همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

به هوم سرویز به پیوندید

تعمیرات و خدمات فنی

چگونه بازسازی خانه قدیمی را با قیمت مناسب انجام دهیم؟

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

وقتی در خانه احساس راحتی ندارید و یا ظاهر منزل به دلتان نمی نشیند می توانید با یک شرکت بازسازی ساختمان تماس بگیرید و دکوراسیون داخلی را متحول کنید. بازسازی خانه های کلنگی در تهران یکی از ایده های رایج برای بهره وری بیشتر از ساختمان است. همراه با بازسازی خانه قدیمی و بازسازی خانه ویلایی می توانید معماری و دکوراسیون داخلی را هم تغییر داده و از یک خانه قدیمی یک منزل لوکس و مدرن بسازید.

بازسازی خانه های کلنگی در تهران

موقع بازسازی خانه های قدیمی همیشه قسمت های آسیب دیده بنا هم تعمیر می شود. بازسازی و تعمیرات ساختمان در بافت موازی هم پیش می رود. شاید برای تعمیرات الگوی مشخصی وجود داشته باشد ولی بازسازی خانه خیلی سلیقه ای است و بیشتر به میل صاحب خانه بستگی دارد. آیا ایده برای بازسازی خانه دارید؟ با دیدن تصاویر خانه های بازسازی شده قبل و بعد ایده های خوبی پیدا می کنید. پس از انتخاب سرویس بازسازی و دکوراسیون داخلی هوم سرویز هماهنگی های لازم را با پیمانکار بازسازی خانه انجام دهید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای بازسازی منزل

هزینه بازسازی خانه قدیمی

بازسازی خانه قدیمی

معماری و دکوراسیون داخلی همپای هم پیش می روند وقتی نوبت بازسازی خانه های قدیمی می رسد همیشه فکر خرید مبلمان و پرده های جدید هم به ذهن می رسد. تغییر خوب است ولی بودجه بندی را فراموش نکنید. اگر بودجه کفاف خرید مبلمان جدید را نمی دهد از سرویس تعمیر مبلمان استفاده کنید و به قیمت خیلی کمتری مبلمان قدیمی را بازسازی کنید. مراحل بازسازی ساختمان پر هزینه است و باید طبق برنامه مشخصی انجام شود تا مقرون به صرفه باشد.

مراحل بازسازی خانه

وقتی تصاویر بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد را ببینید اصلا باور نمی کنید این خانه مدرن همان منزل قدیمی تان باشد. شرکت دکوراسیون داخلی برای بازسازی خانه قدیمی از تخریب هم استفاده می کند. اولین مراحل بازسازی ساختمان برداشتن دیوارهای مزاحم و بعد بازسازی و تعمیرات ساختمان است.

مراحل بازسازی خانه قدیمی

بازسازی و دکوراسیون داخلی

رنگ ها بیشترین تاثیر را در تغییر دکوراسیون دارند. استفاده از رنگ های روشن خانه را بزرگ و دلباز تر نشان می دهد اهمیت رنگ ها در بازسازی خانه قدیمی کوچک خیلی بیشتر است. اگر پیمانکار بازسازی خانه موقع نقاشی منزل از رنگ های نامناسب استفاه کند، همه زحمت ها هدر می رود. اتاق های تاریک و سقف های کوتاه با رنگ های شاد و روشن جلوه دیگری پیدا می کنند.

بازسازی خانه ویلایی

نورپردازی های حرفه ای همان کلید طلایی دکوراسیون داخلی شیک هستند. رنگ ها بر نورها هم تاثیر می گذارند برای اینکه بازسازی خانه قدیمی و معماری و دکوراسیون داخلی فوق العاده باشد لازم نیست بودجه های کلان را خرج کنید ارزان ترین ایده برای بازسازی خانه قدیمی توجه به نور و رنگ ساختمان است. از تضاد رنگی تیره و روشن برای بازسازی هال و پذیرایی کمک بگیرید.

پیشنهاد مطالعه:هزینه بازسازی خانه به طور متوسط چقدر است؟

پیمانکار بازسازی خانه قدیمی

خانه های بازسازی شده قبل و بعد

بازسازی هال و پذیرایی به همراه بازسازی پله دوبلکس، بازسازی آشپزخانه، بازسازیی حمام و دستشویی مهم ترین بخش هایی هستند که در اغلب پروژه های دکوراسیون داخلی مرد توجه قرار می گیرند. برای بازسازی خانه قدیمی بیشترین هزینه هم در همین بخش ها مصرف می شود. به کوچکی و بزرگی خانه نگاه نکنید همیشه امکان تغییرات زیادی وجود دارد به شرطی که از یک شرکت دکوراسیون داخلی خوب مشاوره بگیرید.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

هیچکس بهتر از خود شما نمی داند چه تغییراتی فضای آشپزخانه را کاربردی تر می کند. برای اینکه از حداکثر ظرفیت آشپزخانه استفاده کنید با بازسازی داخلی هوم سرویز تماس بگیرید. بازسازی آشپزخانه همیشه با تعویض کابینت ها همراه است. تغییر کفپوش آشپزخانه با لمینت های مدرن و یک میز جزیره ای زیبا در وسط آشپزخانه دقیقا همان چیزی است که لازم دارید.

بازسازی ساختمان در تهران

نوسازی حمام در بازسازی خانه

پنجره ها منبع اصلی نور طبیعی در منازل هستند با نصب پنجره دو جداره جدید هم نور بیشتری را به داخل خانه ها دعوت می کنید و هم صرفه جویی زیادی در هزینه های انرژی خواهید داشت. هنگام بازسازی خانه های قدیمی و بازسازی ویلاهای قدیمی، پنجره ها را فراموش نکنید. اگر امکان تعویض درب و پنجره قدیمی را ندارید حتما پنجره های رنگ و رو رفته را رنگ کنید به همین سادگی تغییر بزرگی ایجاد می کنید.

هزینه بازسازی خانه قدیمی

بازسازی و تعمیرات ساختمان تنها شامل بازسازی هال و پذیرایی و یا دکوراسیون داخلی آشپزخانه نیست. نوسازی حمام و سرویس های دستشویی اهمیت زیادی دارد که اغلب نادیده گرفته می شود. اگر به دنبال یک تغییر اساس هستید توالت قدیمی را با توالت فرنگی عوض کنید. استفاده از آینه ها در فضای حمام و دستشوی یک راهکار ساده برای بزرگ نشان دادن این فضای کاربردی است.

پیمانکار بازسازی خانه

سرویس بازسازی منزل هوم سرویز صر تا صد دکوراسیون داخلی را در همه مناطق تهران دارد. بازسازی حمام و دستشویی، بازسازی هال و پذیرایی، بازسازی آشپزخانه، بازسازی و تعمیرات ساختمان توسط متخصصین با تجربه و حرفه ای انجام می شود. هزینه نهایی بازسازی منزل پس از بازدید و هماهنگی اعلام می شود. 

برای اطلاع از هزینه بازسازی منزل و مشاوره و بازدید رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

entrepreneur

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن