header

بازسازی ساختمان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

بازسازی، تعمیرات و تغییر دکوراسیون ساختمان

شرایط سرویس بازسازی و دکوراسیون

• هوم سرویز افراد با تجربه و خوشنام را به شما معرفی می نماید و انتخاب همیار پس از مشاهده نمونه کارها و برآورد دقیق زمان و هزینه و ثبت قرارداد صورت میگیرد.

• چنانچه نیاز به طراحی به صورت سه بعدی داشته باشید هزینه طراحی به صورت مجزا محاسبه می گردد.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• چنانچه مکان مورد نظر جهت بازسازی نیاز به اخذ تاییدیه از مدیریت ساختمان یا ارگان خاصی داشته باشد، مشتری می بایست تاییدیه های لازم را اخذ نماید.

• همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کارها و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

• مالکیت درآمد حاصل از فروش ضایعات می بایست در قرارداد قید شود.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی بازسازی و دکوراسیون

بازسازی ساختمان چیست؟

معمولا ساختمانها طی مرور زمان مستهلک می شوند. بازسازی ساختمان بهترین راه حل برای مساعد کردن شرایط به جای تغییر کلی مکان است. گاهی امکان تعویض کلی مکان وجود ندارد در صورتی با صرف هزینه هایی میتوانید مکان زندگی خود را ایده آل کنید. بازسازی منزل باید بر اساس سلیقه مشتری و میزان بودجه مد نظر انجام شود. بازسازی و تعمیرات ساختمان ممکن است شامل بازسازی زیر بنایی مانند لوله کشی آب و سیم کشی و غیره باشد. یا ممکن است بازسازی و دکوراسیون اداری مانند تغییر در ظاهر ساختمان اداری یا مسکونی و دکوراسیون داخلی خانه باشد.

خدمات دکوراسیون داخلی منزل

اجرای دکوراسیون داخلی منزل شامل قسمت های زیادی میشود و در سطوح مختلفی انجام می شود. وابسته به سن بنا و کیفیت کلی بنا ممکن است نیاز به تخریب و نوسازی قسمت هایی از محل باشد و یا با تعمیرات و بازسازی جزئی کار به اتمام می رسد. در طراحی و ساخت بعضی منازل و ادارات حداکثر استفاده از فضا صورت نگرفته است. یابه عبارتی پرتی فضا زیاد است. که با مهندسی و طراحی دکوراسیون منزل میتوان این ایرادات را بدون آسیب به ساختمان رفع کرد. همچنین بازسازی دکوراسیون داخلی میتواند شامل تعویص کابینت آشپزخانه، بازسازی سرویس بهداشتی و نصب پارکت، کفپوش و غیره باشد.

بازسازی خانه ویلایی قدیمی

لذتی که زندگی در خانه های ویلایی دارد در هیچ آپارتمانی پیدا نمی شود. خیلی از صاحبان منازل ویلایی به بهانه ی فرسوده شدن خانه دست به فروش و یا تخریب ساختمان می زنند. در صورتی که با بازسازی خانه های قدیمی درتهران میتوانید با هزینه های به مراتب کمتر محیط راحت خود را حفظ کنید. بازسازی خانه های قدیمی از بازسازی زیرساخت ها انجام می شود و سپس به ظاهر رسیدگی می شود. بازسازی خانه های قدیمی به سبک سنتی و سبک مدرن امکان پذیر است. همه اینها به سلیقه صاحبان ملک و البته مهارت مهندسان گروه بازسازی خانه بستگی دارد.

اصول بازسازی ساخت

اصول بازسازی منزل و یا قوانین بازسازی ساختمان شامل باید و نباید هایی هستند که در هنگام بازسازی یا نوسازی منازل اداری و مسکونی باید رعایت شود. اصول بازسازی خانه که به منظور تعمیرات ساختمان، تنوع و یا مرمت انجام می شود. باید در چارچوب قوانین بازسازی ساختمان قرار بگیرد. در هنگام طراحی و اجرای بازسازی منزل مواردی مانند جابجایی راه پله، تخریب ستون و تیغه های اصلی ساختمان که نقش کلیدی در استهکام ساختمان دارند، همچنین جابجایی و تغییر در دیوارهای پارکینگ که باعث تغییر در فضای پارکینگ شود مد نظر باشد. باید مجوز لازم از شهرداری دریافت شود تا در حین بازسازی مشمول جریمه نشوید.

مراحل بازسازی خانه قدیمی

مراحل بازسازی ساختمان باید به درستی انجام شود. هرگونه سهل انگاری و عدم رعایت قوانین بازسازی میتواند نتایج بدی را به همراه داشته باشد و موجب صرف هزینه های بسیار بالاتر شود.رعایت اولویت بندی در طراحی و اجرای بازسازی مهمترین قسمت شروع نوسازی ساختمان میباشد. در کل مراحل بازسازی یک ساختمان را می‌توان به سه مرحله کلی 1. تخریب، 2. ساخت و 3. طراحی داخلی تقسیم نمود.  که هر کدام ازین مراحل جزییات خاص خود را دارند.

برای شروع بازسازی ساختمان در مرحله‌ اول باید نقشه کامل و جامعی از ساختمان تهیه کنید. در این نقشه باید تمامی اجزا موجود در ساختمان، مصالح بنا، استاندارد قطعات، مشخصات تأسیساتی بنا در کل خصوصیات ساختاری بنا وجود داشته باشند. در این نقشه باید جزییات مربوط به پلکان، اتاق خواب ها، پذیرایی و آشپزخانه کاملا مشخص شده باشد. سپس تغییراتی که مایل هستید را بر روی نقشه نشان دهید.

1.      تخریب و بازسازی ساختمان

زمانی که تخریب و بازسازی ساختمان مد نظرتان است و نه صرفا تغییرات جزئی بهتر است با قوانین شهرداری بازسازی ساختمان کاملا واقف باشید و سپس دست به ایجاد تغییرات بزنید. در این مرحله باید دیوارها و قسمت هایی از خانه که قصد حذف آنها را دارید با مشاوره با شرکت های بازسازی ساختمان یا مهندسین ساختمانی انجام دهید. باید موارد امنیتی ساختمان از نظر اینکه مبادا دیواری که قصد تخریب آن را دارید دیوار حمل بار باشد را در نظر بگیرید. همچنین برای بازسازی نمای خارجی در محل هایی که رفت و آمد زیادی انجام می شود باید حفاظ و داربست زده شود. تا امنیت عابرین حفظ شود. برای بازسازی و دکوراسیون داخلی نیز باید اقدام به درآوردن شیرآلات و کابینت و لوله های فرسوده کنید.

2.      ایده برای بازسازی خانه (مرحله ساخت)

بعد از مرحله تخریب در بازسازی آپارتمان یا خانه ها، باید به دنبال ایده برای بازسازی خانه باشید. در این مرحله میتوانید با کمک از طراحان حرفه ای مبالغ بالایی در هزینه بازسازی آپارتمان صرفه جویی کنید. همه یا تعدادی از موارد زیر در مرحله ساخت باید انجام شود.

 • سیمان کاری کف و دیوارهایی که در بازسازی و مرمت ساختمان تخریب شده اند. مانند پذیرایی، اتاق خواب‌ها و سرویس‌های بهداشتی
 • عایق کاری سرویس‌های بهداشتی  
 • اجرای لوله کشی و برق کشی بر اساس روشهای مدرن
 • گچ کاری و بازسازی دیوارهای جدید یا قدیمی
 • نصب در و پنجره‌های جدید
 • بازسازی سقف، اجرای انواع سقف‌های کاذب
 • اجرای نمای جدید ساختمان در صورت نیاز
 • نقاشی و رنگ آمیزی دیوارها یا نصب کاغذ دیواری و اجرای پارکت یا کفپوش
 • ساخت و نصب کابینت‌های جدید
 • نصب تجهیزات الکتریکی جدید مانند کلید، پریز و نورپردازی نمای داخلی
 • جا زدن درهای داخلی ساختمان از جمله در اتاق‌ها و سرویس‌های بهداشتی
 • نصب شیرآلات، سینک و روشویی

3.      طراحی و بازسازی داخلی ساختمان

طراحی و بازسازی آپارتمان باید به نحوی انجام شود، که بر اساس نظر صاحبان منازل، حداکثر رفاه  را برای آنها فراهم آورد. یکی از اهداف عملیت بازسازی صرفه جویی انرژی و تغییر در سیستم سرمایش یا گرمایش منزل میباشد. که با اعمال تغییرات لازم و ایجاد شرایط مطلوب ساختمان های مدرن و استاندارد، هزینه های ثانویه خانوار به طرز چشم گیری کاهش پیدا خواهد کرد. در کل هزینه طراحی و اجرای بازسازی داخلی ساختمان نسبت به خرید و تعویض ساختمان جدید بسیار به صرفه تر خواهد بود. مخصوصا اگر به هر دلیلی مایل به حفظ مکان مورد نظر خود هستید با استفاده از تیم حرفه ای طر بازسازی آپارتمان هوم سرویزمیتوانید با هزینه معقول شرایط را برای خود ایده آل کنید.

تعميرات و بازسازي جزئي مسکن

طراحی و بازسازی آپارتمان ممکن است شامل تعمیرات کلی ساختمان باشد، یا صرفا بازسازی و تعمیرات جزئی مسکن. در هر دو صورت زمانی نتیجه کار رضایت بخش خواهد بود که توسط تیم حرفه ای و با بهترین مصالح انجام شود. در هنگام تعمیرات جزئی ساختمان نیاز به اخذ مجوز نمیباشد. همچنین هزینه بازسازی خانه و مدت زمان مورد نیاز برای بازسازی و مرمت ساختمان بسیار کمتر خواهد بود. از جمله مواردی که در تعمیرات و بازسازی جزئی خانه انجام می شود عبارت اند از:

 • تعویض یا نصب پارکت
 • نصب پنجره دو جداره
 • تعویض لوازم و تجهیزات برقی
 • تعمیرات سرویس های بهداشتی شامل ایزولاسیون ، نصب کاشی و سرامیک
 • تعویض کمد، کابینت های آشپزخانه
 • نقاشی نمای داخلی و خارجی ساختمان
 • سنگ کاری و نما کاری ساختمان
 • کفسابی و تغییر سنگ یا نصب کفپوش و پارکت
 • تعمیر سیستم لوله کشی ساختمان

برآورد هزینه بازسازی ساختمان

اصولا به دو دلیل اقدام به بازسازی منزل و ساختمان می کنند. بازسازی خانه‌ قدیمی برای فروش و یا بازسازی آپارتمان جهت نوسازی. برآورد هزینه بازسازی ساختمان برای این دو دلیل بسیار با هم متفاوتند. زیرا در پروژه بازسازی ساختمان برای فروش هدف اصلی کاهش هزینه هاست. اما  دومین دلیل  چون هدف نوسازی منزل برای زندگی است، کمی دست پیمانکار یا صاحب ملک برای هزینه کردن باز تر است. به طور کلی هزینه بازسازی آپارتمان و خانه ویلایی یا هر فضای دیگری باهم تفاوت دارند و امکان قیمت دادم بدون بازدید وجود ندارد. همچنین نوع و کیفیت مصالح نقش بسیار مهمی در برآورد هزینه پروژه بازسازی ساختمان دارد.

بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه

با توجه به طراحی خانه های قدیمی بازسازی یا نوسازی خانه قدیمی باید با دقت بیشتری انجام شود، تا با کمترین هزینه به تمام نکات رسیدگی شود. چون معمولا پروژه بازسازی خانه های قدیمی از تاسیسات شروع می شود و تا بازسازی نما و دکوراسیون داخلی منزل ادامه خواهد داشت. ازین رو برنامه ریزی درست میتواند تا مقدار بالایی موجب صرفه جویی در هزینه ها شود. هوم سرویز به همراه تیم مجرب بازسازی ساختمان آماده ارائه طرح ها و ایده های مهیج و در عین حال مقرون به صرفه برای بازسازی خانه در تهران هستند.

تیم هوم سرویز از صفر تا صد بازسازی ساختمان را بر عهده میگیرد

قبل از هر تصمیمی و شروع به کار با مشاورین و مهندسین معماری و ساخت و سازه هوم سرویز مشورت کنید. عملیات بازسازی ساختمان از جمله کارهایی میباشد که هر گونه تصمیم اشتباه میتواند خسارات و هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد. ازین رو پیشنهاد میکنیم کار خود را به افراد حرفه ای در این زمینه بسپارید. کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند  و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi