تعمیرات و خدمات فنی

بازسازی و دکوراسیون مناسب با بودجه شما

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

بازسازی و دکوراسیون داخلی به خودی خود استرس زا و سرسام آور است و محدودیت وقت یا بودجه مشکل را بیشتر هم می کند. برای آنکه بازسازی منازل مسکونی با برنامه ریزی بهتری انجام شود باید از اهلش کمک گرفت. با یک شرکت بازسازی تماس بگیرید و کارهای بازسازی و تعمیرات ساختمان را به حرفه ای ها بسپارید. اما قبل از هر اقدامی تکلیف تان را با خودتان روشن کنید و هوای جیب را هم داشته باشید.

بازسازی و دکوراسیون گام به گام

شرکت بازسازی ساختمان صدها پروژه تعمیرات آپارتمان را انجام داده و به خوبی می داند چگونه کارها را انجام دهد ولی حرف اخر را شما می زنید. در واقع بازسازی و تعمیرات ساختمان یک فرمول جادویی ندارد و با توجه به وضعیت ملک و سلیقه صاحب ملک انجام می شود. بازسازی ساختمان در تهران تنوع زیادی دارد و طی صحبت بین مشتری و شرکت دکوراسیون داخلی به صورت توافقی انجام می شود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای بازسازی منزل

معماری و دکوراسیون داخلی

لوازم و وسایل زیادی باید خریداری شود تا سیستم آب گرم و لوله کشی تعمیر شود. دکوراسیون داخلی گاهی بسیار پر هزینه است. سقف کاذب، تعمیر یا تعویض سیستم گرمایشی و سرمایشی، تعویض کاشی ها و .... همه تغییرات به ظاهر ساده هزینه دارند. پس با احتیاط و حساب شده قدم بردارید و از قبل محاسبات مالی را انجام دهید.

مراحل بازسازی و دکوراسیون

مراحل بازسازی منزل

صفر تا صد بازسازی و دکوراسیون را می توانید با برنامه ریزی انجام دهید. تنوع زیادی در بازسازی داخلی وجود دارد. بازسازی پله خانه دوبلکس، بازسازی هال و پذیرایی، بازسازی آشپزخانه، بازسازی حمام و بازسازی دستشویی هوم سرویز و همه تغییرات جزئی و کلی دیگر در بازسازی آپارتمان انجام می شود.اجرای بازسازی و دکوراسیون داخلی از بالا به پایین است به طور معمول مراحل بازسازی آپارتمان به این ترتیب است:

  • طراحی دکوراسیون داخلی

متخصین شرکت دکوراسیون داخلی مشاوران خوبی برای بازسازی و دکوراسیون داخلی هستند و طرح ذهنی تان را روی نقشه پیاده می کنند. به این ترتیب وظیفه پیمانکار بازسازی خانه مشخص می شود و مراحل بازسازی ساختمان طبق طرح اصلی انجام می شود.با برنامه ریزی سرعت کار بالاتر می رود و صاحبکار می داند پول خود را صرف چه کاری می کند.

پیشنهاد مطالعه: هزینه بازسازی خانه به طور متوسط چقدر است؟

هزینه بازسازی و دکوراسیون

تعمیرات آپارتمان به همراه بازسازی و دکوراسیون انجام می شود. همه تغییرات در لوله کشی گاز، برق و آب در این مرحله انجام می شود. بازسازی خانه قدیمی به دلیل پوسیده بودن سیستم لوله کشی و خرابی سیم کشی برق زمان بیشتری می برد. البته هزینه بازسازی منزل هم در ساختمان های قدیمی اندکی بالاتر است.

  • بازسازی داخلی

برای بازسازی آپارتمان از سقف و دیوارها کار شروع می شود. برای نصب سقف کاذب ، سیم کشی های برق و سیستم نورپردازی هم اصلاح می شود. گچبری دیوارها و سقف بخش مهمی از مراحل بازسازی ساختمان هستند که نمای خانه را تغییر می دهند.

  • بازسازی آشپزخانه

کابینت های قدیمی را از محل خارج کنید تا فضا برای نصب کابینت آشپزخانه مدرن باز باشد. دکوراسیون داخلی آشپزخانه اپن در واقع بخشی از بازسازی هال و پذیرایی هم حساب می شود. آشپزخانه های امروزی قسمتی از هال و پذیرایی هستند و باید به زیبایی دکوراسیون شوند. تعویض سینک ظرفشویی، کاشیکاری و تعویض کفپوش آشپزخانه بخشی از بازسازی منزل است.

بازسازی و دکوراسیون منزل

  • بازسازی حمام و دستشویی

نورپردازی حمام و سرویس ها در بازسازی و دکوراسیون داخلی کمی هزینه را افزایش می دهد ولی ارزشش را دارد. با تعویض کاشی ها، وان، سیستم لوله کشی آب فضا را متحول کنید. تعمیر سیفون توالت فرنگی را فراموش نکنید. با نصب آینه های بزرگتر کار بازسازی حمام و دستشویی را تمام کنید.

  • بازسازی پله خانه دوبلکس

پله ها فضایی مرده در منازل نیستند بلکه بخشی از دکوراسیون داخلی هستند که نادیده گرفته شده اند. بازسازی و دکوراسیون داخلی را با بازسازی هال و پذیرایی و بازسازی پله خانه دوبلکس ادامه دهید. متریال مختلفی برای بازسازی پله دوبلکس وجود دارد پلکان شیشه ای، چوبی، راه پله استیل و ....تنوع زیادی در انتخاب دکوراسیون داخلی وجود دارد.

بازسازی و دکوراسیون در تهران

هزینه بازسازی خانه

بازسازی و دکوراسیون هزینه بر است ولی قیمت بازسازی منزل بستگی به کارهایی دارد که قصد انجام آن را دارید. طیف وسیعی از کارها در بازسازی خانه انجام می شود که هر کدام بخشی از بودجه را صرف می کنند برای مثال این روزها همه خانم ها دوست دارند از میز جزیره آشپزخانه استفاده کنند. هزینه بازسازی آشپزخانه بستگی به طرح و قیمت کابینت دارد.

تعمیرات آپارتمان

یک نکته مهم را موقع بازسازی و دکوراسیون داخلی به یاد داشته باشید. هزینه بازسازی منزل هرگز نباید از قیمت ملک بیشتر شود. تعمیرات آپارتمان و بازسازی ساختمان در تهران موجب افزایش قیمت ملک می شود و در فروش آن هم تاثیر دارد. بنابر این با توجه به دیگر ساختمان های محل از متریال مناسب استفاده کنید تا ملک ارزش بیشتری پیدا کند. معماری و دکوراسیون داخلی از سرویس های خدماتی-فنی هوم سرویز در تهران است. بهترین پیمانکار بازسازی خانه در تهران از همیاران هوم سرویز است. با هر بودجه ای که دارید می توانید هزینه بازسازی ساختمان را بپردازید.

stepbystep-guide-to-renovating

بیشتر بخوانید
چگونه بازسازی خانه قدیمی را با قیمت مناسب انجام دهیم؟

جهت اطلاع از هزینه بازسازی خانه و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار شماییم تا پایان سرویس...

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن