نمیباشد. لذا برای نصب کاشی و سرامیک حمام و دستشویی پیشنهاد نمیشود. از مزایای استفاده از این نوع نصب هم سرعت بالا و هزینه کاشی کاری کمتر میباشد.
نصب کاشی با ملات سیمان که مرسوم ترین نوع نصب کاشی میباشد. در این نوع نصب که زیر سازی توسط سیمان صورت میگیرد بسیار محکم تر از ملات چسب میباشد. استهکام بالا در این نوع نصب بسیار مورد پسند سرامیک کار و کاشی کارها میباشد. نهایت کار انجام شده با ملات سیمان بسیار محکم بوده و مقاومت فراوانی در مقابل نفوذ آب دارد. بهترین نوع نصب کاشی حمام و دستشویی از نوع ملات سیمان میباشد.
نصب کاشی با اسکوپ که اصطلاحا نصب کاشی خشک نیز نامیده میشود، کاملا بدون ملات نصب میگردد. در این روش که کاشی به وسیله میله و بست های قوی نگاه داشته و نصب میگردد. از نصب کاشی با اسکوپ برای نمای ساختمانهای بلند استفاده میشود.

استادکار نصب کاشی ماهر را چگونه بیابیم؟

دومین عامل مهم و اساسی در نصب کاشی پیدا کردن نصاب کاشی ماهر میباشد. کاشی با کیفیت فقط به وسیله یک کاشی کار خوب و ماهر به بهترین نحو ممکن به نمایش گذاشته میشود. تراز بودن کاردر صورت نیاز و بند کشی مرتب وتمیز و با ظرافت و همچنین ایجاد شیب بسیار کم و صحیح  در کف کار از مهارتهای کاشی کار خوب به حساب می آید.  نصاب کاشی با بررسی کردن محل مورد نظر، بهترین پیشنهادات در مورد انتخاب کاشی و نحوه ی نصب در اختیارتان قرار خواهد داد. هیچگاه برای عواملی مانند هزینه کاشی کاری کمتر افراد بدون مهارت را بکار نگیرید.  انتخاب سرامیک کار خوب به خودی خود صورت نمیگیرد.  کمک گیری نا به جا از افراد ناشناس ممکن است علاوه بر از بین بردن زمان و صرف هزینه بالا، خطرات جبران ناپذیر امنیتی را نیز به همراه داشته باشد.

کاشی کار مطمئن و کارآزموده در هوم سرویز همراه شماست:

مهمترین عامل در تعمیر و بازسازی خانه مسئله زمان بندی میباشد. کمک گیری از کاشی کار خوب و خوش قول که در زمان مقرر کار را شروع و در زمان تعیین شده کار رو به اتمام برسانند، مهمترین عامل در بازسازی خانه به شمار می آید. تیم هوم سرویز با به کارگیری استادکار نصب کاشی و سرامیک مجرب و کارآزموده و نظارت کامل بر عملکرد این گروه، سعی در رفع نیاز کامل کاربران خود دارد.

قیمت کاشی کاری و نحوه ی محاسبه هزینه های جانبی نصب کاشی:

براورد هزینه کاشی کاری به صورت متر مربع میباشد. قیمت نصب کاشی تفاوت چندانی با هزینه نصب سرامیک ندارد و تقریبا در یک رنج قیمتی میباشند. در صورت بازسازی قیمت کنده کاری و کف سازی برای نصب مجدد به صورت جداگانه محاسبه میگردد. در صورت تشخیص و انتخاب به نصب کاشی با چسب، اجرت سرامیک کاری بسیار کاهش پیدا خواهد کرد. برای مطلع شدن از مناسب ترین قیمت نصب کاشی و هزینه کاشی کاری ساختمان کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید تا بهترین نصاب کاشی با مناسب ترین قیمت در اسرع وقت در کنارتان حضور پیدا کنند.

قبل از شروع کاشی کاری با هوم سرویز مشورت کنید:

برای بهترین انتخاب در خرید کاشی وسرامیک چه از لحاظ کیفیت چه از لحاظ قیمت با استادکاران نصب کاشی هوم سرویز مشورت کنید. برای انجام به موقع و پایان کار در زمان بندی مشخص با نصاب کاشی حرفه ای تحت نظارت هوم سرویز کار خود را بسپارید و از کیفیت و امنیت کامل در حین کار برخوردار شوید.  
همیار شماییم تا پایان سرویس...
ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi