تعمیرات و خدمات فنینظافت

کمک به پدر و مادرها | ویژگی ها ، انواع و تمام مطالب درباره کمک به پدر و مادر ها

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

کمک به پدر و مادر ها

پدر و مادر ها، یکی از بهترین موجودات روی زمین هستن. پدر و مادر، ما رو به دنیا میارن و از ما به خوبی نگه داری می کنن. اون ها تمام عمرشون رو به پای ما میریزن. یه جورایی مثل شمع هستن که برای ما میسوزن و آب میشن. همچنین حدیث های خیلی خیلی زیادی هم درباره اونها داریم. اما با وجود این شرایط، آیا کمک به پدر و مادر ها لازم نیست؟ کمک به پدر و مادر ها یه نیاز برای ما هست. ما باید این وظیفه مهم رو به خوبی انجام بدیم. در این پست با من باشید تا درباره کمک به پدر و مادر ها براتون بگم.

چرا باید به پدر و مادرها کمک کنیم؟

همون طور که بالا تر هم گفتم، پدر و مادر ابتدا ما رو به دنیا میارن. اما همه چی توی این به دنیا آوردن خلاصه نمیشه. بعد از این که به دنیا اومدیم، اونها تمام زندگیشون رو خرج ما می کنن. اون ها برای ما لباس تهیه می کنن، بهمون غذا میدن، جایی برای سکونت برامون فراهم میکنن و خلاصه هر چیزی که برای یک زندگی خوب نیازه رو به ما میدن. اما آیا این ها وظیفه اوناست؟ نه این وظیفه اونا نیست. اونا میتونن ما رو به حال خودمون رها کنن اما ....

بنابراین با توجه به این توضیحات ، باید به پدر و مادر خودمون کمک کنیم. این وظیفه ماست.

کمک به پدر و مادر ها : راه و روش ها

حدیث هایی در این باره

امامان و معصومین هم در این باره خیلی گفتن. حتی توی کتاب مقدس قرآن هم به این موضوع اشاره شده و بنابراین حتما این موضوع از اهمیت بسیاری برخورداره.

بر الوالدین اکبر فریضه. (امام علی (ع)) : بزرگترین و مهمترین تکلیف الهی نیکی به پدر و مادر است.

افضل الاعمال الصلاه لوقتها، و بر الوالدین و الجهاد فی سبیل الله. (امام صادق (ع)) : برترین کارها عبارتست از: ۱ - نماز در وقت ۲ - نیکی به پدر و مادر ۳ - جهاد در راه خدا.

بر الوالدین من حسن معرفه العبد بالله اذ لا عباده اسرع بلوغا بصاحبها الی رضی الله من حرمه الوالدین المسلمین لوجه الله تعالی. (امام صادق (ع)) : نیکی به پدر و مادر نشانه شناخت شایسته بنده خداست. زیرا هیچ عبادتی زودتر از رعایت حرمت پدر و مادر مسلمان به خاطر خدا انسان را به رضایت خدا نمی رساند.

من اصبح مطیعا لله فی الوالدین اصبح له بابان مفتوحان من الجنه و ان کان واحدا فواحدا. (پیامبر اکرم (ص)) : کسی که دستور الهی را در مورد پدر و مادر اطاعت کند، دو درب از بهشت برویش باز خواهد شد، اگر فرمان خدا را در مورد یکی از آنها انجام دهد یک درب گشوده می شود.

 

کمک به پدر و مادر ها چگونه است؟

انواع راه های کمک به پدر و مادر ها

یکی از مهمترین راه ها، انجام کارهای آن هاست. آنها به تنهایی قادر به انجام تمام کارها نیستند. بنابراین شما باید به آنها کمک کنید. آسان ترین این راه هم خرید است.

توی این ایام خانه تکانی، می تونین توی خانه تکانی بهشون کمک کنین. البته راه های بی شماری وجود داره. مثلا نظافت داخل منزل.

بنابراین کمک به پدر و مادر خیلی مهمه. همچنین خیلی هم سفارش شده. باید به اونا در حد وسع و توانتون کمک کنین. همچنین می تونین روی ما هم حساب کنین. هوم سرویز میتونه برای شما کارهای خونه مانند نظافت خانه رو انجام بده. برای نظافت خانه کلیک کنید. البته ما خدمات زیادی رو ارائه میدیم که میتونین استفاده کنین. اگه نظری در این مورد دارید حتما بفرمایید. همچنین بقیه مطالب سایت رو از دست ندید.

#کمک     #کمک_به_پدر_و_مادر     #کمک_به_والدین     #نیکی     #نیکی_به_پدر_و_مادر     #نیکی_به_والدین #خدمات_درب_منزل #هوم_سرویز #هومسرویز #سرویز 

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا