تعمیرات و خدمات فنی

چرا پکیج انفجاری روشن می شود؟ راه حل انفجاری روشن شدن پکیج

علت انفجاری روشن شدن پکیج چیست؟

با باز کردن شیر آبگرم، سنسور جریان آب و گاز در پکیج فعال می شود. سپس فندک جرقه زده و شعله آبی نمایان می شود. گهگاهی این اتفاق همراه با صدای زیاد و تقریبا انفجاری انجام می شود. برای بررسی علت انفجاری روشن شدن پکیج لازم است تا دستگاه به طور دقیق بررسی می شود. با شرکت خدمات پکیج تماس بگیرید تا عیب یابی دستگاه به طور اصولی انجام شود. هرچند روشن شدن انفجاری خطراتی را به همراه دارد ولی برطرف کردن آن، کار دشواری نیست. اگر هنگام باز کردن شیر آبگرم، پکیج با صدای زیاد شروع به کار می کند چاره آن نزد ماست.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

علت انفجاری روشن شدن پکیج چیست؟

شاید اطلاعات فنی کمی داشته باشید و نتوانید کارهای تعمیرات لوازم خانگی را خودتان انجام دهید. با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه تولید لوازم گازی و برقی خانگی شده، تعمیرات آن هم تخصصی شده است. برای مثال پکیج های خانگی جدید دارای سیستم هوشمند و سنسورهای حساس هستند. افرادی که در زمینه نصب و تعمیرات پکیج آموزش ندیده باشند نمی توانند سر خود اقدام به باز کردن دستگاه کنند. این کار مشکلات را دو چندان خواهد کرد و هزینه تعمیرات پکیج را نیز افزایش می دهد. برای پیدا کردن علت انفجاری روشن شدن پکیج می بایست از قبل با سیستم کارکرد آن آشنایی داشته باشید. در ادامه اصلی ترین علت صدای ناهنجار پکیج، موقع باز کردن شیر آبگرم را بررسی می کنیم.

راهنمای تعمیر و سرویس پکیج

پکیج چیست؟

خرابی پرشر هوا

پرشر یک قطعه ساده در پکیج است که کارکرد صحیح فن دستگاه را کنترل می کند. این قطعه توسط یک شلنگ سیلیکونی به ونتوری فن متصل شده و کارکرد فن را تحت کنترل دارد. در واقع پرشر هوا یک سوئیچ است که با حساسیت بالا و پایین فشار هوا، احتراق دستگاه را بر عهده دارد. در صورت خراب شدن این قطعه می توان آن را تعویض کرد. تعمیرات پکیج و تعویض قطعات داخلی توسط تعمیرکار با تجربه انجام می شود. 

انفجاری روشن شدن پکیج به دلیل تنظیم نبودن شیر گاز

گاهی شعله شیر گاز پکیج به درستی تنظیم نشده یا تنظیمات اولیه به هم خورده است. اگر به تازگی با مشکل انفجاری روشن شدن پکیج روبرو شده اید احتمالا مشکل از همین قسمت است. در صورتی که امکان تعمیر شیر گاز نباشد می توان این قطعه را تعویض کرد.

سرویس پکیج در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ

مشکلات مربوط به الکترود جرقه زن

الکترود جرقه زن موجب شعله گرفتن مشعل می شود. اگر فاصله این قطعه با مشعل زیاد شود، با باز کردن شیر آب گرم، پکیج با صدای مهیب و انفجاری روشن خواهد شد. به طور معمول فاصله مناسب بین الکترود و مشعل در حدود ۳ تا ۵ میلیمتر است. اگر تنظیم این فاصله از بین رفته لازم است تا تنظیمات اولیه انجام شود.

مشکل دیگر مربوط به جرم سر الکترود جرقه است. در این صورت به دلیل همین کثیفی و جرم، احتراق به موقع انجام نمی شود. انفجاری روشن شدن پکیج دقیقا به همین خاطر است. برای برطرف کردن این مشکل باید الکترود جرقه زن را تمیز کنید! با باز کردن دری دستگاه پکیج می توانید این قطعه را به راحتی تمیز کنید.

قیمت گذاری خدمات خانگی تعرفه قیمت نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن

انفجاری روشن شدن پکیجخدمات نصب و تعمیر پکیج در تهران

خرابی دود کش علت انفجاری روشن شدن پکیج

همه محصولات احتراق از طریق دودکش به فضای بیرونی منتقل می شوند. هر گونه ایراد و اشکال در این قسمت موجب می شود که سیستم احتراق پکیج، معیوب باشد. عدم هوای کافی برای احتراق، نصب غیر اصولی دودکش پکیج، مسدود بودن مسیر خروج هوا و عدم تهویه مناسب، همگی موجب تغییر در سیستم مکش و دهش فن می شود و پکیج با صدای غیر عادی روشن می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر پکیج هم ارائه میده؟

برای رفع این مشکل ابتدا مسیر خروج دود را بررسی کنید. در پکیج های فن دار، گاهی نصب فلنج دود تنگ تر از قطر لوله هم این مشکل را ایجاد می کند. پس از بررسی در صورتی که نیاز به نصب مجدد دودکش باشد باید این کار را انجام دهید. به هر علتی که دودکش قبلی کارایی لازم را نداشته باشد چاره ای جز تعویض آن نیست. برای نصب و تعویض دودکش با ما تماس بگیرید. سرویس دوره ای پکیج و تعمیرات تخصصی بخشی از خدمات هوم سرویز است.

آیا تعمیر برد پکیج امکان پذیر است؟

علت انفجاری روشن شدن پکیج : مسدود بودن مشعل

دستگاه هایی که فضای باز نصب هستند در معرض گرد و غبار زیادی قرار دارند. این غبارات ریز می تواند سطح مشعل را کامل مسدود کند. در این صورت سوراخ های مشعل در اطراف الکترود جرقه زن، کیپ می شود. با نصب صافی گاز این مشکل برطرف می شود. برای تمیز کردن سطح مشعل کثیف نیز می توانید از یک برس کوچک استفاده کنید! در اغلب موارد با تمیز کردن سوراخ های مشعل دیگر پکیج به حالت انفجاری روشن نمی شود.

اهمیت سرویس سیستم های گرمایشی و پکیج

علت انفجاری روشن شدن پکیجعلت انفجاری روشن شدن پکیج دیواری چیست؟

تعرفه های نصب و تعمیر پکیج هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
نصب پکیج دیواری90000140000
نصب پکیج زمینی (بدون لوله کشی)90000140000
سرویس دوره ای (با اسیدشویی)110000180000
نصب شیرآلات(هر عدد)3000035000
هواگیری هر رادیاتور پکیج1500020000
تعویض پمپ پکیج4500080000
عیب یابی و رفع عیب45000105000
تعویض شير برقي یا دستي يا شير اتوماتيك4000060000

خدمات نصب و تعمیر پکیج دیواری و ایستاده در تهران

سرویس کامل پکیج به همراه تعمیرات و تعویض قطعات توسط همیار متخصص در محل انجام می شود. جهت ثبت سفارش رایگان از طریق اپ هوم سرویز اقدام کنید. پس از ثبت سفارش هماهنگی جهت اعزام تکنیسین به محل انجام می شود. پس از عیب یابی، هزینه نهایی تعمیرات اطلاع رسانی خواهد شد. در صورت درخواست سرویس دوراه ای این موارد قابل انجام است: تعویض رسوب گیرهای ورودی، باز کردن فیلتر سه راهی ورودی، کنترل سیستم دودکش، کنترل و بازدید مشعل، بازدید پمپ، کنترل فیلتر و تعویض، تنظیمات فشار آب و گاز و کنترل حرارت، کنترل قطعات داخلی، هواگیری شوفاژ.

نرخ های اعلام شده از سوی همیاران طبق مصوبه اتحادیه بوده و شامل هزینه های اضافی نمی شود. در صورت خرید قطعات توسط همیار، این مبلغ جداگانه دریافت می شود. در این مورد حتما فاکتور خرید را از همیار دریافت کنید. سرویس نصب و تعمیر پکیج هوم سرویز شامل گارانتی کامل است. 

برای ثبت سفارش رایگان سرویس نصب و تعمیر پکیج از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر پکیج تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا