بازسازی و دکوراسیون مناسب با بودجه شما

برای تغییر دکوراسیون داخلی و یا به منظور انجام برخی تعمیرات در ساختمان عملیات بازسازی و دکوراسیون انجام می شود. به خصوص در ساختمان های قدیمی خدمات بازسازی جلوی تخریب بنا را می گیرد و حتی به ارزش ملک نیز اضافه می کند. این عملیات با تخریب همراه است و زمان زیادتری هم طول می کشد اما نتیجه بسیار بهتر از چیزی است که تصور می کنید. در واقع پس از بازسازی با یک ملک نوساز روبرو هستید. از نظر ظاهری، خیلی موارد تغییر کرده و به لحاظ تعمیراتی هم، نواقص حتمالی برطرف شده است. اگر سن ساختمان بالا رفته به جای تخریب بنا و ساخت و ساز جدید، بازسازی بنا را امتحان کنید. نتیجه بسیار راضی کننده است با صرف هزینه کمتر می توانید صاحب یک ساختمان جدید بشوید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

شرکت بازسازی و دکوراسیون ساختمان

بازسازی و دکوراسیون داخلی به خودی خود استرس زا و سرسام آور است و محدودیت وقت یا بودجه مشکل را بیشتر هم می کند. برای آنکه بازسازی منازل مسکونی با برنامه ریزی بهتری انجام شود باید از اهلش کمک گرفت. با یک شرکت بازسازی تماس بگیرید و کارهای بازسازی و تعمیرات ساختمان را به حرفه ای ها بسپارید. اما قبل از هر اقدامی تکلیف تان را با خودتان روشن کنید و هوای جیب را هم داشته باشید. طیف گسترده ای از خدمات در حیطه بازسازی قرار دارد. از قبل تصمیم بگیرید چه کارهایی ضروری تر است تا بتوانید بودجه را به آن سمت هدایت کنید. 

بازسازی و دکوراسیون گام به گام

شرکت بازسازی ساختمان صدها پروژه تعمیرات آپارتمان را انجام داده و به خوبی می داند چگونه کارها را انجام دهد ولی حرف اول و آخر را شما می زنید. در واقع بازسازی و تعمیرات ساختمان یک فرمول جادویی ندارد و با توجه به وضعیت ملک و سلیقه صاحب ملک انجام می شود. بازسازی ساختمان  موارد زیادی را در بر می گیرد و طی صحبت بین مشتری و شرکت دکوراسیون داخلی به صورت توافقی انجام می شود. برخی از مالکین تنها به تعمیرات می پردازند و معماری را تغییر نمی دهند در این صورت تنها مواردی که مشکل پیدا کرده، تعمیر می شود و دکوراسیون داخلی همچنان شبیه به قبل است.  اما همین عملیات هم توام با برخی تغییرات اجباری است. برای مثال در تعویض لوله ها کاشی و سرامیک ها هم عوض می شوند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای بازسازی منزل

معماری و دکوراسیون داخلی

لوازم و وسایل زیادی باید خریداری شود تا سیستم آب گرم و لوله کشی تعمیر شود. دکوراسیون داخلی گاهی بسیار پر هزینه است. سقف کاذب، تعمیر یا تعویض سیستم گرمایشی و سرمایشی، تعویض کاشی ها و …. همه تغییرات به ظاهر ساده هزینه دارند. پس با احتیاط و حساب شده قدم بردارید و از قبل محاسبات مالی را انجام دهید. البت تعمیرات در اولویت هستند ولی در نظر داشته باشید که نوز کارهای زیادی باقی مانده است. مصالح ساختمان به صورت درجه یک و دو … به فروش می رسند هرگز به دلیل کمبود بودجه، مصالح بی کیفیت را خریداری نکنید. 

مراحل بازسازی و دکوراسیون

مراحل بازسازی منزل

صفر تا صد بازسازی و دکوراسیون را می توانید با برنامه ریزی انجام دهید. تنوع زیادی در بازسازی داخلی وجود دارد. بازسازی پله خانه دوبلکس، بازسازی هال و پذیرایی، بازسازی آشپزخانه، بازسازی حمام و بازسازی دستشویی هوم سرویز و همه تغییرات جزئی و کلی دیگر در بازسازی آپارتمان انجام می شود.اجرای بازسازی و دکوراسیون داخلی از بالا به پایین است به طور معمول مراحل بازسازی آپارتمان به این ترتیب است:

  • طراحی دکوراسیون داخلی

متخصین شرکت دکوراسیون داخلی مشاوران خوبی برای بازسازی و دکوراسیون داخلی هستند و طرح ذهنی تان را روی نقشه پیاده می کنند. به این ترتیب وظیفه پیمانکار بازسازی خانه مشخص می شود و مراحل بازسازی ساختمان طبق طرح اصلی انجام می شود.با برنامه ریزی سرعت کار بالاتر می رود و صاحبکار می داند پول خود را صرف چه کاری می کند.

پیشنهاد مطالعه: هزینه بازسازی خانه به طور متوسط چقدر است؟

هزینه بازسازی و دکوراسیون

تعمیرات آپارتمان به همراه بازسازی و دکوراسیون انجام می شود. همه تغییرات در لوله کشی گاز، برق و آب در این مرحله انجام می شود. بازسازی خانه قدیمی به دلیل پوسیده بودن سیستم لوله کشی و خرابی سیم کشی برق زمان بیشتری می برد. البته هزینه بازسازی منزل هم در ساختمان های قدیمی اندکی بالاتر است.

  • بازسازی و دکوراسیون داخلی

برای بازسازی آپارتمان از سقف و دیوارها کار شروع می شود. برای نصب سقف کاذب ، سیم کشی های برق و سیستم نورپردازی هم اصلاح می شود. گچبری دیوارها و سقف بخش مهمی از مراحل بازسازی ساختمان هستند که نمای خانه را تغییر می دهند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات بازسازی و دکوراسیون هم ارائه میده؟
  • بازسازی و دکوراسیون آشپزخانه

کابینت های قدیمی را از محل خارج کنید تا فضا برای نصب کابینت آشپزخانه مدرن باز باشد. دکوراسیون داخلی آشپزخانه اپن در واقع بخشی از بازسازی هال و پذیرایی هم حساب می شود. آشپزخانه های امروزی قسمتی از هال و پذیرایی هستند و باید به زیبایی دکوراسیون شوند. تعویض سینک ظرفشویی، کاشیکاری و تعویض کفپوش آشپزخانه بخشی از بازسازی منزل است.

بازسازی و دکوراسیون منزل

  • بازسازی حمام و دستشویی

نورپردازی حمام و سرویس ها در بازسازی و دکوراسیون داخلی کمی هزینه را افزایش می دهد ولی ارزشش را دارد. با تعویض کاشی ها، وان، سیستم لوله کشی آب فضا را متحول کنید. با نصب آینه های بزرگتر کار بازسازی حمام و دستشویی را تمام کنید. حالا که کار را شروع کرده اید می توانید سرویس توالت ایرانی را به فرنگی تغییر دهید. اگر فضای سرویس بهداشتی بزرگ است یک توالت فرنگی اضافه کنید و هر دو سرویس ایرانی و فرنگی را داشته باشید. به هر حال این روزها نصب سرویس فرنگی در ساختمان یک امتیاز به حساب می آید.

  • نوسازی پله خانه دوبلکس

پله ها فضایی مرده در منازل نیستند بلکه بخشی از دکوراسیون داخلی هستند که نادیده گرفته شده اند. تغییرات فضای داخلی را با هال و پذیرایی و  پله خانه دوبلکس ادامه دهید. متریال مختلفی برای بازسازی پله دوبلکس وجود دارد پلکان شیشه ای، چوبی، راه پله استیل و ….تنوع زیادی در انتخاب  مصالح دکوراسیون داخلی وجود دارد. پله ها می بایست مطابق با سبک طراحی داخلی کار شود. به طور مثال اگر کف ساختمان کفپوش پارکت لمینت نصب شده باشد می توان برای پله ها نیز از همین متریال استفاده کرد. 

تعمیرات داخلی منزل

هزینه بازسازی و دکوراسیون خانه

تغییر دکور و نوسازی هزینه بر است ولی قیمت بازسازی منزل بستگی به کارهایی دارد که قصد انجام آن را دارید. طیف وسیعی از کارها در بازسازی خانه انجام می شود که هر کدام بخشی از بودجه را صرف می کنند برای مثال این روزها همه خانم ها دوست دارند از میز جزیره آشپزخانه استفاده کنند. هزینه بازسازی آشپزخانه بستگی به طرح و قیمت کابینت دارد.

یک نکته مهم را موقع تعمیرات و نوسازی داخلی به یاد داشته باشید. هزینه بازسازی منزل هرگز نباید از قیمت ملک بیشتر شود. تعمیرات آپارتمان و بازسازی ساختمان در تهران موجب افزایش قیمت ملک می شود و در فروش آن هم تاثیر دارد. بنابر این با توجه به دیگر ساختمان های محل از متریال مناسب استفاده کنید تا ملک ارزش بیشتری پیدا کند.

بازسازی و دکوراسیون هوم سرویز

معماری و دکوراسیون داخلی از سرویس های خدماتی-فنی هوم سرویز در تهران است. بهترین پیمانکار بازسازی خانه در تهران از همیاران هوم سرویز است. با هر بودجه ای که دارید می توانید هزینه بازسازی ساختمان را بپردازید. برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید. ثبت سفارش از طریق اپ هوم سرویز کاملا رایگان است. پس از ثبت سفارش و با هماهنگی قبلی، پیمانکار برای ارزیابی و تخمین هزینه ها به محل اعزام می شود. اگر در مورد مصالح و لوازم تردید دارید با پیمانکار در این مورد مشورت کنید. مشاوره رایگان بخشی از خدمات هوم سرویز است که شامل همه سفارش ها می شود. پس از توافق اولیه و با رضایت مشتری، عملیات اجرایی شروع می شود. امکان تهیه مصالح توسط همیار هست. مصالح خریداری شده به همراه فاکتور ارائه خواهد شد.

stepbystep-guide-to-renovating

جهت اطلاع از هزینه بازسازی خانه و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار شماییم تا پایان سرویس…

همیار ما شوید
اگر شما هم توی بازسازی و دکوراسیون تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا