زیبایی

راهنمای انتخاب جدیدترین و بهترین مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه

کاتالوگ جدیدترین مدل موهای کوتاه دخترانه و زنانه

از گذشته تا به امروز همیشه موی بلند نمادی از زیبایی و جذابیت برای دختران و بانوان بوده و هست هر چقدر موی هر دختر بلندتر، از دیدگاه دیگران زیباتر به نظر می رسد. داشتن گیسوان بلند به نمادی از جذابیت چه در ادبیات و چه در فرهنگ ما همیشه نمودار بوده تاجایی که موهای بلند آیتمی برای شناسایی دختران و زنان در گذشته به کار می رفت. اما با گذشت زمان و تغییر در باورها و سبک زندگی افراد متوجه می‌شویم که همیشه موی بلند به معنی زیبایی بیشتر در دختران نیست. انواع مدل موی کوتاه دخترانه و مدل موی زنانه متناسب با فرم صورت و شخصیت شما می‌تواند تاثیر شگرفی بر زیبایی صورت و استایل شما داشته باشد.

کوتاه کردن موها در میان زنان و بانوان علاوه بر زیبایی و جذابیت های ظاهری در سلامت موها هم حائز اهمیت هست. جلوگیری از موخوره و کمک در رشد سریع تر موها از جمله فوایدی هستند که کوتاه کردن مو می‌تواند برای شما داشته باشد. در هوم سرویز می خواهیم انواع مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه را با هم ببینیم اگر از علاقه‌مندان به موهای کوتاه هستید و یا تصمیم دارید که موهای خود را کوتاه کنید این مقاله را از دست ندهید.

مدل موی کوتاه زنانه پیکسی

یکی از مدل های ترند و مدرن کوتاهی موی دخترانه مدل موی پیکسی است. این مدل از مدل های خیلی کوتاه مو بوده و از برش های مرتب و کوتاه کنار هم تشکیل شده است. در این مدل پشت مو بیشتر از جلو مو کوتاه می شود. مزیت این مدل موی زنانه نسبت با سایر مدل موی کوتاه زنانه، در این است که شما موهای جلو صورت را می ‌توانید به حالت های مختلفی اجرا کنید. این مدل برای انواع حالت های فر کردن مو، مجعد و لخت مناسب است.

مدل مو زنانه پیکسی بلند
مدل موی کوتاه زنانه پیکسی کوتاه
مدل مو زنانه پیکسی همراه با چتری
مدل موی کوتاه دخترانه پیکسی تراشیده شده
مدل موی کوتاه پیکسی لایه ای
مدل موی کوتاه زنانه پیکسی نامتقارن
مدل موی کوتاه دخترانه پیکسی برای موهای فر
مدل موی کوتاه زنانه پیکسی مناسب موهای کم پشت

مدل موی کوتاه زنانه باب

یکی از مدل های کلاسیک مو بانوان که در سالهای اخیر بسیار پر طرفدار و جز مدل های ترند مو بوده مدل موی کوتاه باب است. در این مدل موی کوتاه دخترانه، موها به موازات چانه کوتاه می‌شوند و در پشت سر نسبت به موهای جلو کوتاه‌تر است. نکته مثبت این مدل موی کوتاه دخترانه قابلیت انتخاب اندازه بلندی مو در اطراف صورت می‌باشد. این مدل موی کوتاه زنانه برای افرادی که موهای فر و یا پر حجم دارند بسیار جذاب  است اما مدل موی کوتاه باب برای موهای کم حجم هم زیبایی خاص خود را دارد. مدل موی باب زنانه و دخترانه یک مدل موی شیک و ساده است که همیشه می‌توانید روی به‌روز بودن آن حساب کنید.

مدل مو کوتاه زنانه باب لیر (layer) یا لایه‌ای

در مدل مو کوتاه دخترانه باب لایه‌ای موها به صورت یک دست کوتاه نمی‌شوند. این مدل برای کسانی که موهای کم پشت و نازک دارند بسیار شیک و مناسب است

مدل مو کوتاه باب نامتقارن

در این مدل از مدل مو باب موهای یک طرف صورت بلندتر از سمت دیگر هستند. با رنگ کردن موها در مدل نامتقارن باب جلوه ای زیبا و بسیار شیک به صورت و استایل خود می‌دهید.

مدل موی کوتاه باب زاویه‌دار

در مدل موی کوتاه باب زاویه‌دار با استفاده از برش های کوتاه و بلند لایه‌های پف‌دار در مو ایجاد می‌کنند همچنین در این مدل لایه‌ها را می‌توان به شکل‌های گرد، تیز و یا زاویه دار کوتاه کرد.

مدل موی کوتاه دخترانه باب با چتری

موی چتری صورت را شما را گرد نشان می‌دهد پس اگر فرم صورت شما بیضی هست  انتخاب مدل موی کوتاه باب با چتری بسیار مناسب شما است. ضمنا انتخاب چتری برای استایل مو گزینه ای است که بیشتر مورد توجه جوانان است.

مدل موی باب برای موهای بلند

اگر از طرفداران موی بلند هستید و تمایلی ندارید که قد موهای خود را خیلی کوتاه کنید با انتخاب مدل باب استایل، شیک و متفاوت برای موهای خود انتخاب کنید.

مدل مو کوتاه باب فانتزی

این مدل موی کوتاه باب کمی بلندتر از سایر مدل هاست و شما می توانید برحسب سلیقه و خلاقیت خود آن را تغییر دهید مدل موی کوتاه دخترانه فانتزی عمدتا با چتری همراهند و شما با استفاده از رنگ موهای فانتزی می‌توانید مدل موی خود را مدرن و خواستنی‌تر کنید.

مدل موی کوتاه دخترانه باب برای موهای فر

اگر جنس موهای شما فر و وز هست و تصمیم دارید که موهایتان را کوتاه کنید حتما سراغ مدل مو کوتاه زنانه باب بروید با انتخاب این مدل زیبایی موهای فر خود را چند برابر کنید.

مدل موی کوتاه زنانه کوپ

مدل موی کوتاه کوپ زنانه از آن دسته مدل‌هایی است که برای افرادی که موهای کم پشت و نازک دارند بهترین گزینه است. در مدل کوپ موها به صورت لایه‌ای برای حجیم‌تر نمایش دادن کوتاه می‌شوند. مدل کوتاه کوپ رنج سنی خاصی ندارد و هم برای دختران و هم بانوان مناسب  است. دقت داشته باشید مدل کوپ چون به صورت برش‌های نامنظم کوتاه می‌شود هم برای افرادی که می‌خواهند موهای خود را کامل کوتاه کنند و هم برای کسانی که موهای بلند را دوست دارند و تمایل ندارند که خیلی قد موهای خود را کوتاه کنند قابل اجرا است.

مدل موی کوپ کوتاه زنانه
مدل کوپ لایه‌ای خورد
مدل موی کوپ گرد
مدل موی کوپ بلند
مدل کوپ کوتاه مجلسی

مدل موی کوتاه زنانه مصری

مدل موی کوتاه دخترانه مصری جزو مدل های ساده و شیک برای موهای بانوان است که از دیرباز مورد توجه زنان بوده است. بلندی این مدل تا روی شانه و یا نزدیکی چانه است و با چتری کوتاه ترکیب فوق العاده ای را ایجاد می‌کند. انتهای این مدل مو صاف و یکدست است و اگر شما موهای لخت و صافی دارید این مدل برای شما بسیار مناسب است اما مدل موی مصری برای موهای موج دارو فر نیز بسیار جذاب خواهد بود.

مدل مو کوتاه زنانه مصری

مدل موی مصری می‌تواند در انواع مدل‌های مصری کوتاه، مصری بلند، مصری زاویه‌دار، مصری مواج، مصری صاف و گرد کوتاه شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات کوتاهی موی بانوان هم ارائه میده؟
مدل مو کوتاه مصری بلند
مدل موی کوتاه مصری زاویه دار
مدل موی کوتاه زنانه مصری گرد
مدل موی کوتاه دخترانه مصری به سبک فرانسوی

مدل مو کوتاه دخترانه قارچی

مدل قارچی یکی از مدل موهای فانتزی است که بیشتر مورد پسند دختران است و چهره ای کاملا متفاوت و جذاب برای شما به وجود می‌آورد. فقط حتما دقت کنید که این مدل مو صرفا برای افراد با صورت کشیده و گردن بلند مناسب است چون این مدل صورت شما را گردتر از حالت معمول نشان می‌دهد به همین خاطر انتخاب مناسبی برای صورت های پر نیست. اندازه مدل موی قارچی نیز به سلیقه خود شما بستگی دارد و میتواند کوتاه یا بلند باشد.

مدل موی کوتاه دخترانه قارچی
مدل موی جدید دخترانه قارچی
مدل موی دخترانه کوتاه قارچی برای موهای فر

جالب است بدانید که درست است که اصل این مو برای موهای صاف و لخت است اما انتخاب این مدل برای موهای فر و حالت‌دار مدلی بسیار شیک و دخترانه است و چهره شما را جوان‌تر نشان می‌دهد.

مدل موی کوتاه و مدل موی خیلی کوتاه زنانه آلمانی

مدل موی خیلی کوتاه زنانه آلمانی یا به اصطلاح کروکات یا پسرانه یکی از پرطرفدارترین مدل های کوتاهی مو در بین خانم ها و آقایان است. در این مدل موی خیلی کوتاه زنانه، اطراف مو با موزر و ماشین اصلاح کوتاه می‌شود و قسمت میانی مو کمی بلندتر می‌ماند. انتخاب مدل آلمانی برای موهای لخت، حالت دار و با فر ریز بسیار مناسب است.

مدل موی کوتاه زنانه آلمانی
مدل مو کوتاه آلمانی با رنگ موی فانتزی

ترکیب دو آیتم مدل کوتاه آلمانی دخترانه به همراه یک رنگ موی فانتزی استایل شما را فانتزی و کاملا مدرن می‌کند.

مدل موی کوتاه دخترانه تخم مرغی

مدل تخم مرغی جز مدل های فانتزی و دخترانه به حساب می‌آید این مدل همیشه موهای شما را مرتب نشان می‌دهد و برای افرادی که وقت زیادی برای آرایش موها ندارند مدل مناسبی است. در این مدل پشت موها کاملا کوتاه شده و سایر موها نیز به صورت کاملا یکدست کوتاه می‌شوند. مدل مو تخم مرغی بیشتر برای کودکان کاربرد دارد.

مدل موی کوتاه تخم مرغی

مدل تخم مرغی برای موهای پرپشت و حجیم مناسبه و افرادی که موهای حالت دار و یا فر هم دارند می‌توانند از این مدل برای موهای خود استفاده کنند ولی پیشنهاد می کنیم افرادی که صورت های گرد و گردن های کوتاه دارند به سراغ این مدل نروند چون آنها را از حالت طبیعی خود تپل تر نشان می‌دهد.

مدل مو کوتاه تخم مرغی برای موهای فر

مدل موی کوتاه ساده زنانه

این مدل مو بیشتر مناسب افرادی است که صرفا می خواهند موهای خود را یکدست کوتاه کنند. در این مدل، مدل و طرح خاصی روی موها اجرا نمی‌شود و جلو و پشت مو به یک اندازه کوتاه می‌شود. این مدل مو کوتاه زنانه بیشتر مورد پسند افرادی است که سادگی را می‌پسندند و می‌خواهند که مدل موهایشان همیشه به روز باشد.

 

مدل مو کوتاه زنانه ساده

مدل موی کوتاه زنانه آبشاری

اگر جزو افرادی هستید که مایل نیست قد موهای خود را کوتاه کنید ما مدل موی آبشاری یا خرد را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این مدل موی کوتاهی، موها تا شانه کوتاه شده و سپس به صورت خورد کوتاه می‌شوند.

مدل موی کوتاه زنانه آبشاری
مدل موی خرد متوسط
مدل مو کوتاه زنانه خرد برای موهای پرپشت

مدل موی کوتاه زنانه لیر یا لایه لایه

در این مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه همانطور که از اسم ان هم مشخص است موها به صورت کوتاه و بلند برش می‌خورند و شما می‌توانید این مدل را هم روی موهای کوتاه و هم بلند اجرا کنید. به نوعی مزیت این مدل کوتاهی مو قابلیت انتخاب شما برای اندازه موها است. مدل موی لیر یا لایه لایه برای انواع سنین مناسب است و شباهت زیادی به مدل های فارا و ابشاری دارد. این مدل کوتاهی مو برای افرادی که می خواهند مو خوره خود را کوتاه کنند نیز گزینه پیشنهادی ماست. اگر علاقه ندارید که قد موهای خود را خیلی کوتاه کنید اما به دنبال تنوع و زیبایی در موهای خود هستید ما به شما مدل موی زنانه لیر را پیشنهاد می‌کنیم.

مدل مو لیر کوتاه زنانه
مدل موی دخترانه لیر یا لایه لایه برای موهای بلند و پر
مدل موی کوتاه لیر برای موهای کم پشت

مدل موی کوتاه دخترانه آندرکات

یکی از مدل مو‌های خاص کوتاه که بیشتر مورد پسند دختران جوان هست مدل موی کوتاه آندرکات است. این مدل همانطور که از اسم ان هم مشخص است موها در قسمت کناری گوش‌ها و یا در قسمت انتهایی به وسیله موزر و یا ماشین تراشیده می‌شود و حتی در بعضی موارد این تراش‌ها با طراحی همراه هستند.  این مدل موی کوتاه دخترانه هم برای موهای کوتاه و هم برای موهای متوسط قابل اجرا است ولی در بیشتر موارد برای موهای کوتاه استفاده می‌شود.

مدل موی کوتاه دخترانه آندرکات
مدل موی آندرکات برای موی بلند
مدل موی کوتاه دخترانه آندرکات

مدل موی زنانه فارا

در این مدل کوتاهی مو زنانه، موها از تمام جهت صورت به کوتاه و بلند برش میخورند دقت داشته باشید که در این مدل موها از قد کوتاه نمی شوند و فقط به صورت لایه لایه خرد می‌شوند. مدل موی فارا مناسب برای انواع فرم صورت است و بر روی موهای کوتاه و بلند هم اجرا می‌شود .این مدل مو بیشتر برای موهای نازک و کم پشت پیشنهاد می‌شود چون برش های لایه لایه‌ای مو باعث پرتر دیده شدن موهای شما می‌شود. اگر شما موهای مجعد و حالت دار  دارید مدل موی کوتاهی زنانه فارا را حتما امتحان کنید.

مدل موی زنانه فارا برای موهای بلند
مدل موی کوتاه دخترانه فارا
مدل مو فارا برای موهای کوتاه و کم پشت

مدل موی کوتاه زنانه چتری

مدل موی کوتاه زنانه چتری یکی از قدیمی ترین و در عین حال ساده ترین مدل های مو کوتاه است شما حتی خودتان در خانه نیز می‌توانید مدل موهایتان را به مدل چتری تغییر دهید و چهره جدیدی برای خود بسازید. فقط دقت داشته باشید که مدل موی چتری برای هر نوع فرم صورتی مناسب نیست و ممکن است بعد از کوتاه کردن موها خیلی از به مذاقتان خوش نیاید این مدل موی کوتاه دخترانه بیشتر برای افراد با پیشانی بلند مناسب است. مدل موی کوتاه زنانه چتری محدودیت سنی ندارد و برای تمام سنین مناسب است اما انتخاب موهای چتری باعث جوان‌تر دیده شدن چهره شما می‌شود. مدل موی زنانه چتری هم برای موهای بلند و هم برای موهای کوتاه قابل اجراست. موهای چتری بهترین انتخاب برای مدل کوتاهی مو زنانه زیر شال و مقنعه است.

مدل موی زنانه چتری برای موهای بلند
مدل مو چتری دخترانه برای موهای حالت‌دار
مدل مو چتری برای موهای کوتاه
مدل مو کوتاه چتری دخترانه

مدل موی کوتاه زنانه آناناسی

یکی از مدل های مو کوتاه زنانه که از مدت‌ها پیش تا کنون مورد توجه بوده و طرفدارهای خود را نیز دارد مدل موی کوتاه دخترانه اناناسی است. در این مدل موها در تمام جهات صورت حتی جلو موها نیز به صورت خرد کوتاه می‌شوند همین کوتاهی سبب می‌شود تا مدل موی کوتاه آناناسی نسبت به سایر مدل موهای کوتاه زنانه فرم فشن تری داشته باشد. مدل موی کوتاه انانسی برای افرادی که صورت کشیده و به خصوص صورت گرد دارند بسیار مناسب و زیباست این مدل مو گردی صورت شما را کاملا پر کرده و باعث زیباتر نشان دادن چهره شما می‌شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات کوتاهی موی بانوان هم ارائه میده؟
مدل مو کوتاه زنانه آناناسی

مدل موی کوتاه زنانه کرنلی

اگر بخواهیم بهترین مدل برای کوتاهی مو دخترانه را به شما  معرفی کنیم قطعا پیشنهاد ما مدل موی کوتاه دخترانه کرنلی خواهد بود. مدل مو کرنلی پایه کوتاهی انواع مدل موهای دخترانه و زنانه است به همین دلیل دست شما برای انتخاب اندازه و قد موهایتان باز است. موی کوتاه کرنلی از زیباترین مدل های موی کوتاه است که برای انواع فرم صورت و مدل مو مناسب است پس اگر دنبال تغییر و زیبایی هر دو در کنار هم هستید حتما مدل موی کرنلی را امتحان کنید.

مدل موی کوتاه دخترانه کرنلی کوتاه
مدل مو دخترانه کرنلی برای موهای فر

مدل موی کوتاه زنانه بلانت

بلانت از انواع مدل‌های موی باب است و درست مشابه با مدل موی باب، موها به موازات صورت تا چانه کوتاه می‌شوند. فقط با این تفاوت که در مدل موی بلانت انتهای موها کاملا صاف می‌شوند. مدل کوتاه بلانت بیشتر برای موهای صاف و کم حجم مناسب است و با صافی و یک دستی در موها باعث پرپشت نشان دادن موها می‌شود.

مدل مو کوتاه دخترانه بلانت

مدل موی کوتاه دخترانه فشن و اسپرت

یکی از مدل موهایی که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و همیشه هم به عنوان مدل موی ترند و پرطرفدار خصوصا در بین جوانان بوده مدل های فشن و اسپرت است. در این مدل موهای به صورت نامرتب و خرد کوتاه می شوند و عمدتا هم روی پیشانی قرار می‌گیرند. انواع مدل های فشن و اسپرت مناسب کسانی است که می خواهند موهای خود را خیلی کوتاه کنند.

مدل مو فشن و اسپرت دخترانه

مدل موی شگ یا درهم و برهم

شگ از ان دسته مدلهای موهاست که با ورودش به دنیای فشن طرفداران بسیاری پیدا کرد و توانست از اصلی ترین ترندهای مد و فشن در سالهای ۲۰۲۲ باشد. کوتاهی مدل موی شگ تا روی شانه است این مدل موی کوتاه دخترانه برای موهای کم حجم و مجعد انتخاب بسیار مناسبی است.

مدل موی شگی یا درهم و برهم

جمع بندی

از قدیم تا کنون همیشه تفکرات بدین شکل بوده که دختران و بانوان باید دارای موهای بلند باشند و موهای بلند است که زیبایی زنان را دو چندان می کند و انتخاب مدل موی کوتاه دخترانه و زنان معمول نبود. اما برخلاف تصور عموم موهای کوتاه علاوه بر حس تغییر و راحتی باعث می‌شود تا زیبایی که همیشه زیر موها پنهان بوده به طور کامل نمایش داده شود. در نهایت انتخاب مدل موی کوتاه برای هر فرد لازمه در نظر گرفتن ۳آیتم در کنار هم است سلیقه شما، فرم صورتتان و مدل موها. درست است که سلیقه شما در انتخاب مدل مو کوتاه مهمترین گزینه است اما شاید در نظر گرفتن سلیقه به تنهایی در نهایت نتواند نتیجه مطلوب و مورد نظر را برای شما به ارمغان داشته باشد.

بیشتر افرادی که موهای کوتاه و مدل موی خیلی کوتاه زنانه را به عنوان مدل موی خود انتخاب می‌کنند به دنبال راحتی هستند و یا ترجیح می‌دهند که زمان کمتری را برای مراقبت از موهای خود صرف کنند. ما در این مقاله سعی کردیم که انواع مدل موی کوتاه دخترانه و مدل موی خیلی کوتاه زنانه را به شما معرفی کنیم اگر شما هم از علاقه‌مندان مدل موی کوتاه هستید و زمان زیادی برای گذراندن وقت در آرایشگاه ندارید کافی است تا با ثبت سرویس رایگان در هوم سرویز یک آرایشگر حرفه ای برای انجام انواع خدمات اپیلاسیون در منزل، ژلیش ناخن و خدمات آرایشگری در منزل خود انجام دهید. برای دسترسی به خدمات زیبایی هوم سرویز کافیه یه سر به اپلیکیشن هوم سرویز بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا