زیبایی

بهترین رنگ ها برای هایلایت روی موی مشکی کدام است؟

انتخاب جذاب ترین رنگ برای هایلایت موی مشکی

چه آنهایی که موهای مشکی دارند و چه بلوندها، دوست دارند هر از گاهیT تغییر رنگ بدهند. خوب؛ به لطف شیوه‌های متنوع و رنگ‌های متعدد، این کار هم ممکن است. اما اینکه چه رنگی روی موهای شما ظاهر قشنگ‌تری دارد، یک داستان جدا است. مثلاً مو مشکی‌ها بدشان نمی‌آید هایلایت موی مشکی را امتحان کنند. به شرط آنکه بدانند کدام هایلایت، شیک‌تر و جذاب‌تر است. اگر شما هم موهای مشکی دارید و اولین بار است که می‌خواهید سراغ هایلایت بروید، بد نیست این مقاله را خوب بخوانید.

فهرست مطالب

اصلاً چه نوع هایلایتی برای موی مشکی مناسب است؟

خیلی‌ها پیش از آنکه حتی راهی آرایشگاه شوند، به جستجوی پاسخ این سؤال می‌پردازند. ساده است؛ بهترین هایلایت برای موی مشکی آن است که با رنگ پوست جور در آید؛ فرقی نمی‌کند رنگ پوستتان گرم باشد یا سرد. اما از آنجایی که مشکی یک رنگ پایه طبیعی و خنثی است، با بیشتر رنگ‌ها راه می‌آید!

حالا همه چیز بر‌ عهده خودتان است. مثلاً اگر می‌خواهید هایلایت موی مشکی شما جلوه طبیعی‌تری داشته باشد، رنگی را انتخاب کنید که فقط یک یا دو درجه روشن‌تر از بیس شما باشد. البته جای‌گذاری هم مهم است. یعنی بهتر است آنها را درست در جایی از مو پیاده کنید که نور خورشید به آن می‌خورد.

 اگر زیبایی برایتان اهمیت بیشتری دارد، بلوند کاراملی یا هایلایت‌های روشن‌تری مثل قرمز، بنفش یا آبی را هم امتحان کنید. ضمن اینکه بالیاژ یک گزینه ایده‌آل برای آنهایی است که دوست دارند رنگ مویشان به چشم بیاید. با این توضیح، شما را با چند رنگ جذاب برای هایلایت روی موی مشکی آشنا می‌کنیم.

هایلایت بلوند روی موی مشکی؛ برای علاقه‌مندان به تنوع

حتماً گاهی پیش می‌آید که دلتان می‌خواهد کمی به تارهای سیاه موی خود، جلوه روشن بدهید. خوب؛ با انتخاب هایلایت بلوند کَره‌ای، صورتتان باز شده و می‌درخشد. برای شمایی که می‌خواهید رنگ‌های روشن را امتحان کنید، اما نمی‌توانید از موهای سیاه خود دست بکشید؛ این هایلایت موی مشکی ایده‌آل است. تازه با این رنگ، چشم‌هایتان هم درشت‌تر به نظر می‌رسند!

هایلایت کاراملی روی موی مشکی؛ یک گزینه پر طرفدار

تصمیم گرفته‌اید این رنگ را روی موهای سیاه خود پیاده کنید؟ پس بگذارید پیشتر بگوییم که باید انتظار چه چیزهایی را داشته باشید. اول اینکه موهایتان درخشان‌تر و براق‌تر از همیشه خواهند شد. دوم اینکه شادابی خاصی به آنها داده می‌شود و در نهایت، موها پر ‌پشت‌تر دیده می‌شوند. تصور کنید که پایه موهایتان مشکی است و حالا، هایلایت کاراملی را به آن اضافه می‌کنید. گویی فصل تابستان را به موهای خود آورده‌اید. ضمن اینکه کنتراست دیدنی این رنگ‌ها، باعث جلب توجه می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم که وسط موها را هایلایت کنید تا یک نتیجه ارگانیک و طبیعی خلق کرده باشید.

آمبره بلوند؛ هایلایت موی مشکی به شیوه‌ای متفاوت

جالب است بدانید که با یک آمبره بلوند کاراملی حس می‌کنید که از میانه فصل‌های خنک سال به ماه‌های گرم‌تر پرت شده‌اید! این حس برایتان مهیج است؟ پس هایلایت را از نزدیکی ریشه موها شروع کنید و هر‌چه پایین‌تر می‌روید، رنگ را روشن‌تر کنید. بهتر است بالای خط رویش مو را همچنان مشکی بگذارید. حالا رگه‌های بلوند را دقیقاً در جاهایی که خورشید به ‌طور طبیعی به آنها می‌تابد، ایجاد کنید. در پایان آنچه باقی می‌ماند، چیزی جز بلوندهای زیبا در انتهای موها نیست.

هایلایت قهوه ای روی موی مشکی؛ آسان و بی‌ دردسر

یکی دیگر از جذاب‌ترین هایلایت‌ها روی موی سیاه، هایلایت قهوه‌ای است که نور را به خود می‌گیرد. همین باعث می‌شود تا هر زاویه از موها، ظاهری زیبا داشته باشند. برای خلق این زیبایی، کافی است رگه‌های قهوه ای را نزدیک میانه مو ایجاد کرده و خیلی آرام آنها را با موی مشکی‌تان ترکیب کنید. خوشبختانه این رنگ، بی ‌دردسر و نگهداری از آن هم راحت است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات هایلایت و مش مو بانوان هم ارائه میده؟

هایلایت قهوه ای روی موی مشکی
هایلایت قهوه ای روی موی مشکی

هایلایت پلاتینیوم؛ هایلایت موی مشکی برای پوست‌های سفید

دنبال یک ظاهر جذاب، مد روز و متفاوت هستید؟ هایلایت یخی این کار را برای شما انجام می‌دهد. این رنگ برای افرادی با چشم‌های روشن و پوست رنگ ‌پریده، فوق ‌العاده است. هر ‌چند، به ‌آسانی دیگر رنگ‌ها نیست، اما ارزشش را دارد.

کار را  با چند رگه باریک پلانتینیوم شروع کنید؛ آن هم فقط چند سانتی‌متر دورتر از ریشه موها. بعد به ‌تدریج رنگ متضاد را با رنگ تیره موهای خود ترکیب کنید. به ‌علاوه برای مراقبت از این رنگ خاص، می‌توانید از تونرهای مخصوص استفاده کنید. در آن ‌صورت هر وقت که خانه را ترک می‌کنید، طوری به نظر می‌رسید که انگار تازه از آرایشگاه خارج شده‌اید!

موهای فر دارید؟ هایلایت بلوند عسلی را امتحان کنید

انتخاب رنگ بلوند عسلی برای هایلایت مو مشکی، باعث روشن شدن پوست می‌شود. به ‌ویژه اگر آن را روی موهای موج‌دار ساحلی و فر امتحان کنید. با این رنگ شما جلوه خاصی به موهای خود می‌دهید، بدون آنکه توجه‌ها را از دیگر ویژگی‌های صورتتان، دور کنید.

هایلایت مسی؛ یک انتخاب غیر‌ کلاسیک

شاید بد نباشد کمی از هایلایت‌های کلاسیک فاصله بگیرید. رنگ مسی این امکان را به شما می‌دهد. بسته به شدت و تیرگی مسی، این رنگ هم جلوه‌ای خاص به موها می‌دهد و هم ظریف است. اول از مسی تیره یا همان بورگوندی در تاج سر آغاز کنید و و هر چه پایین‌تر می‌آیید، به مسی روشن متمایل شوید. اگر چند تار موی طلایی را هم در این میان، اضافه کنید؛ هایلایت موی مشکی شما مثل یک جواهر خواهد درخشید.

می‌خواهید ساده و شیک به نظر برسید؟ موهایتان را کامل هایلایت کنید

یک ترکیب خیلی ظریف و هنرمندانه از مشکی به قهوه‌ای روشن هم به موها حالت می‌دهد و هم حجم. هایلایت کامل وقتی عالی‌تر خواهد شد که درست از بالای خط چشم‌ها شروع شود. بنابراین هر موقع که سرتان را تکان می‌دهید، یک رنگ جدید ظاهر شده و توجه‌ها را به سمت شما معطوف می‌کند. ضمن اینکه هایلایت کامل اجازه نمی‌دهد که موهایتان چسبیده به سر، دیده شوند.

برای طبیعی و جذاب بودن موهایتان آنها را هایلایت بالیاژ کنید

آیا می‌دانستید که بالیاژ  بهترین راه برای انتقال از رنگ‌های تیره به روشن است؟ آن ‌هم بدون اینکه به اصطلاح خیلی تابلو شوید! به ‌علاوه، هایلایت‌های بالیاژ ویژگی‌های چهره را برجسته می‌کنند و آن را بشاش و روشن نشان می‌دهند. در واقع درست بر‌خلاف آمبره، بالیاژ یک گذار کاملاً طبیعی از تیره به روشن و ایده‌آل‌ترین گزینه برای هایلایت موی مشکی است.

هایلایت یخی روی موی مشکی؛ مناسب همه فصول

بدتان نمی‌آید شبیه شاهزاده یخی شوید؟ خوب با این بلوند که تناژ خنک دارد، چرا که نه؟ در این نوع هایلایت، کار را از ریشه مو آغاز کرده و یک یا دو تار را یخی کنید. تناژ تیره‌تر را برای بالای موها و تناژ خنک‌تر را هم برای سطح گوش تا انتهای موها به کار ببرید. در صورت تمایل، می‌توانید بلوند عسلی را هم با تن‌های خنک‌تر، ترکیب کنید تا کنتراست خشنی بین رنگ‌ها ایجاد نشود. خوشبختانه این ترکیب رنگ برای هر فصل و بافت مویی، عالی است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات هایلایت و مش مو بانوان هم ارائه میده؟

هایلایت خاکستری؛ خنک اما دلنشین

اگر می‌خواهید با یک تیر چند نشان بزنید، سراغ هایلایت خاکستری بروید. این هایلایت هم شیک است و هم متفاوت. به‌ علاوه چهره شما را نیز باز می‌کند. بهتر است کار را از میانه مو کلید زده و تا انتها بروید تا نتیجه، قشنگ‌تر شود. در این‌ صورت، وقتی موها شروع به رشد کردند، نیازی نیست دوباره ریشه‌ها را رنگ کنید. اگر چه خاکستری هم مثل پلاتینیوم کمی دردسر دارد، اما این هایلایت موی مشکی، فوق ‌العاده خواهد بود.

هایلایت خاکستری روی موهای مشکی
هایلایت خاکستری روی موهای مشکی

اهل مدُ هستید؟ با هایلایت آبی غوغا کنید

اینکه بخواهید همزمان هم ظریف و شیک باشید و هم با مد پیش بروید، کار سختی نیست. هایلایت آبی نور را به خود جذب کرده و درخشش آنی ایجاد می‌کند. در این نوع هایلایت هم درست مثل بنفش لازم نیست تا تمام موها را آبی کنید. فقط چند رگه آبی، کاری را که باید انجام می‌دهد. پس کار را با هایلایت زیر سطح گوش و به صورت پراکنده آغاز کنید. ترکیب رنگ‌ها را هم امتحان کنید؛ حتماً یک پالت جذاب را روی موهای شما خلق خواهند کرد.

هایلایت آبی روی موی مشکی
هایلایت آبی روی موی مشکی

بنفش؛ یک انتخاب فانتزی برای هایلایت موی مشکی

تقریبا بیشتر افراد دوست دارند که توجه‌ها را به سمت خود معطوف کند. خوب؛ یک هایلایت بنفش روی موهای مشکی، معجزه می‌کند. انگار چشم‌هایتان هم درشت‌تر شده‌اند! البته لازم نیست موهای خود را پر از رگه‌های بنفش کنید. می‌توانید آنها را به ‌صورت پراکنده در موها به کار ببرید تا شیک‌تر به نظر برسید. خوب است بدانید که این رنگ، برای تمام انواع مو مناسب است. پس اگر می‌خواهید طیف‌های بنفش را امتحان کنید، واهمه‌ای نداشته باشید!

هایلایت بنفش روی موهای مشکی
هایلایت بنفش روی موهای مشکی

هایلایت بلوطی؛ ایده‌آلِ پوست های زیتونی

پوست زیتونی یا تیره دارید؟ با هایلایت بلوطی هم جان تازه‌ای به موهای خود می‌دهید و هم شیک می‌شوید. بهتر است شروع کار از تاج سر یا نزدیک خط چشم باشد و بعد به سمت انتهای مو پیش بروید. از ترکیب کردن رنگ‌های خاکی با هم نترسید و تلفیق خارق ‌العاده‌ای را از رنگ‌ها ایجاد کنید تا به شما جلوه خاصی بدهند.

هایلایت بلوطی برای موهای مشکی
هایلایت بلوطی برای موهای مشکی

رنگ کردن موهای شما با آرایشگران هوم سرویز

اگر می خواهید موهای شما به زیباترین شکل ممکن و با مواد اولیه باکیفیت انجام شود، رنگ موهای خود را به آرایشگران حرفه ای هوم سرویز بسپارید. آرایشگران حرفه ای هوم سرویز با توجه به رنگ چشم و رنگ موهای شما، بهترین گزینه را انتخاب می کنند و موهای شما را به شکلی رنگ می کنند که بسیار زیباتر و جذاب تر به نظر برسید. برای سفارش رنگ مو و هایلایت مو، روی دکمه های زیر کلیک کنید و درخواست خود را ثبت بفرمایید:

رنگ مو با آرایشگران هوم‌سرویز

رنگ مو با کیفیت عالی و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کلام آخر

در این مطلب، هیجان‌انگیز ترین رنگ‌ها را برای هایلایت مو مشکی به شما معرفی کردیم. هر‌کدام از آنها را که روی موهای تیره خود به شیوه‌ای هنرمندانه پیاده کنید، حتماً چهره‌تان از این رو به آن رو خواهد شد. چه هایلایت کاراملی باشد و چه هایلایت بلوند عسلی. شاید هم یک ترکیب خلاقانه از این رنگ‌ها، روی موهای شما غوغا کند!

اگر دوست دارید با خواندن مطالب بیشتر از دنیای لوازم آرایشی، رنگ موها یا حتی تکنیک‌های زیبایی؛ ایده‌پردازی کنید، یک راه آسان پیش پای شما است. مقالات ما را در سایت و اپلیکیشن هوم سرویز بخوانید، آنها را تجربه کنید و تجربه‌های خود را با ما و دیگر خوانندگان به اشتراک بگذارید. علاوه بر این، شما می‌توانید از دیگر خدمات ما مانند رنگساژ مو بانوان بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا