چگونه هزینه بازسازی خانه را کاهش دهیم؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

بازسازی خانه بهترین راه برای افزایش طول عمر بنا و ماندگاری ساختمان است. شرکت بازسازی ساختمان با توجه به شرایط هر ساختمان و انتظاراتی که کارفرما دارد، بازسازی و تعمیرات ساختمان را انجام می دهد. در طی مراحل بازسازی ساختمان همیشه دکوراسیون داخلی هم تغییر می کند. بازسازی آشپزخانه و نصب میز جزیره آشپزخانه، بازسازی هال و پذیرایی به همراه بازسازی پله خانه دوبلکس فضای داخلی را شیک و امروزی تر می کند. بازسازی خانه قدیمی کاربری بهتری را برای ساکنین ایجاد می کند و می توان از فضای موجود استفاده بهینه ای داشت.

مراحل بازسازی ساختمان

به طور کلی فعالیت هایی که برای تغییر دکوراسیون و یا بهبود وضعیت بنا انجام می شود همان بازسازی است. پیمانکار بازسازی خانه به صورت توافقی روند بازسازی را در دو بخش انجام می دهد.

الف بازسازی و تعمیرات ساختمان در بخش های اصلی بنا

  • سقف و ستون ها ( ایزوگام ، گچکاری سقف)
  • دیوارها ( رفع نم دیوار، تخریب دیوارهای غیر حامل)
  • درب و پنجره( تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دو جداره، درب های ضد سرقت ، درب های ضد آب برای سرویس ها)

ب- بازسازی خانه و تغییر دکوراسیون داخلی

  • بازسازی سقف( سقف کاذب، گچبری، نورپردازی سقف)
  • بازسازی آشپزخانه( تعویض کابینت، میز جزیره آشپزخانه)
  • بازسازی هال و پذیرایی(( رنگ و نقاشی ساختمان یا کاغذ دیواری، دیوارپوش ها)
  • سرویس های بهداشتی (تمدید عایق کاری ها، کاشیکاری و سرامیک ، تعویض لوله های فرسوده، نصب توالت فرنگی، تعویض شیر آلات )

کاهش هزینه بازسازی خانه

راه های کاهش هزینه بازسازی خانه

تعمیرات ساختمان در تهران هزینه زیادی دارد ولی قیمت بازسازی منزل بسیار کمتر از قیمت خرید منزل جدید است. بنابر این با پرداخت هزینه بازسازی ساختمان می توانید از صرف مبالغ بیشتر برای خرید خانه جلوگیری کنید. اگر در شرایط کنونی نمی توانید خانه ای نوساز و لوکس خریداری کنید بهتر است ایده بازسازی منزل را جدی بگیرید. یازسازی خانه قدیمی تان ارزش ملک را بیشتر می کند و نیازی به اسباب کشی و حمل بار به منزل جدید هم ندارید. با برخی ترفندها هم می توانید پروژه های بازسازی و تعمیرات ساختمان را بسیار کم هزینه تر انجام دهید. از جمله:

بودجه‌ بازسازی خانه قدیمی

از شروع بازسازی منازل مسکونی لازم است تا برآوردی از هزینه های تعمیرات ساختمان در تهران داشته باشید. برای بازسازی و تعمیرات ساختمان چه بودجه ای در نظر گرفته اید؟ بدون تردید شما بودجه محدودی دارید و باید بر همان اساس مراحل بازسازی ساختمان را انجام دهید. بودجه واقعی تعیین کننده اولویت ها در بازسازی خانه است.

در نظر داشته باشید که همیشه ۱۰ درصد از بودجه را به هزینه بازسازی خانه پیش بینی نشده اختصاص دهید. در واقع نباید همه پولی را که دارید صرف بازسازی منزل کنید عملیات بازسازی را با ۹۰ درصد از بودجه واقعی تنظیم کنید. همیشه مخارج پیش بینی نشده ای در طی کار پیش خواهد آمد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای بازسازی منزل

ارزیابی هزینه بازسازی خانه

عقل حکم می کند که پول موجود صرف اولویت ها شود. شاید بخواهید از متریال گرانقیمت تری استفاده کنید ولی قبل از تصمیم گیری خوب فکر کنید. آیا ارزش دارد همه پول را صرف خرید دکوراسیون لوکس بکنید در حالیکه سیستم لوله کشی ساختمان ایراد دارد؟ در منطقه ای که زندگی می کنید دیگر خانه ها به چه صورتی هستند؟ در بازسازی ساختمان متعادل باشید. هدف از بازسازی انجام تعمیرات و تغییر دکوراسیون با کمترین تخریب است. این نوسازی منجر به افزایش ارزش ملک خواهد شد. بنابر این نباید هزینه بازسازی خانه را بسیار بیشتر از حد معمول در نظر بگیرید. قیمت بازسازی منازل مسکونی می بایست از قیمت خرید ملک مشابه در منطقه بسیار کمتر باشد. یک ایده کلی از آنچه قرار است انجام شود را در ذهن داشته باشید. این ایده نباید خیلی رویایی باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی

تا اینجا ایده کلی قابل قبولی را با توجه به بودجه خود دارید. اکنون زمانی رسیده که طرح دکوراسیون داخلی مورد نظرتان را برای بازسازی خانه مشخص کنید. این مرحله خیلی دشوارتر از چیزی است که به نظر می رسد. رضایت شما از بازسازی ساختمان به همین مرحله وابسته است. از سایت های اینترنتی کمک بگیرید. از مجلات دکوراسیون داخلی دیدن کنید. طرح های مدرن و لوکس را ببینید تا ایده های ذهنی بهتری داشته باشید. سریع تصمیم نگیرید و روی طراحی وقت بگذارید. پیمانکار بازسازی خانه طبق خواسته شما کار را انجام می دهد پس روی طرح خوب فکر کنید.

پیمانکار بازسازی خانه

طراحی اتاق ها و کمد دیواری، طراحی و بازسازی آشپزخانه، طراحی و بازسازی حمام و دستشویی، بازسازی هال و پذیرایی و دکوراسیون داخلی کار ساده ای نیست. اگر لازم است از یک طراح داخلی کمک بگیرید. تمرکز روی طراحی روی هزینه بازسازی خانه هم تاثیر دارد و بسیاری از هزینه های غیر معمول را کاهش می دهد.

پیمانکار بازسازی خانه

برای کاهش هزینه بازسازی ساختمان کار را به کاردان بسپارید. با چندین پیمانکار بازسازی خانه صحبت کنید و به طور دقیق ایده خود را مطرح کنید. به سراغ افراد با تجربه و متخصص بروید. پروژه خود را شرح داده و قیمت گیری کنید. برای کاهش هزینه ها هرگز با افراد بدون صلاحیت کار نکنید این کار در طی عملیات بازسازی و تعمیرات ساختمان مشکل ساز خواهد شد. نمونه کارهای قبلی پیمانکار بازسازی خانه را ببینید. در نظر داشته باشید که همه پیمانکاران افرادی با تجربه و کار بلد نیستند. از پیمانکاران شرکتی استفاده کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات بازسازی و دکوراسیون هم ارائه میده؟

شرکت بازسازی ساختمان

تعمیرات ساختمان در تهران توسط معمار و پیمانکار بازسازی خانه انجام می شود. افراد خوشنام در این حرفه همگی با شرکت بازسازی ساختمان کار می کنند. عقد قرارداد در شرکت بازسازی ساختمان انجام می شود و تضمین اجرای کار نیز با همین شرکت است. قبل از امضای هر قراردادی ابتدا اعتبار شرکت و پروژه های موفقیت آمیز قبلی را ببینید.

آیا این شرکت توانسته رضایت مشتریان را در پروژه های قبلی کسب کند؟ چه تخصص هایی با شرکت مورد نظر همکاری دارند؟ شرکت بازسازی ساختمان چگونه اجرای کار را تضمین می کند؟ همه سوالات خود را بپرسید. بازسازی خانه کار دشواری است که از قبل باید همه شرایط را آماده کنید.

زمان بازسازی ساختمان در تهران

زمان بازسازی ساختمان در تهران

برای بازسازی و تعمیرات ساختمان زمان زیادی صرف می شود. انتظارتان را از بازسازی منازل مسکونی معقول تر کنید. زمان پروژه بازسازی با توجه به میزان تغییر دکوراسیون داخلی و قدمت بنا بیشتر می شود. بازسازی ساختمان در تهران کار یک شبه و یا یک هفته ای نیست. برنامه ریزی ها را برای زمانبندی طولانی انجام دهید و همیشه احتمال اتفاقات غیر قابل پیش بینی را هم در نظر بگیرید. ترکیدگی لوله ها می تواند زمان را طولانی تر کند. طراحی پروژه هم روی زمان نهایی تاثیرمی گذارد. برای مثال اگر قصد جا به جایی آشپزخانه را داشته باشید، زمان و صد البته هزینه بازسازی خانه بسیار بیشتر خواهد شد. در حالت عادی برای بازسازی آشپزخانه و میز جزیره آشپزخانه یک ماه زمان صرف می شود.

تنظیم قرارداد نهایی برای بازسازی خانه

اکنون زمانی است که می دانید چه می خواهید و مجری خوبی هم پیدا کرده اید. با تنظیم قرارداد کتبی می توانید کار را شروع کنید. این قرارداد تضمینی بر اجرای کار در محدوده زمانی مورد نظر است و همه صحبت های قبلی در مورد چگونگی تغییرات و بودجه را شامل می شود. دقت داشته باشید که همه جزئیات به صورت واضح در قرارداد قید شود. ریزه کاری ها مهم ترین بخش کار هستند و نباید نادیده گرفته شوند. برای اینکه مشکلی پیش نیاید تعهدات طرفین را با ذکر جزئیات ثبت کنید.

پیشنهاد مطالعه: هزینه بازسازی خانه به طور متوسط چقدر است؟

صرفه جویی در قیمت بازسازی منزل

اگر تجربه ای در زمینه کارهای ساختمانی دارید خودتان بخشی از کار را انجام دهید. مثلا یک سیمکش حرفه ای برق برای بازسازی خانه قدیمی خود نیازی به صرف بودجه برای استخدام سیمکش ندارد. بسیاری از افراد مهارت های خوبی در زمینه بازسازی و تعمیرات ساختمان دارند و می توانند این مهارت را برای کاهش هزینه بازسازی خانه به کار ببرند. اما اگر تجربه و یا وقت انجام این کار را ندارید هرگز اقدام به کارهای اجرایی نکنید.

نکته: اگر از نظر مالی مشکل دارید هرگز برای کاهش قیمت بازسازی خانه از کیفیت مصالح کم نکنید. برخی از افراد برای بخش هایی که در معرض دید نیستند از متریال بی کیفیت استفاده می کنند که در آینده مشکل ساز خواهد شد.

تعمیرات ساختمان در تهران

بازسازی خانه در تهران

بازسازی آپارتمان در مناطق مختلف تهران بسیار رایج است. قیمت بالای خرید ملک موجب شده تا میل به بازسازی ساختمان در تهران بسیار بیشتر از گذشته باشد. بازسازی خانه تخریب کامل ملک نیست و تخریب در حد نیاز و حداقل انجام می شود. به طور معمول در هیچکدام از پروژه های بازسازی خانه دیوارهای حائل و ستون ها برداشته نخواهد شد. در صورتی که دیوار اصلی مزاحم باشد می توان با دکوراسیون دید بهتری به دیوار داد. ستون های اصلی ساختمان نیز تنها در صورت نیاز به ترمیم، اصلاح می شوند ولی در حالت کلی جا به جایی ستون ها در حین بازسازی منازل مسکونی انجام نخواهد شد. اصلی ترین بخش ها در یاسازی اپارتمان عبارتند از:

بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه اصلی ترین بخش در بازسازی خانه است که نیاز به نوسازی دارد. طبق تجربه توصیه می شود مکان فعلی آشپزخانه را تغییر ندهید. لوله کشی آب و فاضلاب آشپزخانه را قبل از بازسازی آپارتمان بررسی کنید در صورتی که نشتی یا گرفتگی در لوله ها وجود دارد برای تعمیرات اپارتمان اقدام کنید. تعویض کابینت قدیمی آشپزخانه، طراحی میز جزیره آشپزخانه، نورپردازی در آرک، بازسازی کف اشپزخانه و تعویض کاشی ها از کارهایی است که در بازسازی آشپزخانه انجام می شود.

بازسازی هال و پذیرایی

تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره در بازسازی خانه یک ضرورت است. صرف بودجه بیشتر برای استفاده از پنجره های دو جداره در آینده موجب صرفه جویی در هزینه مصرف سوخت و انرژی خانوار خواهد شد. طراحی سقف کاذب و نورپردازی های مدرن اساس بازسازی هال و پذیرایی را تشکیل می کند. مبحث نورپردازی در دکوراسیون داخلی یک اصل مهم است. برای اینکه در پایان کار از بازسازی رضایت داشته باشید باید به نورپردازی اهمیت دهید.

تعمیرات آپارتمان و بازسازی پله خانه دوبلکس

آیا در بازسازی خانه به پله های دوبلکس توجه کرده اید؟ پله ها فضایی مرده در طراحی داخلی نیستند بلکه یکی از پر ترددترین قسمت های منزل هستند که مورد استفاده روزانه اعضای خانوار قرار دارند. تعویض کفپوش پلکان، تعویض نرده های قدیمی با نرده های چوبی یا استیل مدرن و …. همگی بخشی از مرتاحل بازسازی ساختمان است. بازسازی پله خانه دوبلکس فضای هال و پذیرایی را با شکوه تر می کند. همه هزینه ها را پرداخته اید با بی توجهی به پله ها زحمات خود را هدر ندهید.

بازسازی حمام و دستشویی

در اغلب پروژه های بازسازی خانه، سرویس های بهداشتی هم نیاز به اصلاح دارند. کاشی های شکسته حمام اصلا زیبا نیستند. این روزها انواع کاشی های مدرن به بازار امده که ابعاد بزرگتری نسبت به کاشی های قدیمی دارند و از طراحی شکیل تری هم برخوردارند. تعویض شیر آلات قدیمی، تعویض دوش و سر دوش در صورت خرابی لازم است. اگر فضای حمام به اندازه کافی بزرگ است با نصب یک وان کوچک دکوراسیون حمام را لوکس و امروزی کنید. بعض از ساختمان های قدیمی دارای بخش رختکن جدا از حمام هستند. با تخریب دیوار بین دو قسمت می توانید فضای حمام را بزرگتر کنید. به این ترتیب قدرت مانور بیشتری برای دکوراسیون حمام دارید.

با شرکت بازسازی ساختمان در مورد هزینه تبدیل توالت سنتی به توالت فرنگی سوال کنید. اگر از لحاظ لوله کشی و مشخصات ساختمان مشکلی وجود ندارد حتما با نصب توالت فرنگی سرویس بهداشتی را نونوار کنید. بازسازی حمام و دستشویی هزینه بر است ولی اگر بدانید چه می خواهید قدرت کنترل بودجه را خواهید داشت.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات بازسازی و دکوراسیون هم ارائه میده؟

بازسازی و تعمیرات ساختمان هوم سرویز

همیاران هوم سرویز آمادگی بازسازی خانه در تهران را دارند. اگر به دنبال کیفیت بهتر، قیمت مناسب و برنامه ریزی منظم هستید با ما تماس بگیرید. بازسازی ساختمان در تهران ، تعمیرات ساختمان در تهران، بازسازی خانه قدیمی و بازسازی منازل مسکونی در حوزه کاری همیاران با تجربه هوم سرویز قرارداد.

ما بهترین پیمانکار بازسازی ساختمان را برای اجرای پروزه های بازسازی خانه به محل اعزام می کنیم. هوم سرویز تضمین کیفیت کاری همیاران را برعهده دارد. برای اطلاع از هزینه بازسازی  خانه هوم سرویز با ما تماس بگیرید. تنها با یک تماس هماهنگی برای بازدید رایگان و مشاوره انجام می شود.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی بازسازی و دکوراسیون تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا