هوم سرویز

تعمیر لوازم خانگی در تهران ✔️ تعمیرکار لوازم خانگی حرفه ای

تعمیرات لوازم برقی در منزل

تعمیر لوازم خانگی تا همین چند سال قبل توسط تعمیرکارهای محلی انجام می شد. وقتی یک وسیله برقی در منزل خراب می شد و شروع به بد قلقی می کرد استادکار محله را خبر می کردیم. البته بردن جارو برقی و چرخ گوشت به محل کارگاه کار ساده ای بود ولی به سختی می شد یخچال را تا محل کار تعمیرکار برد. قدیم ترها در هر محله ای یک تعمیرکار لوازم خانگی محلی پیدا می شد. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، لوازم منزل هم مدرن تر شده اند و تعمیر تخصصی لوازم خانگی رایج شده است. این روزها تعمیرات لوازم خانگی آنلاین جایگزین استاد تعمیرکار سنتی شده و همه تهرانی ها از اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی هوم سرویز برای تعمیرات لوازم منزل استفاده می کنند.

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تعمیرات لوازم خانگی

در گذشته مرد خانواده وظیفه تعمیر وسایل را هم داشت. هر وقت یک چیز خانه خراب می‌شد پدر بزرگوار خانواده دست به کار می‌شد و جعبه ابزارش را می‌آورد تا به تعمیرش بپردازد که البته نهایتا به خراب شدن بیش‌تر موجب می‌شد. پس تعمیر لوازم خانگی همیشه برای ما یک مشکل اساسی بوده اما چگونه می توان این مشکل را حل کرد؟ شاید امروز عوض کردن لوازم خانگی و خرید یک وسیله نو برای بچه‌های این دوره و زمانه یک مسئله حل شده است اما ما یادمان نمی‌رود که زمانی که یک وسیله خانه را پدرمان به جای تعمیر خراب‌تر می‌کرد این خرابی به معنای از دست رفتن آن برای مدتی طولانی بود! این روز‌ها لوازم خانگی آن قدر پیشرفته و پیچده شده که دیگر پدر خانواده نمی‌تواند با ادعای فنی بودن برایشان دست به آچار شود. 

هزینه تعمیر لوازم خانگی در هوم سرویز چقدر است؟

تعمیرات لوازم برقیسرویس های تعمیراتی درب منزل هوم سرویز

تعمیر لوازم خانگی در منزل

این روز‌ها وقتی یکی از لوازم خانگی خراب می‌شود یکی از اولین راه حل‌ها آن است که نو خرید کنند و راه دوم که بیش‌تر به آن عمل می‌شود هم آن است که تعمیر لوازم خانگی خراب را پشت گوش بیندازند یا این که صبر کنند تا زمانی که پول دستشان آمد آن را با یک وسیله نو عوض کنند. خرید لوازم برقی خانگی وقتی ضروری است که امیدی به تعمیر و برطرف کردن مشکل آن وسیله نباشد! بسیاری از قطعات لوازم خانگی قابل تعمیر هستند و برخی از قطعات آسیب دیده را می توان جایگزین کرد.

تعمیر لوازم خانگی یا خرید یک دستگاه جدید؟

از هر طرفی که به این قضیه نگاه کنیم به یک جواب می رسیم. وقتی یکی از لوازم برقی منزل خراب می شود، چکار می کنید؟ آیا بلافاصله اقدام به جایگزین کردن آن با یک وسیله نو و تازه خریداری شده، می کنید؟ خرید وسیله جدید یک حُسن دارد و آن اینکه می توانید دستگاهی مدل جدید با امکانات بیشتر را خریداری کنید. اما نکته منفی این ماجرا مربوط به هزینه های سرسام آور خرید لوازم برقی است. قیمت ماشین لباسشویی، ساید بای ساید، ماسین ظرفشویی، یخچال-فریزر، تلویزیون و …سر به فلک گذاشته است. بدون تردید برای تعمیرات لوازم خانگی هزینه کمتری می پردازید. اگر وسیله ای هنوز کارایی مناسبی دارد، به جای خرید مجدد می توانید آن را تعمیر کنید. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی خیلی کمتر از خرید یک دستگاه جدید است. در مورد بقیه لوازم هم اوضاع به همین منوال است.

تعمیر یخچال در منزل

تعمیرات لوازم خانگی در تهران تعویض قطعات فرسوده لوازم خانگی با قطعه اصل و گارانتی دار

تعمیرات لوازم خانگی در تهران

وقتی به محل جدید اسباب کشی می کنید از چه کسی برای نصب لوازم منزل کمک می گیرید؟ اصلا می دانید بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهران کجاست؟ دردسرهای جا به جایی و اسباب کشی یک طرف، پیدا کردن نصاب لباسشویی، تعمیرکار یخچال و …. هم یک طرف. اگر کارهای تعمیراتی داشته باشید و تعمیرگاه هم در دور و برتان پیدا نشود که دیگر قوز بالا قوز است. با گران شدن لوازم منزل دیگر نمی توان به هر کسی اعتماد کرد و کارهای تعمیراتی را باید به یک کاربلد متخصص سپرد. تعمیر لوازم خانگی یکی از سرویس های محبوب هوم سرویز است که در همه محله های تهران سفارش قبول می کند. ما خدمات بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهران را درب منزل ارائه می کنیم. کافیست یکبار امتحان کنید تا در لیست مشتری های دائمی ما قرار گیرید. 

چگونه لاستیک درب ماشین لباسشویی را تعویض کنیم؟

تعمیرات لوازم خانگی شمال تهران

تعمیر تخصصی لوازم منزل توسط تعمیرکار لوازم خانگی آموزش دیده در شمال تهران پذیرفته می شود. دیگر نگران از کار افتادن لوازم خانگی برقی نباشید. تعمیرات لوازم خانگی شمال تهران خدمات تخصصی تعمیراتی را در سریع ترین زمان در محل انجام می دهد. خدمات تعمیر لوازم خانگی یک سرویس شبانه روزی است. با استفاده از اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی هوم سرویز در هر ساعات از شبانه روز می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهران را می شناسید؟

تعمیرات لوازم خانگی جنوب تهران

ثبت سفارش تعمیرات لوازم خانگی آنلاین ساده ترین راه برای دسترسی به بهترین تعمیرکار لوازم خانگی در تهران است. لوازم با ارزش خود را به یک حرفه ای بسپارید تا کارها سریع تر و ارزان تر انجام شود. کسانی که تجربه کافی در زمینه تعمیر لوازم خانگی ندارند نباید اقدام به باز و بسته کردن یخچال فریزر، ساید و .. کنند. همه ساکنین جنوب تهران با خدمات حرفه ای مرکز تعمیرات لوازم خانگی جنوب تهران آشنا هستند. ما بهترین تعمیرکار را به شما معرفی می کنیم. سابقه کاری، دانش حرفه ای، تجربه عملی و هویت همیاران هوم سرویز از قبل بررسی شده بنابر این با اطمینان تعمیرات تخصصی لوازم خانگی را به ما بپسارید. همه سفارش های ثبت شده در اپ هوم سرویز شامل تضمین کیفیت است.

تعویض قطعات لباسشوییسرویس لباسشویی و تعویض لاستیک دور درب

میدونستی که هوم سرویز، خدمات هم ارائه میده؟

تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران

تعمیر لوازم خانگی یک تخصص است و باید توسط اهلش نجام شود. دیگر زمانی که مرد خانواده آچار به دست به سراغ کارهای تعمیراتی می رفت گذشته است. آن زمان توقعی هم نبود یا وسیله برقی درست می شد و یا به کلی باید قیدش را می زدیم ولی با کمک اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی ، نگرانی وجود ندارد. تعمیرکار لوازم خانگی درب منزل مراجعه می کند و پس از عیب یابی، هزینه تعمیر لوازم خانگی را اعلام می کند. تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران فقط سرویس های تخصصی تعمیراتی را ارائه می دهد. عیب یابی و تعمیر، سرویس و تعویض قطعه از خدمات بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهران است.

تعمیرات لوازم خانگی شرق تهران

کیفیت در تعمیرات تخصصی بسیار مهم است. با توجه به مبلغی که خرج ی کنید انتظار دارید وسیله تعمیر شده چند سال دیگر هم برایتان کارایی داشته باشد.  تعمیرکاران غیر شرکتی هرگز کیفیت کار را تضمین نمی کنند. در واقع تعمیرکار که از خانه خارج شد دیگر تعهدی در مورد شما ندارد. مرکز تعمیرات لوازم خانگی شرق تهران مفتخر است با ارائه خدمات تخصصی و تضمین شده توانسته رضایت صد در صدی در همه سفارش ها را به دست بیاورد. کیفیت کار هوم سرویز را از دوستان و آشنایان خود بپرسید ما یک شرکت خدماتی فصلی نیستیم و در همه ایام سال در نزدیکی شما آماده خدمات رسانی هستیم.

ثبت سفارش رایگان در بهترین شرکت خدماتی در تهران

تعمیرات لوازم خانگی غرب تهرانارائه سرویس های درب منزل در همه مناطق تهران

هزینه تعمیر لوازم خانگی

نرخ تعمیرات برقی هوم سرویز تابع نرخ اتحادیه لوازم برقی است. با توجه به نوع وسیله برقی، میزان خرابی و هزینه قطعه ای که تعویض می شود، قیمت گذاری عادلانه انجام می شود. قیمت تعمیرات در همه محله های تهران یکسان محاسبه می شود و ارتباطی با بالا شهر و پایین شهر ندارد. هزینه تعمیر تخصصی لوازم خانگی ارزان نیست ولی قطعا از قیمت خرید یک دستگاه جدید خیلی کمتر تمام می شود. از طرفی بسیاری از لوازم خانگی قابلیت تعمیر و استفاده دوباره را دارند و نباید کنار گذاشته شوند.

تعمیرکار لوازم خانگی

یکی از اولین مشکلاتی که همیشه در تعمیر لوازم خانگی وجود دارد پیدا کردن نیروی متخصص برای این کار است. بار‌ها برایمان پیش آمده که یکی از لوازم خانگی را به تعمیرکاری سپرده‌ایم و او نه‌تنها تعمیرش نکرده بلکه خراب‌ترش هم کرده است

یا این که اصلا عمدا خراب‌ترش کرده تا بتواند پول بیش‌تری از ما بگیرد. واقعیت آن است که تمام خاطرات بد تعمیر لوازم خانگی ما را به نقطه‌ای رسانده که ترجیح می‌دهیم لوازم خانگی‌مان خراب بماند یا یک نو آن را بخریم ولی تن به تعمیر آن ندهیم. بگذارید یک بار دیگر این را به خودمان متذکر شویم که روزگار آن که به خاطر این دلایل پیش پا افتاده تعمیر لوازم خانگی‌مان را به عقب بیندازیم یا از خیر تعمیرشان بگذریم گذشته است. متخصصان هوم سرویز همگی تاییدیه‌های لازم را کسب کرده‌اند و قطعا بار سنگین لوازم خانگی خراب را از دوش شما برمی‌دارند.

علت صدای زیاد جاروبرقی چیست و چگونه رفع می شود؟

بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهرانعیب یابی و تعمیر لوازم برقی آشپزخانه به قیمت مناسب

تعمیرات لوازم خانگی آنلاین

در گذشته یکی از اصلی‌ترین علل این که معمولا سعی می‌کردیم لوازم خانگی را تعمیر نکنیم مشکلی بود که در انتقال این وسایل، از خانه تا محل تعمیرگاه داشتیم. حمل و نقل مشکلات خاص خودش را داشت و هنوز هم دارد. حتی دیده شده بود که در همین پروسه حمل و نقل، آسیب بیش‌تری به لوازم خانگی خراب وارد می‌شد! که همین مسئله مشکلات را دوچندان می‌کرد. در سامانه خدمات آنلاین منزل هوم سرویز اول تعمیرکار تایید شده با هویت مشخص به خانه شما مراجعه می‌کند. سپس تا جایی که می‌شود تلاش بر آن است که تعمیر لوازم خانگی در خانه صورت گیرد. اما اگر حمل و نقل هم برای تعمیر لوازم خانگی نیاز داشتید هماهنگی برای این کار انجام می شود تا با خیال راحت و با نهایت ایمنی کارها انجام شود.

تعمیر تخصصی لوازم خانگی

از قدیم الایام این گونه بوده که می‌گفته‌اند بابا فلان وسیله رو تعمیر نکن «آفتابه خرج لحیم است»! اما واقعیت آن است که این صحبت‌ها مال قدیم بود که همه چیز ارزان بود در حال حاضر قیمت خرید لوازم خانگی با نرخ دلار بالا و پایین می شود و دست کمی از نرخ طلا ندارد. پس در شرایط حاضر اگر تناسب قیمت تعمیر لوازم خانگی عقلانی به نظر می‌رسد این کار را بکنید. البته همیشه این مشکل در تعمیرات لوازم خانگی وجود داشته که پیدا کردن یک قیمت استاندارد، سخت و گاهی غیر ممکن بوده است. در سامانه خدمات آنلاین منزل هوم سرویز تمامی قیمت‌هایی که ارائه می‌شود یا از پیش تعیین شده است یا این که حتی در صورتی که بر سر قیمت به اختلاف برخورد کردید با حمایت پشتیبانی هوم سرویز مشکل را حل کنید و تعمیراتتان را با بهترین قیمت به انجام برسانید.

بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهران

اجرت تعمیرات لوازم خانگی هوم سرویز بر اساس نرخنامه تعمیرات لوازم خانگی محاسبه می شود پس خیالتان بابت هزینه های خارج از عرف راحت باشد. مهم احساس رضایت مشتری از کار تعمیرات است و همیاران هوم سرویز همه تخصص خود را برای انجام صحیح کار به کار می گیرند. ارائه خدمات بهترین مرکز تعمیرات خانگی در تهران برای همه سفارش های ثبت شده در اپ هوم سرویز امکان پذیر است. اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی هوم سرویز را به رایگان دانلود کنید و از صدها سرویس خدماتی-فنی برای تعمیر لوازم منزل استفاده کنید.

هزینه تعمیر لوازم خانگیدستمزد تعمیرکار حرفه ای لوازم خانگی طبق نرخ مصوب

تعمیر لوازم منزل هوم سرویز

تعمیرات هوم سرویزشامل:

 • نصب و تعمیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی
 • نصب و تعمیر تلویزیون ( LED،LCD)
 • نصب و تعمیرات دوربین و  آیفون ( تصویری-معمولی)
 • نصب و سرویس کولر آبی و گازی
 • تعمیر جاروبرقی
 • تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید
 • نصب و تعمیر مایکروویو، هود، فر و اجاق گاز
 • نصب و تعمیر بخاری گازی
 • تعمیر مبل و تعویض رویه مبلمان
 • نصب و تعمیر پنکه ( سقفی، زمینی )
 • و ….

 لیست خدمات تعمیراتی هوم سرویز همواره به روزرسانی می شود! و خدمات کاربردی مورد نیاز خانواده ها به لیست افزوده می شود. 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات هم ارائه میده؟

گارانتی بعد از تعمیر لوازم خانگی

یک مشکل اساسی در تعمیرات لوازم خانگی در گذشته این بوده که اگر وسیله مورد نظر ما تعمیر می‌شد و چند ساعت بعد از تحویل دوباره با همان مشکل یا مشکلات بیش‌تری رو‌به‌رو می‌شد دیگر کسی نبود که پاسخگو باشد.

شکایت به اتحادیه یا صنف از راه‌هایی بود که پیش رویمان قرار داشت! اما کسی نه اعصابش را داشت و نه حوصله اش را که شکایتش را پیش صنف یا اتحادیه ببرد.

در سامانه خدمات منزل آنلاین هوم سرویز تمام این مشکلات حل شده است! تضمین هوم سرویز برای درست انجام شدن کار شما تعهد حرفه‌ای آن است. به نظر می‌رسد که با توجه به آن چه گفته شد دوره کنار گذاشتن لوازم خانگی با کوچک‌ترین عیب گذشته است. اگر چیزی از لوازم خانگی‌تان خراب است همین الآن دست به کار شوید و با اپلیکیشن هوم سرویز یا از طریق وب‌سایت هوم سرویز خدمت مورد نظرتان را سفارش دهید.

سرویس های درب منزل هوم سرویز برای عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی

هوم سرویز یک تیم بزرگ متشکل از صدها تکنیسین حرفه ای است. هر کدام از همیاران هوم سرویز در رشته کاری خود دارای تجربه و تخصص هستند. همکاری گروهی حرفه ای این امکان را فراهم آورده که بتوانیم تعمیرات انواع لوازم خانگی را انجام دهیم. با هر کدام از وسیله های آشپزخانه مشکل دارید با ما تماس بگیرید. تعمیرات تخصصی لوازم برقی آشپزخانه در محل و در حضور مشتری انجام می شود. نگران خرابی سیستم های گرمایشی و سرمایشی نباشید. تنها با چند کلیک نزدیکترین همیار درب منزل حاضر است. ثبت سفارش از طریق اپ هوم سرویز شامل پرداخت هیچ هزینه ای نیست! تنها پس از پایان تعمیرات و به شرط رضایت مشتری، هزینه ها دریافت می شود.

برای اطلاع از اجرت تعمیرات لوازم خانگی و ثبت سفارش از اپ هوم سرویز استفاده کنید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا