تغییر دکوراسیون منزل با ایده های خلاقانه

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

 

گرفتن قیمت

دکوراسیون منزل فوت و فن تخصصی آراستن خانه است. وقتی هماهنگی طراحی فضای داخل در همه زمینه ها به خوبی رعایت شده باشد، دکوراسیون داخلی شیک و چشم نواز می شود. در یک شرکت دکوراسیون داخلی معمولا تیمی از متخصصین کار طراحی را بر عهده می گیرند. علاوه بر معیارهایی مشخصی که برای معماری و دکوراسیون داخلی در نظر گرفته می شود، خلاقیت و ابتکار طراح در تغییر دکوراسیون منزل دخیل است.

دکوراسیون داخلی خانه چیست؟

کلمه دکوراسیون دارای ریشه فرانسوی است ولی در فرهنگ ایرانی نیز به خوبی باب شده است. در واقع رنگ ها، لوازم و هر آنچه که در یک فضا قرار دارد بخشی از دکوراسیون منزل است. معماری و دکوراسیون داخلی برجسته سازی عناصر موجود با کمک المان های محیطی است. این یک هنر اصیل است که با فضاسازی و زیبایی در ارتباط است. در واقع همه تلاش های طراح جهت اثرگذار بودن و القای حس زیبایی در فضای موجود انجام می شود. تغییر دکوراسیون منزل بسیار سلیقه ای است و درک متقابل طراح و کارفرما برای رسیدن به یک نقطه مشترک تاثیرگذار است.

پیشنهاد مطالعه: بازسازی و دکوراسیون مناسب با بودجه شما

دکوراسیون منزل ایرانی

بازسازی و دکوراسیون داخلی پدیده ای وارداتی نیست. ایرانی ها از گذشته های دور خانه و محیط زندگی را به زیبایی هر چه تمام تر زینت و آذین می کردند. به خصوص هم زمان با اعیاد باستانی همیشه آذین بندی منازل هم انجام می شده است. دکوراسیون جدید به نوعی همان آذین ایرانی است که با شکل و شمایل دیگری وارد خانه ها شده است. انواع سبک دکوراسیون داخلی منزل در خانه های ایرانی دیده می شود. بازسازی و دکوراسیون داخلی از محبوب ترین سرویس های است که اغلب توسط شرکت دکوراسیون داخلی انجام می شود.

دکوراسیون منزل سنتی

کوسن ها، ظروف مسی، تخت های سنتی، گلیم و سماور بخشی از چیدمان سنتی ایرانی هستند که هنوز هم طرفدارهای پر و پا قرص زیادی دارند. با وجود انواع سبک های دکوراسیون داخلی منزل به نظر می رسد طراحی سنتی برای بعضی ها نوعی حس نوستالژیک به همراه دارد و یادآور خاطرات خوش کودکی و خانه های مادربزرگ ها و پدربزرگ ها باشد. کشکول، آبنماهای تزئینی و دکوراسیون منزل سنتی را حتی جوان ترها و قشر تحصیلکرده هم می پسندند و به خوبی با آن ارتباط برقرار می کنند. خیلی از زوج های جوان بخشی از فضای داخلی را به سبک سنتی ایرانی اختصاص می دهند و در دیگر بخش های منزل از دکوراسیون داخلی مدرن استفاده می کنند.

دکوراسیون منزل

دکوراسیون داخلی مدرن

سبک مدرن خود شامل انواع سبک های دکوراسیون داخلی است که هر یک تفاوت هایی در نحوه اجرا دارند. طراحی دکوراسیون داخلی مدرن با المان هایی نظیر فلز، چوب، چرم، پارچه، پشم و مواد طبیعی شناخته می شود. در این سبک دکوراسیون داخلی رنگ های روشن بیشتر دیده می شوند و تمایل به زیر انداز به سبک سنتی وجود ندارد. کفپوش ها غالبا بدون فرش یا گلیم هستند و یا بخش هایی از کف با فرش پوشیده شده است. کوچکترین جزئیات در طراحی فضا و دکوراسیون داخلی مدرن اهمیت دارد. پنجره های بزرگ با نور طبیعی و داشتن چشم اندازی جذاب از ایده های دکوراسیون داخلی مدرن هستند که توانسته اند توجه بسیاری از افراد را جلب کنند. در لغت گاهی سبک مدرن و سبک معاصر یکی شمرده می شوند ولی از لحاظ اجرا این دو سبک تفاوت های آشکار زیادی دارند.

بهترین دکوراسیون منزل

سبک معماری و دکوراسیون داخلی روی روحیه ساکنین تاثیر مستقیم دارد. بنابر این انتخاب سبک مناسب اهمیت بیشتری دارد. برخ از افراد با سبک دکوراسیون سنتی احساس راحتی بیشتری دارند در حالی که برخی دیگر در محیط هایی که به سبک سنتی طراحی شده اند، احساس شلوغی و درهم بودن فضا را دارند. طرفداران سبک مدرن ایده های ابتکاری زیادی را به کار می برند ولی همیشه روی نور طبیعی فضا تاکید بیشتری دارند. بحث تنها سلیقه و حال خوش ساکنین است. انتخاب بهترین دکوراسیون منزل تا حدود زیادی سلیقه ای است. این افراد ساکن در منزل هستند که می توانند تعیین کنند کدام سبک دکوراسیون داخلی را می پسندند. هدف از معماری و دکوراسیون داخلی ارتقا سطح زندگی، کاری و تحصیلی افراد است. این امر تنها در بهترین دکوراسیون منزل امکان پذیر است.

دکوراسیون منزل کوچک

آیا تصور می کنید بازسازی و دکوراسیون داخلی تنها مخصوص ساختمان های بزرگ با متراژ زیادتر است؟ آیا امکان طراحی و دکوراسیون منزل کوچک با فضای محدودتر هم وجود دارد؟ سرویس تغییر دکوراسیون هوم سرویز محدودیتی در اجرای انواع دکوراسیون در فضا ندارد. صرف نظر از فضاهای بزرگتر که جای کار بیشتری دارند، دکوراسیون منزل کوچک هم قابلیت اجرا با المان های مناسب را دارد. بدون تردید نحوه چیدمان و به کارگیری عناصر دکوراتیو در محیط های کوکتر با متراژ کم بسیار متفاوت تر است. به لحاظ فنی دکوراسیون منزل کوچک موجب روشن تر و بزرگ تر دیده شدن فضا می شود. در این طراحی با هدف استفاده مفید از فضای موجود روی عناصر زیبایی شناختی نیز تاکید ویژه شده است.

دکوراسیون منزل عروس

میدونستی که هوم سرویز، خدمات بازسازی و دکوراسیون هم ارائه میده؟

دکوراسیون منزل ایرانی شیک

شرکت دکوراسیون داخلی هوم سرویز خدمات بهترین طراحان را ارائه می دهد.انواع دکوراسیون جدید، بازسازی و دکوراسیون داخلی شیک و با کلاس، تغییر دکوراسیون به سبک امروزی و مدرن و یا هر ایده شیک، جذاب و با کلاسی را از همیاران معماری و دکوراسیون داخلی هوم سرویز بخواهید. دکوراسیون منزل ایرانی شیک در همه محله های تهران وجود دارد حتما نمونه هایی از شیک ترین منازل ایرانی را در بین دوستان و اقوام دیده اید. اگر یک خانه با دکوراسیون شیک و با کلاس را می خواهید با ما تماس بگیرید. دکوراسیون داخلی پذیرایی ، دکوراسیون داخلی آشپزخانه با ایده هایی ابتکاری را با بهترین های صنعت معماری کشور تجربه کنید.

پیشنهاد مطالعه: چگونه بازسازی خانه قدیمی را با قیمت مناسب انجام دهیم؟

دکوراسیون منزل عروس

خرید جهیزیه یک طرف، چیدمان منزل و دکوراسیون خانه عروس خانم هم یک طرف. دشواری طراحی و دکوراسیون خانه عروس خانم ها کم از تهیه جهیزیه و دردسرهایش نیست. به نظر می رسد زوج های جوان اغلب سبک دکوراسیون مدرن را می پسندند و با خلق و خوی جوان ترها سبک مدرن همخوانی بیشتری دارد. استفاده از رنگ های روشن و ملایم در دکوراسیون منزل عروس یک ایده جذاب است که بسیار مورد توجه عروس خانم ها هم قرار می گیرد. بیشترین تمرکز در دکوراسیون خانه عروس روی لوازم تزئینی و چیدمان است. استفاده از تزئینات دکوری در همه فضای داخل این فضا را خاص تر می کند. لوازم تزئینی در اتاق خواب و دکوراسیون داخلی آشپزخانه هم حضور دارند و مختص اتاق پذیرایی نیستند.

بازسازی و دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی اغلب با بازسازی همراه است. برای اینکه سبک دکوراسیون منزل مطابق با سلیقه مشتری باشد ناچار به تغییر دکوراسیون و تخریب برخی دیوارها روی می آوریم. شاید تصور شود که بازسازی در مورد خانه های قدیمی و بافت فرسوده انجام می شود. در واقعیت بازسازی و دکوراسیون داخلی به علل مختلفی صورت می گیرد که یکی از علت های آن فرسودگی بنا است ولی اغلب افراد برای تغییر دکوراسیون و عوض کردن احساس فضا، بازسازی خانه را انجام می دهند. گاهی لازم است تا یک دیوار مزاحم برداشته شود که نور بیشتری وارد فضا شود. انچه مسلم است دکوراسیون داخلی با کمترین تخریب بنا همراه است ولی بیشترین تغییر را در فضای داخلی به وجود می آورد.

زیباترین دکوراسیون منزل

زیبایی در سادگی است سادگی می تواند در عین جذابیت بصری، شیک، مدرن و حتی لاکچری باشد. رنگ هایی که جادو می کنند همیشه حرف اصلی را در زیباترین دکوراسیون منزل می زنند. شاید محتاطانه ترین رنگ ها در دکوراسیون داخلی رنگ های خنثی باشند که ریسک کمتری دارند. استفاده از رنگ های سفید در عین سادگی، فضا را روشن و بزرگ تر نشان می دهد. اهمیت این موضوع در دکوراسیون منزل کوچک و دکوراسیون منزل عروس بیشتر حس می شود. اما همیشه امکان استفاده از رنگ های شاد در فضای داخل و زیباترین دکوراسیون خانه ها وجود دارد. شاید کوسن های رنگی ساده ترین نوع به کارگیری رنگ های متنوع در فضایی کسل کننده باشند که روح فضا را تغییر می دهند.

معماری و دکوراسیون داخلی

تغییر دکوراسیون منزل

تغییر دکوراسیون کار پیچیده ای نیست کافیست نقطه کانونی دکوراسیون را پیدا کنید و حول آن کار را شروع کنید. به محض ورود به یک فضا اولین نقطه ای که توجه تان را جلب می کند همان نقطه کانونی معروف است. شرکت دکوراسیون داخلی اهمیت زیادی برای طراحی نقطه کانونی قائل است. این نقطه جایی است که باید نگاه ها را به خود جلب کند و قدرت طراحی را به رخ بکشد. برای یک تغییر دکوراسیون بزرگ باید همین نقطه از خانه را دگرگون کنید. به این ترتیب انرژی محیط چند برابر می شود و بسیاری از نقایص دیگر اصلا به چشم نمی آیند. گاهی با یک تغییر کوچک می توان حتی ایرادات بنا را هم پنهان کرد. موضوع مهم برداشتن توجهات از روی برخی نقاط و جذب نگاه ها در نقاط مورد نظر خانه است.

دکوراسیون داخلی منزل

معماری و دکوراسیون داخلی با طراحی فضای بیرونی متفاوت است اما ارتباط این دو فضا را نمی توان نادیده گرفت. چشم اندازها به طور طبیعی روی دکوراسیون داخلی منزل تاثیر می گذارند. برای مثال در بازسازی و دکوراسیون داخلی مدرن می توان از پنجره های بزرگ تر برای تنظیم نور محیط استفاده کرد. این در صورتی است که در بسیاری از مواقع وجود پنجره های مشرف و دید مزاحم، مانع از بهره گیری کامل از نور طبیعی است و به ناچار پنجره ها با پرده هایی ضخیم پوشیده می شوند. البته در دکوراسیون داخلی همیشه پرده ها عناصر دکوراتیو محسوب می شوند و می توانند سبک طراحی را مشخص کنند.

تغییر دکوراسیون ارزان

بدون تردید دکوراسیون منزل هزینه بر است و نیازمند صرف بودجه کافی برای طراحی و ایجاد تغییرات است. البته صرف هزینه به معنای مخارج هنگفت و سرسام آور نیست. شرکت دکوراسیون داخلی از انواع متریال برای معماری و دکوراسیون داخلی کمک می گیرد. با توجه به تنوع متریال ساخت و طراحی و تفاوت قیمت ها می توان با هر بودجه ای بهترین تغییرات را ایجاد کرد. بنابر این تنظیم بودجه کار چندان دشواری نیست اگر از قبل بدانید که به دنبال چه چیزی هستید. آیا می خواهید فضا بزرگ تر دیده شود؟ آیا فضایی دنج و صمیمانه را برای استراحت در نظر گرفته اید؟ تغییر دکوراسیون ارزان محدودیت های به وجود می اورد ولی حتما امکان پذیر است.

دکوراسیون منزل

معماری و دکوراسیون داخلی

سبک دکوراسیون مشخص می کند که چه کارهایی انجام شود. هر سبک طراحی ویژگی های خاص خود را دارد اما همیشه برخی عناصر محور اصلی طراحی داخلی هستند. برای داشتن دکوراسیون داخلی شیک و امروزی روی تک تک گزینه ها فکر کنید و بهترین ها را انتخاب کنید. برخی از مهم ترین عناصر در دکوراسیون منزل شیک عبارتند از:

  • دکوراسیون داخلی با شومینه

شومینه عنصر آتش را به فضا دعوت می کند. طراحی شومینه تغییر زیادی در محیط ایحاد می کند. سعی کنید در یکی از قسمت های اتاق نشیمن از شومینه استفاده کنید. همیشه امکان استفاده از دکوری های تزئینی کوچک در بالای شومینه ها وجود دارد. حداکثر استفاده را از این فضا داشته باشید.

  • تغییر دکوراسیون با قفسه ها

حتی در دکوراسیون منزل کوچک هم می توانید از قفسه ها کمک بگیرید. قفسه هاکاربردی ترین فضا در منازل هستند و امکان استفاده از فضای عمودی را نیز فراهم می کنند. قفسه های دکوری می توانند در فضای اطراف شومینه باشند یا در یک گوشه ای از دیوار، انواع قفسه های دکوری حتی در فضای بین ستون ها نیز قابل نصب و اجرا هستند.

  • تغییر دکوراسیون سقف ها

برای برجسته سازی سقف ها از نورپردازی استفاده کنید. اجرای سقف کاذب، رنگ آمیزی سقف های طاق دار، استفاده از لوسترها و …. همگی بخشی از دکوراسیون داخلی منزل هستند. نادیده گرفتن فضای بزرگ سقف لطمه زیادی به دکوراسیون می زند. این فضای گسترده دارای حجم، بعد و رنگ است. در دکوراسیون منزل تاکید روی استفاده از همه امکانات موجود در محیط است.

برای اطلاع از قیمت بازسازی و دکوراسیون داخلی و مشاوره ساخت از اپ هوم سرویز استفاده کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات بازسازی و دکوراسیون هم ارائه میده؟

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی بازسازی و دکوراسیون تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا