شرکت بازسازی ساختمان قیمت مناسب تهران

عمر مفید ساختمان های کشور کمتر از ۵۰ سال است. البته خیلی زودتر از این زمان، ساختمان دچار مشکلاتی می شود و نیاز به تعمیرات و بازسازی دارد. معمولا پس از چند سال لازم است تا تغییراتی در نمای خارجی یا فضای داخلی انجام شود. این عملیات توسط شرکت بازسازی ساختمان انجام می شود. پیمانکاران زیادی در حیطه کاری متنوع با شرکت های بازسازی همکاری دارند. اگر قصد نوسازی و تعمیرات در ساختمان قدیمی را دارید بازسازی و دکوراسیون را به یک شرکت حرفه ای و خوشنام بسپارید. به این ترتیب پولی که می پردازید دقیقا در جای درست و طبق خواسته تان صرف می شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

مزایای بازسازی ساختمان های قدیمی

زندگی در ساختمان های قدیمی هم مشکلات خود را دارد. یک روز لوله ها نم می دهد و روزی دیگر سقف پشت بام چکه می کند. از ترک دیوارها و نم بام که بگذریم نوبت سیم کشی های فرسوده برق و تلفن می رسد. تعمیرات ساختمان در تهران با توجه به بافت فرسوده بسیاری از مناطق یک ضرورت است. عملیات بازسازی مزایای زیادی دارد از جمله:

 • افزایش عمر مفید ساختمان
 • استفاده مفید از فضای مورد نظر
 • نوسازی بافت فرسوده
 • تعمیرات لوله کشی و برق کشی به هنگام بازسازی
 • افزایش قیمت ملک

چگونه بازسازی خانه قدیمی را با قیمت مناسب انجام دهیم؟

شرکت بازسازی ساختمان در شمال تهرانبازسازی فضای داخلی

شرکت بازسازی ساختمان کجاست؟

شرکت بازسازی ساختمان جایی است که خواه نا خواه گذرتان به آن می افتد. صفر تا صد بازسازی منزل توسط شرکت های بازسازی ساختمان انجام می شود. اگر قصد بازسازی خانه و یا نوسازی منزل را دارید حتما به دنبال پیمانکار بازسازی خانه برای تعمیرات آپارتمان هستید. بازسازی خانه قدیمی و تغییر دکوراسیون داخلی از خدماتی است که شرکت بازسازی ساختمان ارائه می دهد.

بازسازی ساختمان چیست؟

بازسازی (Building restoration ) عملیات تعمیر، ترمیم و تغییر در سازه به قصد نوسازی و از بین بردن بافت فرسوده و یا تغییر دکوراسیون است. هر گاه مشکلی در تاسیسات ساختمان پیش بیاید و یا ظاهر آپارتمان فرسوده و حتی قدیمی شود به فکر بازسازی ساختمان می افتیم. گاهی نوسازی با هدف زیباسازی انجام می شود که در روحیه ساکنین تاثیر زیادی دارد. عملیات بازسازی و تعمیرات ساختمان در شرکت بازسازی ساختمان برنامه ریزی و قیمت گذاری می شود.

مراحل کار شرکت بازسازی ساختمان

اگر قصد بازسازی آشپزخانه یا بازسازی حمام و دستشویی را دارید و یا اینکه می خواهید بازسازی پله دوبلکس را به شکلی امروزی تغییر دهید باید کارها را به حرفه ای بسپارید تا قیمت بازسازی ساختمان تحت کنترل باشد. اولین مرحله در بازسازی خانه تماس با یک شرکت بازسازی ساختمان فعال است. در این شرکت متخصصین با تجربه ای هستند که می توانند برای بازسازی و تعمیرات ساختمان یاری تان کنند. افراد بی تجربه و غیر مسئول را برای بازسازی آپارتمان انتخاب نکنید بازسازی غیر اصولی صدمات مالی و حتی جانی را می تواند به همراه داشته باشد.

بازسازی و دکوراسیون مناسب با بودجه شما

پیمانکار ساختمان سازیبازسازی طراحی داخلی در ساختمان های قدیمی

بازسازی منزل و تخریب مهندسی

عملیات بازسازی ساختمان بدون تخریب امکان پذیر نیست. شرکت بازسازی ساختمان راهنمایی های لازم را برای تخریب اصولی و مهندسی ملک انجام می دهد. پیمانکار بازسازی خانه می داند کدام دیوارها را می شود تخریب کرد و چه دیوارهایی را باید حفظ کرد. تخریب به ظاهر ساده است ولی پر خطرترین کار در بازسازی و تعمیرات ساختمان عملیات تخریب بافت فرسوده است.

آیا تخریب دیوار داخلی ساختمان بدون خطر است؟

ساخت و بازسازی ساختمان در تهران

مرحله بعدی بازسازی ساختمان ، ساخت و نوسازی سازه است. با توجه به بودجه ای که دارید می توانید تعمیرات ساختمان را انجام دهید. نیاز مشتری و بودجه تعیین کننده عملیات ساخت در شرکت بازسازی ساختمان است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات بازسازی و دکوراسیون هم ارائه میده؟

در برخی از موراد اولویت اصلی بازسازی آشپزخانه است. در این صورت دکوراسیون داخلی دچار تغییرات زیادی می شود. تخریب دیوار و ساخت آشپزخانه اپن، نصب میز جزیره ای آشپزخانه و تعویض کابینت آشپزخانه کارهایی است که شرکت بازسازی ساختمان با توجه به نیاز شما برای بازسازی آشپزخانه انجام می دهد.

بازسازی و تعمیرات ساختمان با هوم سرویز

بازسازی ساختمان قدیمیهزینه تغییر دکوراسیون داخلی

شرکت بازسازی ساختمان و تعمیرات داخلی

شرکت بازسازی ساختمان گام به گام تعمیرات آپارتمان را طبق برنامه ریزی انجام می دهد. اگر نیاز به بازسازی پله دوبلکس و یا بازسازی هال و پذیرایی باشد، موارد دیگری هم پیش بینی می شود. برای مثال نیاز به گچکاری و سقف کاذب یا رنگ و نقاشی ساختمان به همراه پروژه های بازسازی خانه ضروری است. قیمت بازسازی منزل با موارد پیش بینی نشده بیشتر می شود پس قبل از تصمیم به تخریب یا نوسازی با یک شرکت بازسازی ساختمان معتبر تماس بگیرید.

شرکت بازسازی ساختمان و نورپردازی

نورپردازی از مهم ترین مراحل بازسازی ساختمان است که روی زیبایی کار تاثیر دارد. نورهای رنگی، لامپ های هالوژن و نورمخفی های سقفی، زیبایی گچبری و دکوراسیون داخلی را چشمگیرتر می کنند. نورپردازی آشپزخانه فضا را خاص و لوکش نشان می دهد. هزینه بازسازی ساختمان زیاد است ولی نباید برای کاهش هزینه ها نورپردازی را حذف کنید. در مرحله نوپردازی بهتر است سیم کشی برق ساختمان هم بررسی شود. بسیاری از مشکلات در این مرحله شناسایی و رفع خواهند شد. سیم کشی های غیر اصولی موجب اتصال شده و خطراتی را به همراه دارد. شرکت بازسازی ساختمان پیش بینی های لازم در مورد تعمیرات ضروری را دارد و از قبل با شما هماهنگ می کند.

هزینه بازسازی خانه به طور متوسط چقدر است؟

پیمانکار شرکت بازسازی ساختمانعایق بندی کف سرویس های بهداشتی

کف سازی در بازسازی حمام و دستشویی

کف سازی با توجه به نوع کاربری در هر فضا متفاوت است. برای اینکه خیالتان از اجرای کف و عمیات عایق بندی و … راحت باشد، با یک پیمانکار با تجربه قرارداد ببندید. در پروژه های بازسازی حمام و دستشویی همیشه کفسازی و عایق بندی کف و دیوارها هم انجام می شود. در مورد نوع عایق و نحوه اجرای آن از قبل به توافق برسید. برخی از پیمانکاران غیر شرکتی با اعلام مبالغ کمتر سعی در فریب مشتری دارند. در نظر داشته باشید که هزینه های غیر واقعی و کمتر از حد عادی، به معنای عدم استفاده از مصالح مرغوب و با کیفیت است. بدون کف سازی مناسب پرداخت هزینه بازسازی خانه به نوعی هدر دادن سرمایه است. با بهترین متریال کف منزل را بازسازی کنید تا از دردسرهای بعدی و کنده کاری ها خلاص شوید.

تعیین قیمت در شرکت بازسازی ساختمان

بحث قیمت گذاری یکی از چالش برانگیزترین موارد در موقع بازسازی و نوسازی ساختمان است. برخی از اشرکت ها با اعلام هزینه های فضایی، تصمیم گیری را دشوارتر کرده اند. برای اینکه قیمت منصفانه تری بپردازی حتما با یک شرکت خوشنام و معتبر هماهنگ کنید. تخمین هزینه ها در شرکت های پیمانکاری معتبر، طبق اصول مشخصی در نظر گرفته می شود و شما از قبل می دانید چه پولی را برای کدام قسمت از تعمیرات آپارتمان می پردازید. البته همیشه احتمال هزینه های پیش بینی نشده هم هست که می تواند اندکی پرداختی ها را بیشتر کند. اجرای دیوارپوش، سنگ های دکوراتیو، تزئینات اضافی بستگی به بودجه دارد و طبق سلیقه مشتری انجام می شود. جنس مصالح به کار رفته و همه جزئیات کوچک و بزرگ موقع عقد قرارداد مشخص می شود. عوامل تاثیرگذار در قیمت ها عبارتند از:

 • متراژ فضای مورد نظر
 • میزان تغییر دکوراسیون
 • مکان بازسازی( سرویس بهداشتی، اتاق ها و …)
 • مصالح به کار رفته ( کاشی های درجه یک یا دو و …)
 • زمان صرف شده برای بازسازی و تغییر دکوراسیون

چگونه بازسازی ساختمان را در کوتاه ترین زمان انجام دهیم؟

هزینه بازسازی منزلنمونه کار شرکت بازسازی ساختمان

مراکز عمده فروشی اقلام در بازسازی

کالاآدرس
مراکز عمده فروش لوازم برقی نظیر پریز و کلید و لوستر و ...خیابان لاله زار
پرده عبدل آباد- خیابان مولوی- خیابان زرتشت
پارکت و لوردراپهخیابان سهروری شمالی- خیابان مفتح نرسیده به هفت تیر-
کابینت چوبی و فلزیخیابان سهروردی شمالی- میدان حسن آباد
لوله، اتصالات، شیرآلاتخیابان شیراز جنوبی- خیابان بنی هاشم- فردوسی(ابتدای خیابان امام خمینی)
پکیج، آبگرمکن، رادیاتور شوفاژخیابان آیت‌الله طالقانی، حدفاصل سعدی شمالی تا سه‌راه طالقانی
سقف کاذبخیابان 15 خرداد، پامنار

برندهای معتبر و با کیفیت در بازسازی

اجناسبرند
کلید و پریزبرند ایرانی: دلند، مهسان، خیام الکتریک، لگراند
برند خارجی: اشنایدر، ویکو
سیم و کابلسیم کو - همدان
پارکت لمینتبرند ایرانی: زدفور- ارتا
برند خارجی: زنیت - ایشیک
رنگ نقاشیهاویلوکس - سحر
کابینت آشپزخانهپاکچوب - ایزوفام
لوله، اتصالاتآذین- یزد بسپار- نیو پایپ و ایزی پایپ
شیرآلاتکی دبلیو سی- قهرمان
پکیجخارجی: اریستون و فرولی
ایرانی: ایران رادیاتور
آبگرمکنبوتان
رادیاتور شوفاژایران رادیاتور
کاشی و سرامیکسینا کاشی- کاشی تبریز
پنجره یو پی وی سیهافمن - وینتک

خدمات بازسازی و دکوراسیون در تهران

چنانچه قصد بازسازی با تغییر دکوراسیون را دارید با بهترین های این حرفه تماس بگیرید. هوم سرویز بهترین افراد شاغل در خدمات بازسازی را معرفی می کند. انتخاب پیمانکار بعد از دیدن نمونه کارها، تصمیم گیری را ساده تر می کند. قبل از شروع به کار امکان ارائه نمونه کار و طرح سه بعدی از شمای کلی وجود دارد. دریافت طراحی سه بعدی شامل پرداخت هزینه اضافی است. هنگام عقد قرارداد در مورد درآمد تخریب و خارج کردن نخاله ها، با همیار به توافق برسید. در صورت تهیه اقلام و مصالح مورد نیاز توسط همیار،فاکتور خرید ارائه خواهد شد. کلیه موارد درخواستی نظیر تعیین زمان پایان کار بازسازی، مالکیت درآمد حاصل از فروش ضایعات، نوع مصالح با ذکر درجه مرغوبیت در هنگام عقد قرار لحاظ می شود. این سرویس شامل گارانتی کیفیت است.

جهت اطلاع از هزینه بازسازی ساختمان و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی بازسازی و دکوراسیون تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

 1. ما یک خانه ی ویلایی داشتیم که یکسال بود برای فروش گذاشته بودیم ولی هرکی از در ورودی وارد میشد انقدر خونه بهم ریخته و داغون دیده میشد پیشنهاد های قیمت خیلی پایین میدادن ما تصمیم گرفتیم خونه رو باسازی کنیم با کمترین قیمت . با شرکت هوم سرویز تماس گفتیم برای بازدید اومدن مبلغ خیلی پایین تر از براورد هزینه ی ما بود کار بعد از بازسازی سرویس ها و کابینت ها جوری شد که دیگه تمایلی به فروختن خونه نبود منزل بعد از بازسازی کامل بسیار تغیر کرد . به شما هم پیشنهاد میکنم دست از فروختن منازل قدیمی بردارید بازسازی بهترین تاثیر و توی روحیه ی افراد میزاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا