header

تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نشتی لوله

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت آب با دستگاه بدون تخریب

شرایط سرویس رفع نشتی یا ترکیدگی لوله

• همیار می بایست ابتدا محل نشتی را شناسایی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• سرویس رفع نشتی شامل شناسایی محل نشتی، تخریب محل نشتی، لوله کشی، سیمان کاری، ایزوگام و کاشی کاری می باشد.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی رفع نشتی یا ترکیدگی لوله

عوامل ایجاد ترکیدگی لوله و نشتی آب

مقدار بسیار زیادی از آب مصرفی هر ساله به علت نشتی لوله آب  و ترکیدگی لوله به هدر میرود. هدر رفتگی آب از جهت از بین رفتن آب شرب و ایجاد هزینه مضاعف نگران کننده است. بعضی از نشتی ها مانند چکه کردن شیرآلات، نشتی آبگرمکن و یا ترکیدگی لوله شوفاژ آشکار و مشخص است و به راحتی رفع نشتی لوله انجام می شود. اما مشکل اساسی رفع نشتی لوله آب توکار میباشد. ممکن است سالها تشخیص داده نشود و در نهایت با نم زدگی و تخریب قسمتی از نما همراه شود. همچنین ممکن است استحکام ساختمان نیز در صورت نشتی زیاد تضعیف شود. عواملی مانند:

افزایش ناگهانی فشار آب، نصب لوله های دفنی در خاک های مرطوب و آهکی، استفاده از لوله واتصالات نا مرغوب که به مرور زمان زودتر فرسوده می شوند. استفاده از لوله های فلزی که در هنگام سرد و گرم شدن منقبض و منبسط می شوند و ضعف در اتصالات آنها و در نهایت  اتصال لوله های غیر هم جنس که بعد مدتی بر اثر فعل و انفعالات شیمیایی دچار ترکیدگی لوله خواهند شد. همه موجب ترکیدگی لوله و نشتی لوله آب می شوند.

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله آب چگونه است؟

نشتی در لوله کشی آب ساختمان پس از مدتی باعث به وجود آمدن علائم نشتی لوله آب در دیوار و نمای ساختمان می شود. اگر مشکوک به ترکیدگی لوله هستید بسیار خوش شانس خواهید بود که قبل از نم زدگی متوجه این مشکل شوید. از طرفی  قیمت دستگاه نشت یاب لوله بسیار بالا است. مطمعنا منطقی نیست که خودتان یک دستگاه نشت یابی لوله آب ساختمان تهیه کنید.

در صورت مشکوک شدن به نشتی آب جهت حصول اطمینان تمامی شیرها را کامل ببندید. از عدم چکه کردن شیرها مطمئن شوید. ماشین لباسشویی و ظرفشویی را کاملا خاموش کنید. در این زمان رقم کنتور را یادداشت کنید. یک ساعت بعد دوباره رقم کنتور را دوباره بررسی کنید. در صورتی که رقم افزایش پیدا کرده باشد این بدین معناست که منزل شما نشتی لوله آب توکار دارد. نحوه تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب و رفع ترکیدگی لوله آب و رفع نشتی لوله آب را همگی با کمک لوله کش ماهر به راحتی انجام می‌شود.

رفع نشتی لوله آب پلاستیکی

رفع نشتی لوله پولیکا بدون تخریب به چند روش میتوان انجام داد. قبل از شروع به نشتی یابی لوله سبز باید علت نشتی را شناسایی کنید.

بهترین روش رفع نشتی لوله آب پلاستیکی تعویض قسمت نشتی می باشد. توجه داشته باشد که از چسب رفع نشتی لوله سبز برای رفع نشتی لوله پلاستیکی یکی از راهکارهاست اما قطعا بهترین راهکار نیست. چرا که چسب شاید برای مدت کوتاهی جلوی نشتی را بگیرد اما راه حل دائمی نیست.

رفع نشتی لوله آب توکار

قبل از هرگونه اقدام برای رفع نشتی لوله آب فاضلاب توکار ابتدا باید محل شکستگی را را کاملاً تمیز کنید. تا متوجه نحوه شکستگی لوله شوید. شکستگی و نشتی لوله پلیکا ساختمان بیشتر بر اثر نشست ساختمان اتفاق می افتد. معمولا رفع نشتی لوله فاضلاب توکار به وسیله چسب پی وی سی فشار قوی انجام می شود. البته در صورتی که ساختمان بیشتر از دو طبقه است بهترین روش رفع نشتی لوله فاضلاب تعویض لوله است.

رفع نشتی لوله فاضلاب بدون تخریب

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه روش رفع نشتی لوله فاضلاب بدون تخریب است. بدین ترتیب محل دقیق نشتی به وسیله دستگاه مشخص می شود و بدون کندکاری اضافی در قسمت نشتی به وسیله خمیر اپوکسی یا چسب جهت تعمیر شکستگی لوله فاضلاب استفاده می شود. بدین ترتیب نیازی به انجام جوشکاری یا هیچ تخریبی نیست. همچنین این نوع چسب ها مقاومت بالایی در مقابل ضربه و فشار دارد.

محلول نشتی گیر لوله آب چیست؟

روش استفاده از محلول نشتی گیر لوله آب به این صورت است که در هنگام حل شدن در آب فعال می شود. در هنگام جریان یافتن در لوله در هر نقطه ای که لوله نشتی داشته باشد برای ترمیم لوله پلی اتیلن اگر محلول با هوا در برخورد باشد. در همان نقطه سفت و سخت می شود. البته لازم به ذکر است که این روش برای رفع نشتی های بسیار جزئی کارایی دارد.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چگونه کار میکند؟

برای جلوگیری از هزینه های تخریب و بازسازی دوباره روش جدید و کارسازی جایگزین روش سنتی شده است. در روش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشتی یاب آب، هزینه تشخیص ترکیدگی نسبت به روش سنتی کاهش پیدا میکند.

در این روش با دستگاههایی فوق حساس از نوع آکوستیک و یا رادیویی محل نشت آب را تشخیص میدهند. این دستگاههای فوق تخصصی امواج ایجاد شده بر اساس ترکیدگی را شناسایی میکنند. این امر موجب میشود که فقط قسمتی که دچار ترکیدگی شده تعمیر و ترمیم گردد و هزینه های اضافی را در بر نمی گیرد.

پس از مطلع شدن از نشتی آب چه کنیم؟

بعد از حصول اطمینان از نشتی آب با راه حل ارایه شده، باید در صدد رفع مشکل باشیم. در اولین قدم شیر فلکه را برای جلوگیری از هدر رفتن آب کامل ببندیم. تعمیرات لوله ورفع نشتی یا توسط سازمان آب صورت میگیرد، یا در بسیاری از موارد جهت سرعت بخشیدن به انجام کار باید از شرکت های معتبر ارایه دهنده ی خدمات لوله کشی شبانه روزی، تقاضای نیرو صورت بگیرد.

به خاطر داشته باشیم هیچگاه بخاطر هزینه تشخیص ترکیدگی لوله کمتر از شرکت و افراد نا بلد کمک نگیریم. زیرا در صورتی که محل نشتی اشتباه تشخیص داده شود و یا در هنگام رفع نشتی از لوازم استاندارد استفاده نشود، هزینه هایی دوبرابر در انتظارمان خواهد بود

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله در هوم سرویز

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله تحت تاثیر عوامل مختلفی است. معمولا تعرفه تشخیص ترکیدگی لوله بر اساس اتحادیه تعیین و اعلام می شود. اما در ارتباط با هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به مدت زمان برای پیدا کردن نشتی و متراژ محل مورد بررسی بستگی دارد.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و تمامی قطعات مورد نیاز برای تعمیر توسط همیار هوم سرویز با فاکتور ارایه میگردد. سرویس رفع نشتی شامل شناسایی محل نشتی، تخریب محل نشتی ، لوله کشی دوباره ، سیمان کاری ، ایزوگام کاری و کاشی کاری میباشد. همچنین رفع ترکیدگی لوله بدون کندن ، تشخیص ترکیدگی لوله شوفاژ با دستگاه نشت یاب آب حرفه ای انجام می شود.

جهت خدمات لوله کشی شبانه روزی و نشتی آب

در صورت نیاز تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران ، غرب، شرق و جنوب تهران در هر ساعتی از شبانه روز درخواست خود را به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت نمایید. متخصصین با شما تماس میگیرند و در کمترین زمان ممکن در کنارتان خواهند بود. تیم هوم سرویز از ابتدای ثبت سفارش تا انتهای کار تمامی روند کار را مورد بررسی و نظارت قرار میدهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi