header

تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نشتی لوله

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله و نشت آب با دستگاه بدون تخریب

شرایط سرویس رفع نشتی یا ترکیدگی لوله

• همیار می بایست ابتدا محل نشتی را شناسایی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• سرویس رفع نشتی شامل شناسایی محل نشتی، تخریب محل نشتی، لوله کشی، سیمان کاری، ایزوگام و کاشی کاری می باشد.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

تعویض لوله ترکیده و رفع نشتی لوله بدون تخریب

رفع نشتی آب و تشخیص ترکیدگی لوله

مقدار بسیار زیادی از آب مصرفی خانوار هر ساله به علت نشتی لوله آب و ترکیدگی لوله آب توکار به هدر می رود. هدر رفتگی آب به علت از بین رفتن آب شرب و ایجاد هزینه مضاعف نگران کننده است. بعضی از نشتی ها مانند چکه کردن شیرآلات، نشتی آبگرمکن و یا ترکیدگی لوله شوفاژ آشکار و مشخص است و به راحتی می توان اقدام به رفع نشتی لوله کرد. اما مشکل اساسی رفع نشتی لوله آب توکار می باشد که ممکن است مدت ها تشخیص داده نشود و در نهایت با نم زدگی و تخریب قسمتی از دیوار یا نما خودش را نشان دهد. همچنین ممکن است استحکام ساختمان در صورت نشتی آب و عدم تشخیص ترکیدگی لوله در دراز مدت تضعیف شود. در ادامه به عواملی که موجب ترکیدگی لوله و راهکارهای رفع نشتی لوله آب و عوامل موثر در هزینه رفع نشتی آب و هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه خواهیم پرداخت.

عوامل ایجاد ترکیدگی لوله و نشتی آب

  • افزایش ناگهانی فشار آب
  • نصب لوله های دفنی در خاک های مرطوب و آهکی
  • استفاده از لوله و اتصالات نامرغوب
  • یخ زدگی لوله های آبی به دلیل عدم عایق کاری صحیح
  • استفاده از لوله های فلزی بی کیفیت که در هنگام سرد و گرم شدن هوا منقبض و منبسط می شوند
  • ضعف در اتصالات لوله ها
  • اتصال لوله های غیر هم جنس به یکدیگر که بعد مدتی بر اثر فعل و انفعالات شیمیایی موجب ترکیدگی لوله می شود.

این موارد تعدادی از دلایل ترکیدن لوله و نشتی آب از لوله ها می باشند.

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله آب چگونه است؟

نشتی در لوله کشی آب ساختمان پس از مدتی باعث به وجود آمدن علائم رطوبت در دیوار و نمای ساختمان می شود. اگر مشکوک به ترکیدگی لوله هستید بسیار خوش شانس خواهید بود که قبل از نم زدگی متوجه این مشکل شوید. قیمت دستگاه نشت یاب لوله بسیار بالا است. مطمعنا منطقی نیست که خودتان یک دستگاه نشت یابی لوله آب ساختمان تهیه کنید. لذا در صورت مشکوک شدن به نشتی آب جهت حصول اطمینان تمامی شیرها را کامل ببندید. از عدم چکه کردن شیرها مطمئن شوید. ماشین لباسشویی و ظرفشویی را کاملا خاموش کنید. در این زمان رقم کنتور را یادداشت کنید. یک ساعت بعد دوباره رقم کنتور را دوباره بررسی کنید. در صورتی که رقم افزایش پیدا کرده باشد این بدین معناست که منزل شما نشتی لوله آب توکار دارد. نحوه تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب، رفع ترکیدگی لوله آب و رفع نشتی لوله آب را همگی با کمک متخصص در این زمینه به راحتی انجام می‌شود.

رفع نشتی لوله آب پلاستیکی

رفع نشتی لوله پولیکا بدون تخریب را به چند روش می توان انجام داد. قبل از شروع به نشتی یابی لوله سبز باید علت نشتی را شناسایی کنید.

بهترین روش گرفتن نشتی لوله آب پلاستیکی تعویض قسمت معیوب می باشد. توجه داشته باشد که استفاده از چسب رفع نشتی لوله سبز برای رفع نشتی لوله پلاستیکی یکی از راهکارهاست اما قطعا بهترین راهکار نیست. چرا که چسب شاید برای مدت کوتاهی جلوی نشتی را بگیرد اما راه حل دائمی نیست.

رفع نشتی لوله آب توکار

قبل از هرگونه اقدام برای رفع نشتی لوله آب توکار ابتدا باید محل شکستگی را را کاملاً تمیز کنید. تا متوجه نحوه شکستگی لوله شوید. شکستگی و نشتی لوله پلیکا ساختمان بیشتر بر اثر نشست ساختمان اتفاق می افتد. معمولا رفع نشتی لوله آب توکار به وسیله چسب پی وی سی فشار قوی انجام می شود. البته در صورتی که ساختمان بیشتر از دو طبقه است بهترین روش گرفتن نشتی لوله آب تعویض لوله است.

ترکیدگی لوله فاضلاب و رفع نشتی لوله فاضلاب توکار بدون تخریب

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، روش رفع نشتی لوله آب فاضلاب بدون تخریب است. بدین ترتیب محل دقیق نشتی به وسیله دستگاه نشت یاب مشخص می شود. قسمت معیوب لوله به وسیله خمیر اپوکسی یا چسب تعمیر می شود. با استفاده از این روش نیازی به انجام جوشکاری یا هیچ تخریبی نیست. خوشبختانه این نوع چسب ها مقاومت بالایی در مقابل ضربه و فشار نیز دارند.

رفع نشتی لوله آب فلزی

لوله های فلزی مانند لوله های گالوانیزه از لوله های بسیار قدیمی هستند که از زمان های گذشته برای  آب گرم و سرد استفاده می شدند. در صورت نشتی لوله آب فلزی اگر ایرادات از سمت اتصالات باشد لوله ، قابل تعمیر است. اما در صورت شکستگی باید لوله ها به کلی تعویض شوند و لوله های روکار نصب شوند.

محلول نشتی گیر لوله آب چیست؟

روش استفاده از محلول نشتی گیر لوله آب به این صورت است که در هنگام حل شدن در آب فعال می شود. در هنگام جریان یافتن در لوله در هر نقطه ای که لوله نشتی داشته باشد برای ترمیم لوله پلی اتیلن اگر محلول با هوا در برخورد باشد. در همان نقطه سفت و سخت می شود. البته لازم به ذکر است که این روش برای رفع نشتی های بسیار جزئی کارایی دارد.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چیست و چه کارایی دارد؟

برای جلوگیری از هزینه های تخریب و بازسازی دوباره روش جدید و کارسازی جایگزین روش سنتی شده است. در روش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشتی یاب آب، هزینه تشخیص ترکیدگی لوله را نسبت به روش سنتی کمتر خواهد کرد.

نشت یابی لوله با دستگاه فوق حساس از نوع آکوستیک و یا رادیویی محل نشت آب را تشخیص می دهند. این دستگاههای فوق تخصصی امواج ایجاد شده بر اساس ترکیدگی لوله را شناسایی می کنند. نشت یابی لوله با دستگاه موجب می شود که فقط قسمتی که دچار ترکیدگی شده دقیقا مشخص شود و هزینه های اضافی ایجاد نمی شود.

پس از مطلع شدن از نشتی آب چه کنیم؟

بعد از حصول اطمینان از نشتی آب با راه حل ارایه شده، باید در صدد رفع مشکل باشیم. در اولین قدم شیر فلکه را برای جلوگیری از هدر رفتن آب کامل ببندید. تعمیرات لوله ورفع نشتی یا توسط سازمان آب صورت می گیرد، یا در بسیاری از موارد جهت سرعت بخشیدن به انجام کار باید از افراد متخصص در این زمینه کمک گرفته شود.

به خاطر داشته باشیم هیچگاه بخاطر هزینه تشخیص ترکیدگی لوله کمتر از شرکت و افراد نا بلد کمک نگیریم. زیرا در صورتی که محل نشتی اشتباه تشخیص داده شود و یا در هنگام رفع نشتی از لوازم استاندارد استفاده نشود، هزینه هایی دوبرابر در انتظارمان خواهد بود.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله در هوم سرویز

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله تحت تاثیر عوامل مختلفی است. معمولا تعرفه تشخیص ترکیدگی لوله بر اساس اتحادیه تعیین و اعلام می شود. اما در ارتباط با هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به مدت زمان برای پیدا کردن نشتی و متراژ محل مورد نظر بستگی دارد.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و تمامی قطعات مورد نیاز برای تعمیر توسط همیار هوم سرویز با فاکتور ارایه می گردد. سرویس رفع نشتی شامل شناسایی محل نشتی، تخریب محل نشتی ، لوله کشی دوباره ، سیمان کاری ، ایزوگام کاری و کاشی کاری می باشد. همچنین رفع ترکیدگی لوله بدون کندن ، تشخیص ترکیدگی لوله شوفاژ با دستگاه نشت یاب آب حرفه ای انجام می شود.

در صورت نیاز به تشخیص نشتی آب با دستگاه هر ساعتی از شبانه روز درخواست خود را به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت نمایید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن در کنارتان خواهند بود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi